Ночка_темная• 30 декабря 2022

Якого в Білорусі до цих пір є наш посол?

Дізналася, що нашого посла в Білорусі викликали на килим в зв´язку з падінням решток ракети на території Білорусі. Що за фігня? Може, в раші теж є наш посол, якого сношають за те, що ми кидаємо щось на парашовійська? На початку війни було відео, як тридцять срібняків передавали начальнику погранслужби чи комусь на кшталт того. Навіщо була ця показуха якщо наш посол біжить виправдовуватись за ту ракету?
автор Ночка_темная • 30 декабря 2022
Те, що білоруські прикордонники пропустили до нас російські війська це вже міжнародний злочин.Плюс слухала розповідь одного солдата параші про початок війни, що в ніч нападу білоруські прикордонники разом з росіянами вбили наших прикордонників.Весь цей час кентуватися з лукашовським керівництвом як з друзями-великий стимул бульбофюреру і далі робити те саме, навіть не стимул а гарантія, навіщо тому щось міняти, якщо Україна сама ж вважає нормальним такий хід подій. Вважаю що повинні бути якісь публічні пояснення такому ходу справ типу ми не проти такого стану речей,поведінка луки норма тому і відносини в порядку, і те, що посол відчитується за таке безобразіє з нашого боку,як ракета, також норма, а те, що з-за цього більше українців гине-це не страшно, не розривати ж відносини з таким хорошим сусідом з-за гибелі своїх громадян
alenka3108• 30 декабря 2022
Дипломатія, мати її василева((
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляНочка_темная
Ну по такій логіці і хуйло могло мовчки напасти і вбивати,не оголошуючи сво,і ми підтримували б з ними дружні зв´язки,мижбраття.А чому білоруського посла немає у нас?Без сприяння Лукаша в хуйла б не вийшов такий сильний напад.Плюс виходить ми визнаємо режим бульбофюрера легітимним і одобрюємо і схвалюємо те,що цей режим робить,раз підтримуємо з ними дипломатичні відносини.Ще й дозволяємо посміховисько з нас робити, наш посол біжить до луки відчитатись,що за бєспрєдел Україна робить
получается, что так... И я об этом пишу. Вы не находите ,что это вопрос не ко мне?
ebbi• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Беларусь не объявляла нам СВО. Почему там не должно быть нашего посла? В Венгрии есть наш посол? А они тоже козни знатные мочат...
Да,только со стороны Венгрии на нас 741 ракета не прилетала
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляebbi
еще раз.... несмотря на то, что со стороны Белоруссии к нам летят ракеты, наша страна с ней торгует и не разрывала дипломатические отношения.. почему то!!