Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
belnataha• 17 июля 2014
13111
Ответ дляТасюня
Через півтора тижня. Я несподівано для себе вчора купила путівку через Групон.
Молодець! Нарештi вiдпочинешь, як бiла людина

автор Тасюня • 17 июля 2014
13112
Ответ дляbelnataha
Танюш, привет, родная наша!
Ты бы хочь в одном предложении нам сводки с полей
Дуже важко і є такі підозри, що це все затягнеться надовго.
автор Тасюня • 17 июля 2014
13113
Ответ дляbelnataha
З малим? Сумніваюся.
автор Тасюня • 17 июля 2014
13114
Дівчата, ви знаєте більше за мене, мені навіть нема коли випуски дивитися. Я вчора читала сюжет про хлопчика зі Сніжного, якого витягли живим з-під завалів - обридалася. Як добре, що на світі ще є такі дива!
belnataha• 17 июля 2014
13115
Ответ дляТасюня
З малим? Сумніваюся.
притворишься мертвой, пусть папу мучает
автор Тасюня • 17 июля 2014
13116
Ответ дляbelnataha
притворишься мертвой, пусть папу мучает
Я весь час так прикидаюся. Тато вже замучений.
автор Тасюня • 17 июля 2014
13117
Усе, помчала на роботу. Вдалого і мирного дня всім нам!
olka_snegurka• 17 июля 2014
13118
Ответ дляТасюня
ух -ты!!! А что это?
Бабушка Оля• 17 июля 2014
13119
Ответ дляbelnataha
привет.
Может поделитесь интересными вкусными заготовками овощными?
Любимое - это перец болгарский, фаршированый (помидоры кубиками, чеснок, петрушка), заливается маринадом(уксус, сахар, соль, вода)

Бабушка Оля• 17 июля 2014
13120
Девочки есть еще халатик прозрачный Б/у. Состояние нового. Черного цвета. Деньги на благо. Если кого интересует, могу сфоткать его.
jey1177• 17 июля 2014
13121
маленький плюсик Соле

15:50 **6736
Карта для выплат
Получатель: Галовец Ирина Михайловна 4405 **** **** 8305 Перевод личных средств 30.00 ГРН Проведён Повторить

Спасибо Леночке за чудо - железячки уже лет 5 у кумы брала, а теперь сама крутая буду
lesynka12• 17 июля 2014
13122
Девочки, а СП по Ташкану кто то собирает? там есть школьная форма http://tashkan.ua/shkola/ оптовые цены видны после регистрации они в половину ниже розничных!!!
LadyLovе• 17 июля 2014
13123
Добрый вечер!
Девочки! Кто здесь собирал СП по заколочкам? Может, есть остатки какие-то?
Мне нужны подарочки девочкам 12 и 3 года. Я же совсем не по этому делу Предложите, плиз!
belnataha• 17 июля 2014
13124
Ответ дляjey1177
маленький плюсик Соле

15:50 **6736
Карта для выплат

Женечка, спасибо!
belnataha• 17 июля 2014
13125
Ответ дляlesynka12
Завтра гляну.
Девочки, кто брал в прошлый раз с Ташкана, что порекомендуете?
belnataha• 17 июля 2014
13126
Ответ дляLadyLovе
Добрый вечер!
Любочка, напиши Софие в личку, она спец по заколочкам :)
olka_snegurka• 17 июля 2014
13127
Ответ дляbelnataha
Завтра гляну.
мне всё понравилось, только там кому как повезёт - размеры очень путают, по-моему там гамаши Тасюне приходили - с моими на размер отличались ,а разница была огромная, наверное бирки перепутали
belnataha• 17 июля 2014
13128
Ответ дляolka_snegurka
Спасибо!
LadyLovе• 17 июля 2014
13129
И ещё надо красивенькую х/б панамку, новую, для малышки Этери, ей почти годик.
У кого есть?

Roksolana_p• 18 июля 2014
13130
Доброї ночі.
Важко писати після всіх тих страшних новин, що сьогодні (точніше - вже вчора) надходили зі Сходу України. Боже, коли ж це жахіття нарешті закінчиться? Всім щиро бажаю миру і спокою. А Соломійці - багато добрих чарівників.
Michel13• 18 июля 2014
13131
Ответ дляRoksolana_p
Доброї ночі.
Привет.
Да, страшно очень
Мне как раз ночью снилось почти такое: война была, я все видела и явно слышала
Когда это все прекратится...
Michel13• 18 июля 2014
13132
Людей жалко...
Деток
Michel13• 18 июля 2014
13133
Все наши проблемы кажутся такими мелкими и ничтожными
Michel13• 18 июля 2014
13134
Не тот смайл поставила в пред-предыдущем посте
Balovana• 18 июля 2014
13135
Сложно...
Roksolana_p• 18 июля 2014
13136
Ответ дляMichel13
Людей жалко...
Деток
Лєночка, так, дуже шкода...
В одну мить загинуло майже 300 людей... Це трагедії для десятків (а можливо і більше) сімей з різних куточків світу.
Balovana• 18 июля 2014
13137
Я фб читаю. Скорей бы закончилось всё это. :(((
Balovana• 18 июля 2014
13138
Но надо развивпьь тепло и улыбки, надо! Для своих, для шюбимых. А то нехорошо
olka_snegurka• 18 июля 2014
13139
Привет всем
LadyLovе• 18 июля 2014
13140
Доброе утро!