Форс мажор• 30 декабря 2022
Сьогодні нарешті сталося
Зняв номер в готелі, і ми потрахались, три рази, четвертий в машині. І мінет був і куні.Не знаю, чи буде ще, чи ні. Я б не проти. Мені сподобалось. Я вже створювала теми, вірменин.
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Пофігу, головне, що мені класно було
А я думала что армяне и другие восточные мужчины куни не уважают
Форс мажор
• 31 декабря 2022
А, ось і розгадка, де п´ятийпрезик, тільки зараз додула. Він порвався і він одягнув інший
Непогодка• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Як тепер мені себе поводити?
я бы не проявляла инициативу, а когда он появится и начнет приглашать, то озвучила чем он может мне быть полезным по мимо секса) прямым текстом сообщать что Вам нужно, а потом обоюдное удовольствие
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛуковая
Я також думала. Але він робив і не один раз. Не знаю, але ще в переписці я питала, як він ставиться до куні. Він написав, що любить.
Але, я не повірила. Проте,коли зустрілися вдруге, він зробив, хоч я не дуже хотіла.Але то була його ініціатива. І сьогодні було куні.
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
А якщо більше не напише?
А я би не проти сексу з ним. От, якщо чесно, він мені подобається, хоча для серйозних стосунків не підходить абсолютно. Він такий.
Непогодка• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
А якщо більше не напише?
тогда создадите новую тему и мы ее обсудим) сейчас еще нет такой ситуации) я думаю он появится
Лепешечка• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Мені вже набридло ламатись, чесно
Більше двох місяців.
Ого! А ви ламалися? Наскільки я пам’ятаю, у вас же лиш перше побачення було минулого разу, коли ви з ним на будову ввечері їхали, ні?
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
Хочу, щоб він мене дуже хотів.
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Ще було одне.
Сьогодні третє.
Секс стався сьогодні за більше ніж на два місяці переписки і на 3 побаченні.
Сьогодні третє.
Непогодка• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
А якщо більше не напише?
я поделилась своим мнением, а Вам выбирать..
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Вы имеете ввиду что он просто на встрече сделали куни и секса не было? Или в ответ был минет?
Автор, дайте пожалуйста ссылку на вашу тему прошлую, интересно как вы сошлись
Лепешечка• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Ще було одне.
Сьогодні третє.
Ого! Та ви крємєнь! Так довго протриматися і не дати - це ж яка витримка має бути!
Женщинас• 31 декабря 2022
Автор, а він хоть мився перед мінетом? Ну ви даєте 4 раза по власному бажанню, видно дуже хотіли йому сподобатися... І так радуєтеся таким компліментам... якось дивно
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛуковая
Мінета не було. Просто зробив куні.
Написав мені в телеграм. Фото було ззаду,я сиділа біля озера з дітьми на фото
Волосся до пояса, хвилясте. Мабуть, сподобалося волосся. Зараз нижче лопаток. Зразу попросив фото, мабуть, думав, що молода дівчина. Але я чесно написала, що мені сорок. Вислала декілька фоток. Думаю, він хотів все-таки молодшу.
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЖенщинас
Ми були в готелі. Перед кожним актом він мився і я, і після.
Лепешечка• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Мінета не було. Просто зробив куні.
Писати жінці, яка на фото з трьома дітьми, ще й задом - то любов з першого погляду.
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Мінета не було. Просто зробив куні.
Ну вы для него девочка. Мне 38, я считаю что для мужика 48 лет я ещё очень огого))
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЖенщинас
Я люблю мінет,особливо люблю, як чоловіки від нього кайфують
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Він мені про любов не писав. Просто знайомився і попросив моє фото.
Женщинас• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Звичайно всі люди різні, у кожного свій кайф
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Мінета не було. Просто зробив куні.
Удивительно конечно. Автор, вот не могу представить как это могло быть? Это ж вы где-то уединились, он к вам, ласки и все остальное. Делает куни, у вас оргазм и все? Встали, оделись и пошли по свим делам? Неужели он не ждал ответной реакции?
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛуковая
Яй куні не хотіла, якщо чесно. Але так вийшло. То....тине дала. Одяглася і пішла.
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Наверное вы ему очень нравитесь?
Расскажите как изначально развивались отношения или тему покажите предыдущую
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛуковая
Да,але от відчуваю,що хотів молодшу.А тут такий попандос))
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Та то какие-то ваши комплксы. Он же видел вас до этого. И куни просто так. Не под пистолетом же:))
Елена-ленуся• 31 декабря 2022
Автор, спасибо за искренность)) поржала . Держите себя только в руках , вы представляете Украину , не бегать не писать и не наяривать ему , с вами секс классный , пусть теперь бегает за вами и ухаживает
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛуковая
Наверное вы ему очень нравитесь?
Я не дуиаю,що яйому дужеподобаюся, якщо чесно. На першій зустрічі сказав: ты интересная, но не очень похожа на украинку,больше на армянку или грузинку. Я чорнява, смуглява трохи, не красуня, фігура непогана, 55 кг 168 зріст. Перший раз хотів трахнути в машині, надала, звичайно,був не в захваті,потім писав.Домовилися на друге побачення, коли було просто куні. Сьогодні третє побачення, нарешті зняв готель, бо я сказала, що в машині я трахатись не буду.
Луковая• 31 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
А куни было в машине?
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
А чого поржали?