Реверанс• 30 декабря 2022

Звільнити з посади посла України в Болгарії Олесю Ілащук

Вже 9 місяців в Україні триває повномасштабний наступ росії. Більшість Європейських країн підтримають нас у боротьбі проти агресора за нашу незалежність. Нажаль Болгарія мляво підтримує нас, маючи незчисленні запаси озброєння, яке залишилось після розвалу радянського союзу. Це озброєння зараз, як ніколи необхідно нам для захисту нашого сувірінитету. Понад 1 мільйон снарядів, які так необхідні сьогодні нашим хлопцям на фронті. Але Ви, пане президент, відправляєте в Болгарію недосвідчену в сфері дипломатії людину. Кожен з нас президент, це Ваші слова. Але не кожен з нас може бути дипломатом, як не кожен може бути військовим, або хірургом. Бо на це потрібна освіта. Потрібен досвід, знання і вміння. Прошу Вас, пане президент, відмінити призначення на посаду не досвідченої людини, яка на своєму посту може зіграти тільки на користь агресора. Ми всі маємо бажання перемогти ворога, але коли будуть продовжуватись подібного роду призначення, це тільки віддаляє нашу перемогу і грає на руку ворогу. Тому прошу Вас негайно звільнити з посади посла України в Болгарії Олесю Ілащук, як таку, що не відповідає займаній посаді.
Підпишіть будь ласка,нам потрібен нормальний посол,а не це вот...
https://petition.president.gov.ua/petition/174772?...
Any• 30 декабря 2022
А з цього приводу вже не одна петиція ж, бо я підписувала, але іншу. От тільки Зеленський переважно на петиції реагує...ну, скажемо культурно, ’відмовками’

автор Реверанс • 30 декабря 2022
Ответ дляAny
Хоч спробуємо.
Послиця чи послиня від Ермака нам не потрібна.
Розшатує зсередини, інакше і не назвеш.
Цим призначенням Ермак демонструє свій вплив на Зеленського, а заодно тестує рівень байдужості загіпнотизованого ’єдиним’ суспільства .
taka• 30 декабря 2022
руки опускаються і віра в світле, чисте, коли розумієшь скільки ще гидоти тре видворити з влади та пересажати
автор Реверанс • 30 декабря 2022

Олеся ІЛАЩУК. Подружка Єрмака, сексологиня, продавець БАДів і діамантів #шоубісики
karpenko73• 30 декабря 2022
Ответ дляРеверанс
Хоч спробуємо.
Розшатує зсередини, інакше і не назвеш.
Ее хорошо замом посла по связям с общественностью
Advoco• 30 декабря 2022
Нє ну а чьо… такими дибілтними кадровими рішеннями Україна втрачає надважливе - репутацію. На нас дивиться Європа, США… їх платники податків. Повний непрофесіоналізм і безвідповідальність. Болгарія - надважливий стратегічний партнер з проросійськими течіями, яка має найбільший запас снарядів 155 калібру, чи в нас дипломатів кваліфікованих нема, що Жрмак всюди свою шушваль пропихує
Advoco• 30 декабря 2022
Ответ дляkarpenko73
Це точно
автор Реверанс • 30 декабря 2022
На сьогодні з Болгарією активно працюють наші імпортери зброї ’Прогрес’, ’УкрСпецЕкспорт’, ’СпецТехноЕкспорт’. Двоє з них, як відомо, підпорядковані Агенції друга Єрмака Дениса Шарапова.
Скрізь Ермак

автор Реверанс • 30 декабря 2022
Я такого Тупого Сексолога з кримінальним минулим не уявляю на посаді Посла України!
Це така неповага до загиблих,та до тих хто захищає цю країну!

HelloKitty18• 30 декабря 2022
Ответ дляРеверанс
А що в неї за криміналтне минуле, наркотики?
Jimson• 30 декабря 2022
’Безнаказанность порождает вседозволенность’ (с)

У нас никто никогда не отвечал в полной мере за свои оплошности и ’проплаченные ошибки’.
автор Реверанс • 30 декабря 2022
Скільки в Україні є розумних, освічених, інтелектуальних людей у цій сфері: дипломатії, міжнародних справ і т.п.
Скільки талановитих випускників і випускниць профільних вузів і факультетів,зі знанням мов, патріотичних, відданих обраній професії?
Чому саме ’таке’ вилазить? Зганьбити українців?
Love_Love_Love_• 30 декабря 2022
Ніхто нікого не звільнить, просто буде тут срач.
Не люблю судити владу, але трохи соромно коли закордоном запитують що це у нас за призначення такі дивні.
ksusha1155• 30 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Яка ганьба
appareils• 30 декабря 2022
Война войной, а назначения по старой схеме. Боже когда это закончится?