Накрыло-не отпускает• 01 января 2023
Ніколи не дивиться в очі.
Зустрічаємось уже рік
Зустрічі дуже рідкі. В зв´язку з війною то в нього робота то в мене
Секс практично присутній завжди . Секс швидкий. Любить простимулювати і мені і собі .
Після сексу ми завжди обговорюємо якійсь дрібнички, але я замітила , він рідко дивиться у очі.
Я старша за нього на 11 років.
Питання , чому як ви думаєте?
Я старша за нього на 11 років.
Питання , чому як ви думаєте?
Мейк-ап форева• 01 января 2023
Ответ дляМаманя
У мене чоловік такий був. Він фізично не міг дивитися людині в очі, любій людині. Звичайно, інколи йому доводилося себе пересилювати. Казав, що відчуває великий дискомфорт якщо дивиться в очі людині. Чим краще знав людину - тим більше концентрував погляд на її обличчі, але ось щоб в очі - дуже рідко дивився, навіть своїй мамі)
За характером таким людям комфортніше на самоті, вони втомлюються від компанії і людей. В молоді роки то було менш помітно, а після 30 люди стали його прям бісить. Одним словом, непросто вам з ним буде.
Я такая же. Не смотрю в глаза, это очень дискомфортно. Сразу чувство как на допросе, и в лицо фонарем светят. Аж все слова забываю сразу.
Да и зачем смотреть? Это странно для меня. Мы же общаемся ртом и ушами, причем тут глаза?
Жаль, что многие люди не понимают. Думают что я что-то скрываю, или злая. Даже уволили с работы из-за этого((( Очень обидно.
Королева Сарказма• 01 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Ненавижу людям смотреть в глаза. Чувствую сильнейший дискомфорт. Как не старалась, все равно через пол минуты отвожу взгляд.
Прямым взглядом в глаза, обладают люди с сильной энергетикой.
Или влюбленные, опять же робкого десятка.
Накрыло-не отпускает
• 01 января 2023
Ми обоє сильні особистості, але як зустрічаємось ,як якійсь ’малолетки’.
Зустрілись по роботі. Якайсь хімія , ми довгий час просто переписувались узнавали один одного. За вік ніколи не говорили.
Щодо того, що я старша ще й настільки, я недавно тільки узнала.
Візуально він старше, а я молодша .
Ворую вкусняшки• 01 января 2023
Автор, он удовлетворяет с вами свою потребность в сексе, но испытывает стыд за это.
То ли потому что чувств к вам нет, то ли знает о своей ’скорострельности’, то ли проблема, действительно, посложнее и связана с его психическими особенностями.
Короче, все по классику: ’издержки духа и стыда растрата - вот сладострастье в действии.’ Там и дальше текст в тему. Сонет 129.
Федорино Горе• 01 января 2023
Ответ дляMs. Dolly
Точно) диагноз «знающие» быстро нам поставили.
Это же просто предположение. Одно из всех возможных факторов. Никто никому диагноз не ставит