Gupa• 31 декабря 2022

Привіт, Хвилювалочки!!!

Ну що, з Прийдешніми святами!!!
Смерть скотинякам, десь в глибині душі сподівалась, що сьогодні з цього приводу не зустрінемось!!!
Мурзяриус• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
В Ашані акція, я правда не знаю яка звичайна ціна.Ще грузинські Багратіоні і Тальяні Велі смачні
Ашан з його чергами я вже не витримаю.
https://shop.silpo.ua/product/vyno-igryste-mondoro...
Буде Мондоро.
Я ще непогану текілу бачила - біля мене магазинчик для невибагливих, там вона стоїть сумує

Кайдашиха• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
В нас лайт варіант, червона рибка, салат, лаваш з білочкою, пюрешка.Не хочу за мартеном цілий день гарувати.
Ану момент.... шо за лаваш з білочкою? Роскажіть, цікаво)
Николь1986• 31 декабря 2022
А мне битки жарить. Не могу настроиться, страшно
Україна понад усе• 31 декабря 2022
Вже біля десяти ракет збито.
автор Gupa • 31 декабря 2022
Ответ дляКайдашиха
Вже десь вище писала, пошукайте
автор Gupa • 31 декабря 2022
Ответ дляМурзяриус
Ашан з його чергами я вже не витримаю.
Буде Мондоро.
Вас зачекалась?
Кайдашиха• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
Вже десь вище писала, пошукайте
Ага, зараз гляну. Дякую
cosmetikmarket• 31 декабря 2022
Ответ дляКайдашиха
білочка - це ж шпанська мушка,він же салат з плавлених сирків,часнику і майо
автор Gupa • 31 декабря 2022
Ответ дляcosmetikmarket
Так, я ще морквинку на мілку терку і зелень додаю, смачно і красиво

Мурзяриус• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
Вас зачекалась?
Мабуть 😊
VA 11• 31 декабря 2022
Ответ дляsobacura
Так, дві летіли я як раз на городі була (там курник, курей годувала), тріпануло мене дебело. Але наші хлопці молодці! Це треба було чути! Гордість за ЗСУ!!!!
В ту тривогу над Бро ракета пролетіла. Перший раз. Капець мене трусило .
cosmetikmarket• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
а я люблю червоний перець міленько порубати,дуже задорно хрустить))
RAVM• 31 декабря 2022
Ответ дляcosmetikmarket
В нас називають мізки космонавта
ВИТАМИНКA• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
Мондорро спробуйте, я не вживаю, але сьогодні бухну
Классное, мне вкуснее чем асти
МаргаритаЛьвовна• 31 декабря 2022
а кто подскажет недоалкашу?))

в кровавую мэри обязательно добавлять табаско? и какой, а то их оказывается много бывает.
nnata• 31 декабря 2022
Ответ дляcosmetikmarket
У нас всю жизнь он так и назывался салат из сырков, то, что он белочка, первый раз слышу
Aksamitka• 31 декабря 2022
Ответ дляnnata
А у нас он называется Вонючка)
автор Gupa • 31 декабря 2022
Ответ дляcosmetikmarket
Візьму на замітку, дякую за ідею...
RAVM• 31 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Я теж з міста щасливих людей))) швиденько в коридор тоді усі побігли

автор Gupa • 31 декабря 2022
Ответ дляnnata
Та він і білочка, і єврейський, у кожного свій
nnata• 31 декабря 2022
Ответ дляAksamitka
А у нас он называется Вонючка)
Ну мы много чеснока не кладем)))
Я не люблю его острым.))
nnata• 31 декабря 2022
Судя по всему останемся без елки, с..ки с каспия и черного запустили будут около 15-30..((
МаргаритаЛьвовна• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
еврейский вроде без морквы. мож, белочка - потому что оранжевый?
ромашина• 31 декабря 2022
Ответ дляAksamitka
А у нас он называется Вонючка)
А у нас называется Злючка ( из-за чеснока:)
Джавеліна• 31 декабря 2022
Лаптеногим рашкотварям желаю в новом году захлебнуться в крови от гражданской войны, в собственном дерьме!
Вонючки ватноголовые, живете как конченное трусливое г@мно, так же и загнетесь! И да, лучики добра и мира вам в з@д!
автор Gupa • 31 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Я моркву на свій смак додаю, менш калорійний, і в лаваші ’еротичніше’ виглядає...
Mozarella• 31 декабря 2022
Ответ дляnnata
А Лёнчик не хотите)
Моя соседка бабуля 89 лет его так называет.
Я тоже знаю его как белочку
Джавеліна• 31 декабря 2022
Мої рідні хвилювАлочки, обіймаю кожну з вас! Хай скоріше настане Перемога України, хай будуть живі наші захисники та захистниці! Миру, здоров´я та достатку у ваші родини!
А всі оці бл@дини повернуться тваринам з срашки у 1000 раз більше!
Mozarella• 31 декабря 2022
По поводу Артемовского, его очень мало осталось из Донецкой области. Именно там разлитого.
А сейчас его под Одессой разливают, на розетке в отзывах прочла и люди пишут вкус стал хуже намного и нет той выдержки. Надо читать где позлить при покупке если хотите именно то Артемовское.
Я его что лет не пила, хотела взять на розетке и вот узнала нюанс такой
VA 11• 31 декабря 2022
Ответ дляRAVM
Я в підвалі з дітьми.(