Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Michel13• 25 февраля 2014
Женя, кубики - бомбовые!!!!
Это я мечтаю своему куб такой развивающий из фетра сделать Все мечтаю
И среднему фетровые цифры хочу, пока сделала только 1 и 2

Michel13• 25 февраля 2014
Девочки, а Маша наша где?
olka_snegurka• 25 февраля 2014
Ответ дляMichel13
Девочки, а Маша наша где?
Машу забанили аж на месяц, до 20 марта по моему. но она с нами)
Michel13• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
\
А точно
belnataha• 25 февраля 2014
Ответ дляjey1177
Девченки, что-то я давно не хвасталась

покажу кубики,которые моя мама связала масятам
Отпад! Повезло братцам

А я Ванятке братишку связала, все никак не сфотаю :)
belnataha• 25 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Привет всем, я немного выпала из строя - болею... уже забыла как ужасно может протекать простуда.
Где эту болячку нашла?
Скорей поправляйся
belnataha• 25 февраля 2014
Ответ дляMichel13
Девочки, а Маша наша где?
Маша в бане до 20 марта :(
Я уже админу написала про амнистию, пока нет ответа
olka_snegurka• 25 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Маша в бане до 20 марта :(
а кому и что писать надо?
марина1234• 25 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Маша в бане до 20 марта :(
да под шумок пока в стране майдановцев амнистируют,попросить амнистию и на кидстаффе

belnataha• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
а кому и что писать надо?
Я написала пользователю Админ https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2
Iloshik• 25 февраля 2014
Добрий вечір!
Iloshik• 25 февраля 2014
Дівчатка, ну чому зі Сходу та від росіян іде стільки агресіі - 2 години я потратила впусту сьогодні на однокласниках в перепалці....одні звинувачення - що їх вб’ють, розстріляють і все таке...що тут всі фашисти....я в шоці...ЧОМУ ТАК????
olka_snegurka• 25 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
я ему тоже написала. спасибо за ссылочку
belnataha• 25 февраля 2014
Ответ дляIloshik
Илоночка, я не знаю, что тебе сказать
гипноз?
ЕвгенияПавлюк• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
А за что забанили Машу?
olka_snegurka• 25 февраля 2014
Девочки, миленькие! Насте Стельмащук, которой печень пересадка нужна, которой 15 лет сбор закрыли! УРЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!! УРЯЯЯЯЯ! У меня сердце выпрыгивает! Ей 1 день до конца сбора оставался! И сумма была 23 тыс. евро! Но появились волшебники!!! Ой, ой, ой!!! АААААА!!!!!
Iloshik• 25 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Илоночка, я не знаю, что тебе сказать
гипноз?
да, сумно...невже їх влаштовує політка Путіна...пробачте,....що про політику, але наболіло.....
olka_snegurka• 25 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
А за что забанили Машу?
кто его знает - вроде в теме майдана забанили
ЕвгенияПавлюк• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
слава Богу!!!

марина1234• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
УРА!!!!!!
jey1177• 25 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Отпад! Повезло братцам

Ой,Наташик,покажи,очень интересно
jey1177• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
Здорово!!!!

Еще бы и Соломиечке волшебников
belnataha• 25 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
Слава Богу!!!!!!!!!!!!
Ой, я плачу :))))))))))))
kerchanka_p• 25 февраля 2014
Ответ дляIloshik
я туда вообще стараюсь не заходить - как другая страна(
kerchanka_p• 26 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Слава Богу!!!!!!!!!!!!
Ой, я плачу :))))))))))))
Наталочка, не спит! Бдит
kerchanka_p• 26 февраля 2014
Кстати, Оля, ты как-то говорила, что мол что принес майдан - доллар поднялся, кредит в долларах... Доллар поднялся не только в Украине, но и во многих других странах... Сегодня только вот мне муж по этому поводу читал лекцию
kerchanka_p• 26 февраля 2014
Ответ дляjey1177
Девченки, что-то я давно не хвасталась

Миленькие, люблю я все такое! Класс!!!
kerchanka_p• 26 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Отпад! Повезло братцам

Братишку? показывай!!!
Roksolana_p• 26 февраля 2014
Доброї ночі, дівчата! Усім миру і добра! Соломійці - добрих чарівників
Iloshik• 26 февраля 2014
Ответ дляRoksolana_p
Доброї ночі!