Вже 9 місяців в Україні триває повномасштабний наступ росії. Більшість Європейських країн підтримають нас у боротьбі проти агресора за нашу незалежність. Нажаль Болгарія мляво підтримує нас, маючи незчисленні запаси озброєння, яке залишилось після розвалу радянського союзу. Це озброєння зараз, як ніколи необхідно нам для захисту нашого сувірінитету. Понад 1 мільйон снарядів, які так необхідні сьогодні нашим хлопцям на фронті. Але Ви, пане президент, відправляєте в Болгарію недосвідчену в сфері дипломатії людину. Кожен з нас президент, це Ваші слова. Але не кожен з нас може бути дипломатом, як не кожен може бути військовим, або хірургом. Бо на це потрібна освіта. Потрібен досвід, знання і вміння. Прошу Вас, пане президент, відмінити призначення на посаду не досвідченої людини, яка на своєму посту може зіграти тільки на користь агресора. Ми всі маємо бажання перемогти ворога, але коли будуть продовжуватись подібного роду призначення, це тільки віддаляє нашу перемогу і грає на руку ворогу. Тому прошу Вас негайно звільнити з посади посла України в Болгарії Олесю Ілащук, як таку, що не відповідає займаній посаді.
Підпишіть будь ласка,нам потрібен нормальний посол,а не це вот...
Ответ дляAny
А з цього приводу вже не одна петиція ж, бо я підписувала, але іншу. От тільки Зеленський переважно на петиції реагує...ну, скажемо культурно, ’відмовками’
Хоч спробуємо.
Послиця чи послиня від Ермака нам не потрібна.
Розшатує зсередини, інакше і не назвеш.
Цим призначенням Ермак демонструє свій вплив на Зеленського, а заодно тестує рівень байдужості загіпнотизованого ’єдиним’ суспільства .
Розшатує зсередини, інакше і не назвеш.
karpenko73• 30 декабря 2022
Ответ дляРеверанс
Хоч спробуємо.
Розшатує зсередини, інакше і не назвеш.
Ее хорошо замом посла по связям с общественностью
Нє ну а чьо… такими дибілтними кадровими рішеннями Україна втрачає надважливе - репутацію. На нас дивиться Європа, США… їх платники податків. Повний непрофесіоналізм і безвідповідальність. Болгарія - надважливий стратегічний партнер з проросійськими течіями, яка має найбільший запас снарядів 155 калібру, чи в нас дипломатів кваліфікованих нема, що Жрмак всюди свою шушваль пропихує
HelloKitty18• 30 декабря 2022
Ответ дляРеверанс
Я такого Тупого Сексолога з кримінальним минулим не уявляю на посаді Посла України!
Це така неповага до загиблих,та до тих хто захищає цю країну!
А що в неї за криміналтне минуле, наркотики?
Скільки в Україні є розумних, освічених, інтелектуальних людей у цій сфері: дипломатії, міжнародних справ і т.п.
Скільки талановитих випускників і випускниць профільних вузів і факультетів,зі знанням мов, патріотичних, відданих обраній професії?
Чому саме ’таке’ вилазить? Зганьбити українців?
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ніхто нікого не звільнить, просто буде тут срач.
Не люблю судити владу, але трохи соромно коли закордоном запитують що це у нас за призначення такі дивні.
ksusha1155• 30 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Яка ганьба