Луноходик_Ик• 30 декабря 2022

Некст буває з секонду? Заказала одяг дитині тіпа ідеал а воно штиняє секондом

Купила новорічні костюмчики по 250 і 300 грн, запевняли продавці що майже не ношені та нові
В одному катишки зачищені і затерте вже, а інший теж заношений із запахом секондп
На шо ці люди розраховують?
Нг на носі, нема коли знову шось замовляти(
Прыг-скок• 30 декабря 2022
Заичайно буває.

Прасковична• 30 декабря 2022
звичайно, його там повно
Лепешечка• 30 декабря 2022
Ну так то і є секонд.
Дуже часто пишуть ’ нове’
Я також попала. На пошті погане освітлення було і не помітила слідів носіння. Правда хоч не воняло.
Кукусик• 30 декабря 2022
Конечно , но есть и порошки с запахом секонда
Аноним ФЕЯ• 30 декабря 2022
Повно в секонді нексту. Цеж недорогий одяг.
Кукусик• 30 декабря 2022
автор Луноходик_Ик • 30 декабря 2022
Написала вона : одягнуто 2 рази в ідеальному стані
Але ж там явно не 2 рази там повноцінно носили
Нашо брешуть

Татьяна-bfd8• 30 декабря 2022
Весь массмаркет в секонде лежит. Зары там больше всего
автор Луноходик_Ик • 30 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Ну так то і є секонд.
Дуже часто пишуть ’ нове’
Ост я теж була без освітлення
Роздивилась вже вдома
Лепешечка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Нашо брешуть
Як нащо ? Щоб продати!
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 30 декабря 2022
Повно нексту у секонді.
Теоретично секондом може тхнути, якщо прати аріелем Делюкс для кольорових речей.
Але якщо Ви на шафі купували, то точно секонд, там багато перекупів виставляє речі з магазинів на вагу.
Люблю_смаколики• 30 декабря 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Повно нексту у секонді.
Жах
Лепешечка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Повно нексту у секонді.
Я завжди перу аріелем і для кольорових і для білих - ніколи не чула запаху секонду. Єдине що запах неприємний якщо одежа була вибрана і довго лежала.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 30 декабря 2022
У нас відкрився недалеко секонд. Не перший, але перший на вагу.
І я побачила, як в день завозу забігають з великими торбами, гребуть все з полиць, просто все.
Потім на підвіконнях перебирають, і несуть на касу.
Вже з обіду вони розходяться і тоді звичайні покупці спокійно розглядають те, що лишилося.
Піжаму своєму я там пару тижнів тому купила за 80 грн. То якщо її за 300 продати, непоганий навар.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Він з Ленором?
Я про Ленор не дописала.
Смердить той, що Делюкс з Ленором.

Я перу звичайним для кольорових, Аріель, але не Делюкс і без ленору, ще нормальний запах гірське джерело у них.
А з Ленором раз купила і то жах.
Кукусики• 30 декабря 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Повно нексту у секонді.
Еще Перволь Спорт мне вещи после стрики этим гелем, воняют секондом
автор Луноходик_Ик • 30 декабря 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Повно нексту у секонді.
А якшо на олх написати потім відгук
То той продавець може і на мене відгук поганий написати?
Капризуля• 30 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Мені подруга в Польщі порошок аріель купила, теж має виражений запах секонду, тому перу з ополіскувачем, щоб запах перебити.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
А якшо на олх написати потім відгук
Не знаю, я не купую на ОЛХ, тільки кідстафф або реальні магазини, де можу помацати.
Лише раз не було потрібного ніде (б/в підручник) і я просила подругу купити мені на ОЛХ.
Подруга має інтуїцію, і по розмові шарить, хто бреше.
Я так не вмію.

ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 30 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Після перволя спорт не такий сильний запах, хоч на балконі можна провітрити.
Аріель Делюкс з Ленором навіть після двох прань нормальним засобом підвонює.
Ластоноша• 30 декабря 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
А якшо на олх написати потім відгук
А в чем претензия?вещь та
Teacher Dary• 30 декабря 2022
Вы наивная автор? Купили в секонде за 10 грн в последний день вам загнали за 250. Захотели себе доходик сделать. Война люди выживают как могут. Да и до войны распространено было. В секонде некста много. Я тоже там покупала.
Прыг-скок• 30 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Я не знаю чим пере моя кума, але віддає малій речі і вони пахнуть секондом, та я точно знаю, що куплятися вони новими. Отже якийсь порошок дає таки еффект.
Та у випадку автора скоріш за все секонд, я сама брала там костюми дітям, не бачила сенсу купляти нові на один раз.
Лыжи со вспышкой• 30 декабря 2022
Конечно. В чеке много некст
Фея_3уровень• 03 января 2023
Ответ дляКукусик
А які, підкажіть будь ласка, бо чула що ополіскувачі є що дають запах