100%• 30 декабря 2022
В Україні з 24 лютого загинуло 30 тисяч військових
Тему створюю під анонімом, щоб ви не писали мені в лічку, що я рашистка і "ви всьо врьотє".
Отже, Валерій Залужний 22 серпня оголосив, що загинуло 9 тисяч. Через три місяці Михайло Подоляк заявив, що вже 13 тисяч. Сьогодні омбудсмен заявив, що зниклих безвісти – 15 тисяч. Усі мають розуміти, що зниклі безвісти – це вбиті, яких не забрали з полів, бо якщо полонені, їм рано чи пізно дають подзвонити рідним. Чи ви знаєте історії, коли зниклі безвісти знаходилися живими?
Наших полонених, до речі, 3 тисячі (теж заява омбудсмена).
Отже, 13 тисяч загиблих (а це було місяць тому, зараз більше) + 15 тисяч зниклих = приблизно 30 тисяч загиблих.
Таким чином, наші втрати до російських становлять 1:3.
Фантасмагория• 30 декабря 2022
Я думала больше((
Это ещё мало автор(
Много погибших числятся безвести пропавшими.
Это ещё мало автор(
Лапка• 30 декабря 2022
Це і так ясно що дуже багато в нас хлопців загинуло
Це тільки на параше потерь нет
Вкаблучках• 30 декабря 2022
В личку писать не будем. Отправим жалобу. Правила есть правила. А не вы одна умная.
Фантасмагория• 30 декабря 2022
Истории знаю, когда находились без вести пропавшие живыми.
У меня брат без вести пропавший, потому мы тонну информации перелопатили.
Есть ребята, которые были без вести, а осенью вернулись из российского плена.
Муркамурковна• 30 декабря 2022
я не знала де мій чоловік 87 днів, зараз він вдома! тих,хтозагинув більше, всі вони герої!!!!
Жидкость для снятия глаз• 30 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Навіть не уявляю, через які жахіття ви пройшли. Обіймаю
100%
• 30 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Я думала больше((
Это ещё мало автор(
Безвісти зниклих є офіційна цифра - 15 тисяч. Це окрім офіційно загиблих
Фантасмагория• 30 декабря 2022
Ответ для100%
Яка мета створеної теми?
Щоб що?
alenka3108• 30 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
Це просто, хто дружить з математикою. Їхніх 90 тис.
Нічого, що їхніх 105 тисяч? Це так, офіційні дані, просто 200. Не кажучи про зниклих безвісти і в полоні у нас. Я б називала цифру один до п´яти, як мінімум. Математика...
sevenplanet• 30 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
Удалено администрацией...
alenka3108• 30 декабря 2022
Ответ дляsevenplanet
Удалено администрацией...
Європейці такого не казали.
NatalieShostja• 30 декабря 2022
Стільки б наших не загинуло- це все рівно дуже багато. Бо то наші.
Вічна пам´ять Героям
А безвісти зниклим бажаю щоб знайшлися живими.
Вічна пам´ять Героям
MissAmerica• 30 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Щиро бажаю Вам знайти брата живим. Чудеса трапляються, звісно це поодинокі випадки, але я теж чула такі історії від реальних людей.
sevenplanet• 30 декабря 2022
Ответ дляalenka3108
Європейці такого не казали.
Как это ?
Ещё наши оправдывались , что это вместе с ранеными
alenka3108• 30 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Так, теж знаю такі історії. А ще є наша історія. Наш друг в полоні. З березня. Взяли у Бучі, кадирівці, телефонували дружині. І все. Влітку був лист від нього через червоний хрест і все, він загубився просто. Якщо раніше його бачили то в Білорусі, то потім в СІЗО в рашці. То зараз просто тиша((( і він цивільний.
Фантасмагория• 30 декабря 2022
Ответ дляMissAmerica
Дякую((
alenka3108• 30 декабря 2022
Ответ дляsevenplanet
Как это ?
Отак це. Знайдіть пруфи і перечитайте більш вдумливо.
sevenplanet• 30 декабря 2022
Ответ дляalenka3108
Читайте
Сначала она говорила , что имено погибшие
Потом дали заднюю