Пончик Солнечный• 30 декабря 2022
Перевірка на вірність
Всім привіт
Нелавно почала помічати що хлопець вічно бере телефон з собою( раніше такого не було)
Постійно приховує від мене де був і тд...
Можливо це дурість, але як можна його перевірити
Каже що дуже любить, на питання щодо телефону, то там все чисто, але ж переписки можна видалити(
Мене цікавить саме щоб йому написала дівчина з гарним акаунтом наприклад в інст чи поведеться
Бачила що є такі люди які цими перевірками займаються?
Хто що може за це сказати?
Белый Лосик• 30 декабря 2022
Можете проверить. Но будьте готовы к тому, что он поведется и как вам будет после этого
Пончик Солнечный
• 30 декабря 2022
Ответ дляБелый Лосик
Не хочеться бути обдуреною лохушкою
Краще зарання все знати і заквнчити якщо невірний, поки немає дітей
Ума Палата• 30 декабря 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Не хочеться бути обдуреною лохушкою
А ви вже одружені?
Ума Палата• 30 декабря 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Ні
І вже діти))) Шукайте іншого і не робіть собі нєрви.
Белый Лосик• 30 декабря 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Не хочеться бути обдуреною лохушкою
Понимаю.
Мужики они всеравно будут смотреть на других. И думаю флиртовать тоже будут, так что-бы своя не узнала.
У кого-то это дальше флирта не заходит, кто-то позволяет себе больше.
Не смотрит на других тот, кто впринципе никому особо и не нужен и он это понимает. Может я ошибаюсь)
Пусин Кукин• 30 декабря 2022
Насипте йому перцю в труси . Якщо промовчить значить зраджує , якщо признається або буде вам казати ,що ви його чимось заразили -то норм
Белый Лосик• 30 декабря 2022
Ответ дляПусин Кукин
Ахаха)) радикально))
Цвіту і пахну• 30 декабря 2022
У мене такий був, сам все приховував, а у моєму порпався. Потім ’вона’ почала дзвонити йому вечорами. Але йому так і невистачило духу признатися. Послала до дідька.
Лукава Кішка• 30 декабря 2022
Та порадницю він в туалеті там читає, порадницю. Але зізнаватися соромно)
Лорка-хлорка• 30 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
а нащо у вашому порпався?? і чому ви те йому дозволяли?
Все знаю вдоль и поперек )• 30 декабря 2022
Посмотрите испанский триллер ’Бункер’.
Там тоже одна проверяла.
Скорая помощь• 30 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Зачем оно вам? Что с этим будете делать? Не нужно.
Як це не потрібно? А як він наліво ходить , тож треба послати і не витрачати час.
Цвіту і пахну• 30 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Що значить дозволяла?
Ну на тому і попався, що скритний став, дивні дзвінки і коли ми разом він намагався чи забігти вперед чи відстати, щоб я бодай нічого не почула. Потім випадкова зустріч з його колегою ( чоловіком), колишній від мене аж відстрахався, ну і почалося гості до батьків, друзів, робочі святкові дні. Хоча раніше його не випхаєш ні до кого. Насправді все швидко скінчилось. Перша явна підозра була у грудні, на Миколая, а в середині січня ми вже разом не жили. А потім він запостив своє фото з цією матрьошкою в фб, а потім я так зрозуміла вона його продинамила. Бо недавно бачила його в транспорті, виглядає хріново, прямо дуже. Явно не на коні. Чого я з ним тоді сплуталась сама не знаю.
Цвіту і пахну• 30 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Порпався бо ревнивий, судить по собі мабуть. Він мене не запитував. Я не бігала в туалет з телефоном.