sportkostum• 31 декабря 2022
Жахливий кадр з Протасового Яру в Києві.Это фото должен увидеть весь мир.
Я не думаю, что стоит что-либо говорить в этой ситуации.
Скоро сами всё увидите, выбл@@дки.
nabludatel• 31 декабря 2022
Ответ дляdajkiri-irina
Не только
Конкретно кто еще дает нерадостные прогнозы?
Viktoria_St• 31 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Венгрия и Иран
140 полонених звільнено.
82 ЗСУ.
15 ТРО.
22 НГУ.
11 ВМС.
10 прикордонна служба.
Захисники Маріуполя, острова Зміїний, полонені з боїв під Бахмутом та з ТРО Славутича.
82 ЗСУ.
15 ТРО.
22 НГУ.
11 ВМС.
10 прикордонна служба.
Пішли ви на@@уй.🇷🇺🇷🇺
Ми будемо святкувати, коли схочемо. Радіти, коли схочемо і сміятись, коли схочемо. Зі сльозами на обличчі чи без, але ви не зітрете посмішок ані силою, ані погрозами.
Ми на своїй землі, ми у своїх містах, а ви скоро займете свої місця під землею. І ми спитаємо з вас за кожен день війни.
А ви будете нити «За чьто».
За всьо, Ванька. За всьо.
А ви будете нити «За чьто».
За всьо, Ванька. За всьо.
mirka-milka• 31 декабря 2022
Ответ дляdajkiri-irina
К сожалению, только смотрят( и дают нерадостные прогнозы
И какие ?
Кто кому дает ?
рашисты начинают вбрасывать, что в гостинце в Киеве находились «иностранные военные советники», но им не верит даже Шарий.
Kiss the sky• 31 декабря 2022
Видела только фото разрушений.... Какой кошмар, просто слов уже нет.
є і такі новини..👉🏻 На болотах обвалився рубль. Бо санкції. Доходи від експорту нафти у некраїни-бензоколонки тільки у листопаді впали на $700 млн. Вчора рубль досяг свого восьмимісячного мінімуму, впавши на 18% з початку грудня
👉🏻І от прям як назло русні, на радість людям у Кронштадті загорівся нафтовий танкер «Арктика».
👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». Сьогодні на огоньок завітав Ростов, там полихало у будівлі біля вокзалу
👉🏻На росії чергова загадкова смерть топменеджера, пов’язаного з оборонкою. Генеральний конструктор нових ракет-носіїв «Ангара» Володимир Нестеров відкинув лапті з невідомої причини. Нагадаю що раніше так же загадково врізав дуба Олександр Бузаков, на підприємстві якого створювали підводні човни-носії «Калібрів».
Ніхто там українського безпілотника поряд не бачив?
👉🏻В Україну прибули нові старлінки, їх передадуть медикам, енергетикам і на пункти незламності.
👉🏻 Манкурту із Херсона Сергію Полуніну, який набив собі путіна на грудях, скасували концерти в Італії. Полунін – танцюрист. Міланський театр «Арчімбольді» відмовився від співпраці з ним через розгнівані листи від активістів, мовляв, якого милого ви надаєте майданчик рашисту, що активно підтримує війну. Так шо, Серьожа, батман тандю жете, і тим же аллюром нах@@й, за кораблем. Концертів у Європі не буде 😱
👉🏻Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Луганщині». Непереможна українська армія, у результаті вогневого нальоту, звільнила селище Новоселівське Коломийчиської об´єднаної територіальної громади Сватівського району. Недобиту частину лаптів угнали у полон, а потім у рабство
👉🏻The Guardian підрахували, що найбагатші російські олігархи втратили цього року через путіна близько $95 млрд. По $330 млн на день з початку війни. Бо санкції, бо заморозили активи, бо забирають яхти. Вже ясно, що путіна вони через це не придушать, але хоч якась користь, бо може хоч наступного президента поставлять при владі не такого їбанутого.
👉🏻Ну і прекрасні новини з Бердянська. Тамтешні злобні партизани настільки застращали військових лаптів, що їм вже дозволили ходити у цивільному, «щоби не привертали до себе уваги». Бо виходить лапоть за пачкой ролтона, щоби у краденому біде зварить собі супчика, і прямо відчуває, як у слід йому дивляться пильні очі, як під бік йому встромляється холодний гострий ніж, як машина, у яку він сідає, вибухає, а його роздирає на шмаття...
