Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
olka_snegurka• 11 августа 2014
14731
Ответ дляLadyLovе
I я, i я з вами хочу тiльки я спiвати не вмiю
а от все iнше
Після чарочки, та гарної закусочки, ми тебе гуртом навчимо)))
Я приготувала сьогодні смачненьку вечерю - все що писала раніше. Але горілочка почекає - не дуже ми до випивки))) А вам усім віртуально -

jey1177• 11 августа 2014
14732
Привіт,дівчата
І я до вас хочу, і мене навчіть пісні співати *:)
Roksolana_p• 12 августа 2014
14733
Доброї ночі! Нехай новий день принесе лише приємні новини!
Roksolana_p• 12 августа 2014
14734
Дівчата, як у Вас тут затишно і смачно
Мышонок• 12 августа 2014
14735
Ответ дляТасюня
Я на пляжі почула так гарну українську - пішла знайомитися. З*ясувалося, що молода жінка з Одеси!
А мені так лікар мій подобався,така мова в нього гарна-гарна,заслухатися можна Дізналася,що він родом зі Львова Мрія,а не чоловік. Була б вільна - випила б з ним кави львівської. У нас в Київі мало хлопців,що так гарно укаїнською володіють і до того ж чемні...
Мышонок• 12 августа 2014
14736
Дівчата,я з вами !!! Вивели ви мене на емоції
Люблю країнську,але соромно помилок наклепати Щось мої знання української і були не дуже високі,а без використання щоденного ще гірщі стали. Маю наче й великий словарний запас,а от правопис
Мышонок• 12 августа 2014
14737
Сьогоді було вже темно,а мені захотілося яблук. Вийшла на вулицю,самій якось моторошно,сусідів нема,десь в далині лише жаби співають,кругом темно. Мию яблука,а сама гімн наспівую і так вже якось спокійніше стає,вже не так лячно.
Це мені ще мама розповідала,коли розганяли майдан,йшли запеклі бої,палає будинок профспілок,людей багато наляканих і всі співають гімн,щоб хлопців на передовій підбадьорити. І так голосно,від всього сердця...
Мені щось здається,що саме цієї зими в мені народилося щось по справжньому українське. І хай злі аноніми пишуть,про пафосний патріотизм і т.п. а мені зараз на душі тепло від української символіки і прям розпирає гордість,що я частина цього великого й незламного народу.
Слава Україні,СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ І ГЕРОЯМ !!!
І всім хто спить - солодких снів )))
LadyLovе• 12 августа 2014
14738
Доброе утро!
olka_snegurka• 12 августа 2014
14739
Ответ дляМышонок
І всім хто спить - солодких снів )))
Мої думки, Машуню.....

olka_snegurka• 12 августа 2014
14740
Доброго ранку!
belnataha• 12 августа 2014
14741
Усім добрим людям
Хай Господь нас береже!
belnataha• 12 августа 2014
14742
Ответ дляjey1177
Привіт,дівчата
Дівчата, усім роздрукую тексти - будемо горланити на все село
belnataha• 12 августа 2014
14743
Ответ дляМышонок
пропоную спілкуватись тут українською. Мені теж треба підтягнути, бо вживаю прості слова, а хочеться, щоб як той соловей .
Виправляйте, якщо щось не так :)
belnataha• 12 августа 2014
14744
Ірина Галовець
Очень благодарна за помощь 50грн. на ПриватБанк.Огромное спасибо всем кто помогал с расылками и всем кто активно помогает вести группу.
belnataha• 12 августа 2014
14745
Галовец Соломия, ЗПРР, ММД! Сбор до 14 августа!
СРОК сбора до 14 августа!

ОБРАЩАЕМСЯ КО ВСЕМ ДОБРЫМ ЛЮДЯМ!!! ПОМОГИТЕ СОЛОМИЙКЕ СТАТЬ ЗДОРОВОЙ!
Билеты на самолет уже куплены, оформлены визы, вылет на 15 августа, частично оплачен счет в клинике, но нужной суммы еще нет. Пожалуйста не проходите мимо - помогите!

Галовец Соломия 11 лет. Украина, г.Львов
Диагноз: минимальная мозговая дисфункция, задержка психо-речевого развития.
=========================
Группа помощи: http://vk.com/club52066584
Реквизиты: http://vk.com/topic-52066584_27885605
Документы: http://vk.com/docs?oid=-52066584
Счёт на лечение: http://vk.com/doc-52066584_314653169
Размещение в ’Поможем Всем Миром’: http://vk.com/wall-27655043_58535
=========================
Всё это является последствием сложной черепно-мозговой травмы, которая случилась во время родов. На сегодняшний день, после того, как родители своими силами лечили любимую доченьку уже десять лет, исчерпали все свои финансовые средства и поэтому вынуждены обращаться ко всем добрым людям за помощью, без которой не смогут вылечить Соломийку.
Два года назад узнали о лечении в Китае. Прошли один курс в г.Пекине, второй - в г.Таюань. Лечение дало хороший результат, но реабилитацию нужно продолжать. На следующий курс денег совсем нет.
Очень просим всех людей доброй воле помочь девочке стать полноценным человеком! Сбор на лечение в клиники реабилитации церебрального паралича пров.Шаньси Китай.
=========================
Сумма к сбору - 12 753$ (148 189 грн по курсу 1$ - 11,62 грн, или 450 425 руб по курсу 1$ - 35,32 руб).
=========================
РЕКВИЗИТЫ ДЛЯ ОКАЗАНИЯ ПОМОЩИ СОЛОМИЙКЕ:
Карта ПриватБанка № 4405 8858 2679 8305
Яндекс кошелек: 410011919012721
Киви кошелек: +380505331957
PayPal: galovets3@gmail.com
=========================
Не проходите мимо беды ребенка!
olka_snegurka• 12 августа 2014
14746
Дівчата, э ще бажаючі на Угорщину і Ташкан? Я б в Ташкані дещо замовила б)
olka_snegurka• 12 августа 2014
14747
Хто замовляв у мене Угорщину і Ташкан - запрошую до мене оцінити мою роботу)))) Додавайтесь в покупці!
belnataha• 12 августа 2014
14748
Ответ дляolka_snegurka
ти забула дати ссилки, що тобі сподобалось минулого разу :)
olka_snegurka• 12 августа 2014
14749
Ответ дляbelnataha
В Ташкані?

