А я свою Улю вже дочекатися не можу

А подружка так мене засмучує ((( тож людяності її дитину вчити буду я...Чи такому не вчать ?
Нещодавно зустріла свого старого знайомого в Ашані,ну як завжди - як справи ? і т.п. І він розповів,що в нього народилася донечка,в критичному стані і померла через два дні. Я була така засмучена,що на касі навіть не подивилася скільки заплатила. Так не має бути. А подружка сухо на це відповіла - Це життя. Але ж не має бути таким життя,що новонародженні дітки помирають ((( А в неї не було ні краплі жалю.
А коли в неї було весілля (вони не святкували,але запросили мене на розпис,щоб я фотографувала)в Тихона була температура 38-39,я не могла його залишити. А подружка сильно розлютилась - як це так,в мене ж весілля,це ж пару годин,хай чоловік за ним подивиться ?!
Може до неї ще дойде,що в пріорітеті, для будьякої нормальної матері,її дитина. Може народження дитини її трошки змінить.