СМСница• 01 января 2023
Стационар
Девочки, внезапно слег мой папа, забираю лежачего в киев из оккупации. Ехать долго. Хочу сразу положить в клинику на обследование. Подскажите куда , гле его примут, без прописки, без семейного врача?
вареный_look• 01 января 2023
Оформіть йому для початку ВПО, декларацію з лікарем, знайома свекруху так в лікарню клала
СМСница
• 01 января 2023
Ответ длявареный_look
Как я офомлю впо? Он лежачий. Или без него можно?
вареный_look• 01 января 2023
Ви впевнені, що ви його зможете вивезти з окупації? Моя вивезла, коли їх звільнили
вареный_look• 01 января 2023
Ответ дляСМСница
Знайома сама ходила у цнап з доками свекрухи, але у нас маленьке селище. У всякому разі, думаю, що вам підуть на зустріч. Можна це зробить у Дії. Для вас першочергово це декларація з лікарем
СМСница
• 01 января 2023
Ответ длявареный_look
Дии нету у него, он с 14 году в оккупации ни разу не выезжал
вареный_look• 01 января 2023
Ответ дляСМСница
Тоді шукайте вільного лікаря і підписуйте декларацію. Надіюсь паспорт у нього є наш?
Срочнокпсихологу• 01 января 2023
Ответ дляСМСница
В Дії
СМСница
• 01 января 2023
Ответ дляPavelolka
Надо знать что? Инсульт?
Не инсульт. Очень низкий гемоглобин, анемия, пересиал ходить, не модет дпже повернуться нет сил
СМСница
• 01 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
В Дії
Там же нужно подтверждать банком шичность( иметь карту ) разве нет?
вареный_look• 01 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
В Дії
У нього має бути карточка банку. Автор, ваш батько отримував пенсію на карту? Чи взагалі отримував?
СМСница
• 01 января 2023
Ответ длявареный_look
Нет
Ответ дляok1904
Без сімейного його приймуть теж, але ж за гроші на госпіталізацію, мед.релрма дозволяє, але для чого платити більше?
Кто примет? Видимо у нас свои порядки.... лежачих больных в больницу запихнуть очень тяжело. Папу по скорой привезли, инсульт был, но без четких признаков как на сайтах пишут. Его брать не хотели. Типа старость. Никто и соушать не хотел, что вчера он ходил в магазин и на рыбалку, а сегодня в отрубе полном. Платила, чтоб взяли. А тут еще и не местный.
СМСница
• 01 января 2023
Ответ дляPavelolka
Сколько платили?
Ответ дляСМСница
Так зробите дію. Головне, щоб був укр паспорт, податковий номер. Навіть якщо паспорта немає, то це не біда, але треба тоді починати з дільничого поліції, він підготує необхідні документи, пробивши по базі особу . Без дркументів не факт,що в лікарні нададуть стаціонар для обстеження
СМСница
• 01 января 2023
Ответ дляok1904
Паспорт есть и инн. Все ! Укр банковских карточек нет. Когда то была карта пумб.
СМСница
• 01 января 2023
Ответ дляok1904
Короче варианта положить сразу в больницу с дороги нету?
Ответ дляPavelolka
Спочатку шукали, платили(є тіпа на госпрозрахунку відділення), багато, але взяли. Правда в мирний час.
вареный_look• 01 января 2023
Ответ дляСМСница
Як варіант, шукати терапевта, котрий прийде до вас. Здать аналізи.... і паралельно займаться паперовою волокітою
Ответ дляСМСница
В пумб звернетесь, рахунок не закритий, але Вам треба доручення нотаріальне від батька, щоб представляти його інтереси в різних інстанціях, нотаріуса можна викликати на дім (ми свеку викликали в карантин).