belnataha• 12 августа 2014
14750
Ответ дляolka_snegurka
не бачу об´яву на ташкан
olka_snegurka• 12 августа 2014
14751
Ответ дляbelnataha
не бачу об´яву на ташкан
я його зараз активую!
belnataha• 12 августа 2014
14752
Ответ дляolka_snegurka
В Ташкані?
так :)
olka_snegurka• 12 августа 2014
14753
Ответ дляbelnataha
так :)
вже активовано!
belnataha• 12 августа 2014
14754
Группа ВКонтакте: http://vk.com/club52066584
Блогспот: http://helpsolomia.blogspot.com/[/color]

Яндекс кошелек: 410011919012721

Гривна реквизиты (ПриватБанк):
Счёт: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО:14360570
Назначение платежа: Благотворительная помощь на лечение дочери
на карту №4405885826798305, Галовец И.М.

Web Money реквизиты:
WMR: R413459068675
WMU: U227843987961
WMZ: Z179977489542
WME: E426820351601

Русские рубли (Приват Банк)
Рахунок:29244825509100
МФО:305299
ЄДРПОУ:14360570
Предназначение платежа: Оплата за... на карту №5168742060365222, Галовец И.М., ИПН 2380413820

Долар реквизиты:
Beneficiary: Galovets Iryna
Account: 4405885009819027
Bank of beneficiary: Privatank Dnipropetrovs’k, Ukraine Swift code:PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase bank Chase Metrotech center 7th floor Brooklyn NY 11245 USA, Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 0011000080

Евро реквизиты (ПриватБанк):
Beneficiary: Galovets Iryna
Account: 6762462057572536
Intermediary bank: JP Morgan AG Frankfurt/Main, Germany Swift code: CHASDEFX
Correspondent account: 6231605145

Мегафон (для России) - 8 926 347 74 52
belnataha• 12 августа 2014
14755
Реквизиты Приватбанка:
===========================================
карта 4405885826798305 на имя Галовец И.М.

Назначение платежа:
Благотворительная помощь на лечение дочери
belnataha• 12 августа 2014
14756
текущие СП
ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ

============================================================
ТМ Ярослав - домашній текстиль (ОТЛИЧНОЕ КАЧЕСТВО ПО ДОСТУПНЫМ ЦЕНАМ)- https://www.kidstaff.com.ua/tema-7830338.html
отличная одежда деткам пр-во Венгрия (ПО ЦЕНЕ ДОСТУПНО ВСЕМ!) http://detskaya-odezhda-iz-vengrii.uaprom.net/
Конте носочки, колготки детские и для взрослых (СПЕШИТЕ СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ! С СЕНТЯБРЯ ПОВЫШЕНИЕ ЦЕН) http://conte.by/
одежда з сайту ГрандЮа (ПОБАЛУЙТЕ СЕБЯ НОВЫМИ НАРЯДАМИ) http://www.grandua.com.ua/
одежда с сайта Трикобах (ШИКАРНОЕ КАЧЕСТВО!) https://www.kidstaff.com.ua/tema-4256467.html
сумки женские, мужские, спортивные, кошельки http://nazarino.com.ua/
национальная одежда, декор для свей семьи http://www.edelvika.com

===========================================================
olka_snegurka• 12 августа 2014
14757
http://tashkan.ua/plate_laplandiya Соня собі вибрала таке плаття , класне!
http://tashkan.ua/plate_strazyi_shkola до школи ось таке - воно трикотажне, гарно)))
http://tashkan.ua/yubka_karandash ось таку спідничку, але з розміром не вгадали - вона велика, вшивати будемо
belnataha• 12 августа 2014
14758
Ответ дляolka_snegurka
яка красотєнь!
belnataha• 12 августа 2014
14759
Тасюнечка, як там *Ярослав* почувається? :)
belnataha• 12 августа 2014
14760
Ой, дівчата :(
розмовляла зараз з сестрою, говорить у Херсоні наказ з верху, швиденько закривать усі літні табори дитячі до 15 серпня.
питає куди тікати
ой, тільки я заспокоїлася, знов серце калатає :(