Замыленная• 30 декабря 2022

Питання до тих, хто виставляє в соцмережі свої зізнання чоловікам

Дівчата, от ви коли робите пости, присвячені вашим чоловікам, про те що вони - ваше щастя, про те як ви їх любите, ви справді так думаєте? І стосунки у вас гармонійні. Чи вживу гризетесь, а в онлайні кохання-зітхання?
Мелочунь• 30 декабря 2022
Это всё настолько неестественно и напоказ.Особенно ’Дорогий Вася,поздравляю тебя с днём рождения’.Мазафака,ты его дома не можешь поздравить?Нахиба это ШАПИТО?
тогдалия• 30 декабря 2022
Зараз ті, що так роблять почнуть істерики, щоб ви не читали, не заздрили і тд. А моїх знайомих сторінка ОксанаІван і прізвище. І він її з їх спільної сторінки вітає з ДН. А коли щось постять, то я не знаю чи то Оксана, чи Іван
Ковбой Хагис• 30 декабря 2022
Ржака🤣
Показуха.
автор Замыленная • 30 декабря 2022
Ех... а я ж думала, що буває так...😓😭🤪😁
Новопоштинская• 30 декабря 2022
В тик токе таких много,может хотят поделиться своими эмоциями. Вообще сейчас и разводятся там напоказ и женятся (много военных с женщинами постарше)
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
Ех... а я ж думала, що буває так...😓😭🤪😁
А фото рук чоловічих. Коханий, дякую, що ти є в мене. Била- бла- бла
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляНовопоштинская
Не дивуюся 17 річним, а дорослим і ніби адекватним людям.
автор Замыленная • 30 декабря 2022
От власне, для підлітків це природньо. А коли 10 років в шлюбі і ’ти - моє щастя’, то якось насторожує..
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
Значить щастя лише на ФБ
Голубец• 30 декабря 2022
Есть у меня на фейсе одна такая знакомая. Причем ее мужа там нет. Кому она там признается, непонятно. Считаю ее дурой
annetta888• 30 декабря 2022
Ну, хочуть зберегти фотки на пам´ять, підписи теж.
Типу щоденника.
Щоб потім перечитувати.
Я це так розумію. Особливо, коли пишуть привітання малюкам.
Сама в соц.мережах не сиджу.
Вони шкідливі для здоров´я
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляannetta888
Типу щоденника.
Щоб потім перечитувати.
Сама в соц.мережах не сиджу.
Вони шкідливі для здоров´я
Дякую, що обрав мене своєю мамою
автор Замыленная • 30 декабря 2022
Чомусь ніхто ще не написав з тих, про кого мова...)
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
Зараз напишуть - не читайте, або чого це вас дратує? Це з вами щось не так
автор Замыленная • 30 декабря 2022
Та я вже й задумалась, що може й не так 😁😄 не змогла побудувати таких стосунків, щоб на всі інтернети кричати про люблюнавсігда
Ноу коммент• 30 декабря 2022
Цу жахлива тупість, як на мене.
Птица Говоруша• 30 декабря 2022
Ответ дляГолубец
Дура и есть
Тюрюнь_Тюнь• 30 декабря 2022
В мене навіть не стоїть сімейний стан
автор Замыленная • 30 декабря 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене навіть не стоїть сімейний стан
У мене теж)
Тюрюнь_Тюнь• 30 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
У мене теж)
Я вважала , що одна така) коли всі навколо подружки виставляють квіти від чоловіків і кричать на весь світ як вони кохають
Ми з чоловіком такі телячі ніжності не розумієм
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене навіть не стоїть сімейний стан
Як ви можете? В мене нещодавно додалася в друзі колишня однокурсниця. Не бачилися років 15. І я говорю - йду в школу за дитиною. А вона - в тебе є діти? Бо на фб нема фоток
Тюрюнь_Тюнь• 30 декабря 2022
Ответ длятогдалия

До речі, дітей я теж не виставляю))хто знає- то добре, а для інших я незаміжня стара діва
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То вам просто квітів не дарують. І кави ви не п’єте, якщо фото нема.
Тюрюнь_Тюнь• 30 декабря 2022
Ответ длятогдалия
Чоловік дарує! Звісно не кожен день, але на свята - обов´язково)
тогдалия• 30 декабря 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я взагалі не розумію нащо звітувати всьому світу про своє життя. Якійсь комплекси.
Тюрюнь_Тюнь• 30 декабря 2022
Ответ длятогдалия
То я ж навпаки нічого не звітую)
Счастье_же_вот_оно• 30 декабря 2022
я знаю таку одружену пару де взаємні мусі пусі у соц мережах напоказ вже багато років....в реалі там чоловік підкатував до моєї подруги, скидав фотки, ліз цілуватися і вона така не одна у нього. після цього гидотно то все
Не служанка• 30 декабря 2022
то інтернет... в мене в друзях є людина бізнес вумен, я завжди нею захоплювалась. Успішний бізнес, чудові діти, коханий чоловік на фото і в постах, поки не побачила відносини в реалі... Ну такє воно все ...я розчарувалась