Ну що, з Прийдешніми святами!!!
Смерть скотинякам, десь в глибині душі сподівалась, що сьогодні з цього приводу не зустрінемось!!!
mmi583@mail.ru• 31 декабря 2022
Ответ дляMozarella
А где бах?
Я вот про область читаю но не слышу ничего
А про названия салата не знаю откуда оно пошло и сколько вариантов. У меня он просто из сырков)
Я на Лівому березі бахкало знатно
HelloKitty18• 31 декабря 2022
Ніколи -ніколи не забудемо , 31 грудня, а вони тероризують мирне населення ракетами.
Ответ дляНаталия_и_семья
Ми в Дніпрі, з дочками та чоловіком гуляли на ярмарці біля ялинки, діти гралися з Сантою. Потім в кафе посиділи з друзями, провели рік.
Дома вже все є на стіл та до столу) Подарунки чекають свого часу.
Не дамо кац@пським свиням зіпсувати наш Новий рік🇺🇦🎄🇺🇦!
Это где у нас ялинка в Днепре
и ярмарка....
В центре только кафешки украшены. И Мост елку нарядил
и ярмарка.... В центре только кафешки украшены. И Мост елку нарядил
Клементина• 31 декабря 2022
Тільки що з батьком розмовляла Сумська обл. В них там туман: казав щось так гуло, мабуть три літака полетіло. А це, мабуть, ці блядські ракети були
Karamelka-Ольга• 31 декабря 2022
Ответ дляGupa
В нас лайт варіант, червона рибка, салат, лаваш з білочкою, пюрешка.Не хочу за мартеном цілий день гарувати.
Лаваш з білочкою? Це як?
Ответ дляIlonaMask
Потому, что не хотят чтоб в Украине лучше жили, чем в россии.
путин своих рабов старается сдерживать, а то вдруг и они хорошейжизни захотят.
У нас война, мы живем лучше, чем они. У нас нация, народ. У них колония рабов, которых ограничили россми, внушили, что везде враги
BusinkaKiev• 31 декабря 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я на Лівому березі бахкало знатно
Бахкает капец, я штук 10 слышала
Я недавно побачила відео в тікток, як 31 грудня рос говноїди спАсАли чеченців. Сидить хлопець, щось каже для відео, а еа зажньому фоні чутно вибухи..
Так сумно..
Зараз згадую, як про чеченців була пропаганда, які вони дикуни.. а насправді, вони нормальний народ, який, як і українці, хотять жити у своїй державі
Так сумно..
HelloKitty18• 31 декабря 2022
Ответ дляLeonleon
У мене все трясеться
Ідуть скорі
Забула український
Центр
Швидкі
Ідуть скорі
Забула український
Центр
Швидкі
Так, теж трохи не по собі від цих бахів, у чоловіків, які працюють в ППО сталеві нерви .
Сестры Гримм• 31 декабря 2022
Ответ дляKorrita
Так сумно..
а ми вірили... Ну я ще мала тоді була. Але теж думала що вона погані...