Форс мажор• 30 декабря 2022
Сьогодні нарешті сталося
Зняв номер в готелі, і ми потрахались, три рази, четвертий в машині. І мінет був і куні.Не знаю, чи буде ще, чи ні. Я б не проти. Мені сподобалось. Я вже створювала теми, вірменин.
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляКапитошечка
так он у вас рядом, можете каждый день секситься
Не рядом, он приезжает с другого города, за 40 км
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляПусин Кукин
Блин это он писал?
Solnysko kogda budit sex
Или solnyshko xa4y tebja
🤣
Solnysko kogda budit sex
Или solnyshko xa4y tebja
🤣
Да
18 мнеУЖЕ• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Блін, а я ще хочу. Мені було мало.
А вдома чоловік, так?
Лгин• 30 декабря 2022
Ото він віагри хапанув! А на презики грошей зажав.Хоч вечерю в ресторані оплатив?
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляГалина -ebf7
А залетіти не боїтеся ?
Так він не кінчав в мене.
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Не хапав він нічого. Точно. Це я така гаряча штучка. Він не очікував. За допомогою мінету .
Непогодка• 30 декабря 2022
Ответ дляЛгин
а где Вы читали про ресторан? только номер в отеле снял..
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
Оплатив обід.
Галина -ebf7• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Так він не кінчав в мене.
А мій тоже в мене не кінчав, але я залетіла... І як мені моя психолог говорила мені просто не повезло. І ви з ним щось серйозно плануєте, чи так просто ради сексу ?
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляГалина -ebf7
Він не для серйозних стосунків.
Лгин• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Так-так:) Мінет перед кожним актом робили? Тобто чотири раза?
Капитошечка• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
это не большое расстояние
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Да
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
автор, а кем он работает?
В нього своя будівельна організація.
Непогодка• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
В нього своя будівельна організація.
может еще повезет и он щедрым окажется)
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
может еще повезет и он щедрым окажется)
Не дуже він щедрий, якщо чесно. Я хотіла, щоб він був щедріш й
18 мнеУЖЕ• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Хотіли, щоб кожний міньєт оплатив?
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Хотіли, щоб кожний міньєт оплатив?
Було б непогано, якби подарував щось хороше. Минулий раз подарував джинси том Тейлор. Але тоді сексу не було.
Непогодка• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Але поїхав і навіть не пише. Можливо, більше нічого не буде.
может он использует технику ’ближе-дальше’, чтоб Вы начали за ним бегать, а он будет только потреблять.. то что Вы снова хотите с ним секс это ок, но как показывает опыт, если мужчина материально не вкладывается, то женщина через время чувствует себя использованной.. взаимообмен должен быть, тем более Вы хотите от него материального.. секс и деньги очень взаимосвязанны, особенно когда нет любви, то хотя бы так поддерживать баланс. женщина дает многое через секс и флирт. мужчина без этого чахнет, и важно самой ценить свою энергию.
66сезон666серия• 30 декабря 2022
Ответ дляФорс мажор
Ну обіцяла ж продовження. Сказав, що мінет ульотний.
І тепер Вас розпирає від гордості? Що не вдарили в грязь лицем?
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Ну, погодьтеся, краще, коли чоловік каже, що мінет класний, ніж коли ні. Сподіваюся, він був щирим
Форс мажор
• 30 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
Як тепер мені себе поводити?
Санюк Киев• 30 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
А спина?
-ОЙ, ВЫ ТАКОЙ ВОЛОСАТЫЙ, У МЕНЯ АЖ МУРАШКИ ПО КОЖЕ.
-Дэвушкеа, 10раз гонорея, 5 раз сифилис, мнэ только ваших мурашек нехватало!
Форс мажор
• 31 декабря 2022
Ответ дляСанюк Киев
Сподіваюся, що в мене все буде ок. Перший презерватив порвався ще до дото, як він кінчив