Зараз вони вже бояться ходити по окупованій території. Дуже бояться. Але вони ще не усвідомлюють, що прийде час, коли вони боятимуться ходити і по своїй. І навіть у вуличному толчку триматимуться двома руками за двері.
Українці загалом – не злопам’ятна нація. Але трошки мстительна 😈
Vlada-Maria• 31 декабря 2022
Ответ дляsportkostum
140 полонених звільнено.
82 ЗСУ.
15 ТРО.
22 НГУ.
11 ВМС.
10 прикордонна служба.
82 ЗСУ.
15 ТРО.
22 НГУ.
11 ВМС.
10 прикордонна служба.
А конкретно по ’Азову’?
Vlada-Maria• 31 декабря 2022
Ответ дляsportkostum
Пішли ви на@@уй.🇷🇺🇷🇺
А ви будете нити «За чьто».
За всьо, Ванька. За всьо.
А ви будете нити «За чьто».
За всьо, Ванька. За всьо.
+1000000000000000000, українці і Україна були, є і будуть!
А русні і росії -пи*да навіки!
Ответ дляJENYABEST
Да, сюрреализм, самим сотрудничать с агрессором ( я про газовую трубу ) и что то хотеть от мира ?!
А с последним предложение согласна
погоджусь з Вами
якщо тільки недавно викрили підприємство в Вінниці, яке поставляло детальки до зброї ... (в листопаді, здається)
от якими суками треба бути?
а що не знали, що Мотор Січ працювала на ворога?
коротше, слів бракує
от якими суками треба бути?
коротше, слів бракує
Vlada-Maria• 31 декабря 2022
Ответ дляPlayland
погоджусь з Вами
от якими суками треба бути?
коротше, слів бракує
от якими суками треба бути?
коротше, слів бракує
не здивуюсь, якщо ’табличку ділення’ забули - от і ’виявили’
Я хотела вам закинуть видео.но его удалили.Вкратце,2 орка украли авто у гражданского нашего и забыли выключить видеорег.Наши засекли,они много чего наговорили,там мат через мат .НО ОДИН ГОВОРИТ ДРУГОМУ,ТЫ ПОМНИШЬ РЫЖЕГО Я ВЫТАЩИЛ 300того?У НЕГО СПИНА ЦЕЛАЯ БЫЛА,там не особо ранения,а сегодня приехала ВРАЧИХА С БЕЛЫМ ЧЕМОДАНЧИКОМ С КРЕСТОМ-и рыжий умер.у него почки вырезали.и они в шоке,обсуждают-надо домой валить в ростов.и мат мат мат.то есть у русни вырезают органы.это не вброс.может кто видел видео.постараюсь найти
У меня плохие новости для русни. Очень плохие.
сегодня в 17:14
Борислав Береза
У меня плохие новости для русни. Очень плохие. Это новая полностью сфррмированная и укомплектованная бригада ’Азов’. Подготовленные, обученные и высокомотивированные бойцы. И они уже на линии соприкосновения.
Что с е@алом, русня? Куда с@ебуешь, вагнер?
сегодня в 17:14
Борислав Береза
marydgayne• 31 декабря 2022
Ответ дляdajkiri-irina
Удалите фото,в фейсбуке скандал из-за него.
а почему скандал из за этого фото???
сегодня в 17:00
Головна ялинка Луганщини цього року у звільненому від російських окупантів Невському
сегодня в 15:28
⚡В Крыму бавовна💥
▪Джанкой. Попадания по позициям русни.
▪Гвардейское. Попадания по позициям русни.
▪Симферополь. Работа ПВО.
▪Евпатория. Работа ПВО.
⚡В Крыму бавовна💥
▪Джанкой. Попадания по позициям русни.
▪Симферополь. Работа ПВО.
▪Евпатория. Работа ПВО.
сегодня в 15:17
Одна из ракет, которая была запущена по Украине, упала на России в Волгоградской области. Горящие осколки попали в дома и машины.
Русня, уже не так смешно?
Ответ дляOdilie
Желаю, чтоб эти новости у русни были нормой. Не только в волгограде. Пусть их разорвёт своими же ракетами.
Это моё новогоднее желание - чтобы все ракеты падали у них же, чтобы их убийцы скорейшим образом вернули к ним в разобранном состоянии, чтобы всё зло, которое они нам принесли, вернулось в десятикратном размере ! Аминь !