Я не в теме• 01 января 2023
Криє! Дівчата, в приватних будинках, де ви роззуваєтеся, на вулиці?
І я і мама в приватних будинках і в одному дворі. В мене чорний кидимок у коридорі, і роззуваються всі за дверима в хаті.
У мами біленька ткана доріжка і потрібно розщуватися на кам‘яних холодних сходах з вулиці!
Тобто ДО дверей. Зайшла сьогодні і розщулася в коридорі, вона накричала на мене що я їй не прибираю, не замітаю і тд.
Кажу «так ніхто не живе як ти! Це не нормально! Посиав чорний, щоб не шкода!»
Чесно, не хочу і ходити до неї, в мене і так проблеми з яєчниками.
Буде дзвонити «зайди до мене, принеси мені папір для випічки/форму/тощо» не прийду. Скажу «йди сама і бери. Я не хочу застудитися з твоїм роззуванням»
Розсудіть
ОноВамнадо• 01 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Я живу в многоэтажке,тоже раззуваюсь возле подъезда
о це правильно!!!
Перловая Кашка• 01 января 2023
Мы внутри раздуваемся, в прихожей. Специально несколько ковриков для этого лежит
Аннуитет• 01 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну як серйозна, кіста, лапара, знову кіста.
Вона знає..
Що тут пояснювати?
Навіть якби не кіста, то це не є норм
Вона знає..
Що тут пояснювати?
Навіть якби не кіста, то це не є норм
Навіть не в яєчних справа. А як потім взувати те холоднюче взуття і виходити на мороз? З таким успіхом можна в кімнатних тапочках йти по вулиці і то мабуть буде тепліше.
Цветочница• 01 января 2023
Ответ дляМой_ужин
открывает дверь, говорите дай тапки, сразу в тапки переобуваетесь
А если снег метет?
Неутомимые шахматы• 01 января 2023
Ответ дляМаруська Му
В мене в сусідки в квартирі ідеальний порядок.Старші люди, за 60. Так її чоловік, коли п´яний йде додому, в ліфті розувається)
Планшетница• 01 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Вона знає..
Що тут пояснювати?
Навіть якби не кіста, то це не є норм
Вона знає..
Що тут пояснювати?
Навіть якби не кіста, то це не є норм
Але це не ваш дім. Ну от хочеться їй так, має право. Тому ’вона знає’ - це тільки слова. Вона не замислюється, от в чому справа. А ви, доросла людина, чомусь не можете спокійно рідній мамі пояснити, чому особисто вам не підходять її правила відвідування її будинку. Це дуже дивує.
Подумывающая• 01 января 2023
по теме - пусть мама сама в магазин за бумагой идет. если дорожка важнее дочки (даже без учета здоровья)
Лапка• 01 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
До речі, згадала що ще в одного кума так само.
З вулиці. Я в колготках, стою поки роззується чоловік, мерзну, бо тісно, не пройти. Їм по 30
Ну, у такий ситуації дивно роздуватися, доки не має змоги пройти
Мой_ужин• 01 января 2023
Ответ дляЦветочница
А если снег метет?
у меня перед домом на веранде так же лежит коврик, и рядом щетка как веник) отряхнули и вошли
летом от песка мочу тряпку
Я не в теме
• 01 января 2023
Ответ дляПланшетница
Я вирішила пояснити зараз чітко і ясно
«Я до тебе не йду, або виходь у двір і я подам, що треба»
Подумывающая• 01 января 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
так это непорядок))
муж пьянь, есть куда воспитывать))
Цветочница• 01 января 2023
Ответ дляМой_ужин
летом от песка мочу тряпку
Веранда крытая?
Мой_ужин• 01 января 2023
Ответ дляЦветочница
Веранда крытая?
да, есть еще второй вход но и тот под навесом, специально так делали
Планшетница• 01 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я вирішила пояснити зараз чітко і ясно
Це не пояснення, а ультиматум. Якщо така манера спілкування, то ок. Це ж ваша родина, вам видніше.
Лапка• 01 января 2023
Ответ дляПодумывающая
у нас на улице разуваются, только если пришел с последождевого огорода (например срочно свежей петрушки пошел нарвать) и на обуви жирный слой грязи, который не оттирается чистилкой для обуви. у нас чернозем - он как пластилин.
меня всегда изумляет пример домов на западе (европа и сша) когда с крыльца сразу в гостиную попадаешь. нет коридора, где можно оставить обувь и верх.одежду.
О! Зараз у Польщі.
Так у них, щоб посадити цибулю хоча, треба ґрунт купувати. Бо просто як пісок земля. І декілька знайомих сімей, що мешкають у приватних будинках, не роззуваються у суху погоду взагалі.
ИзЮмрудная• 01 января 2023
И как это,одна нога еще на улице,а вторую раззутую в дом ставить?Неудобно как-то.Ладно еще летом в шлепках.Купите ей новый коврик,может мнение поменяет.
Я не в теме
• 01 января 2023
Ответ дляЦветочница
Веранда крытая?
Так і в мами накрито дахом над сходами. Але там дубак!
І теплою ногою в носку на ледяні сходи! Брр
Семенна Семеныч• 01 января 2023
Со стороны улицы. В квартире раззуваюсь до квартиры, там полоска для обуви. В квартире и коврика нет. Никто мусор не несёт
Я не в теме
• 01 января 2023
Ответ дляПланшетница
Я пояснювала сьогодні, але вона рявкає. Тому буду коасти ультиматум і не ходити туди до літа. Мені таке не підходить
Неутомимые шахматы• 01 января 2023
Ответ дляПодумывающая
так это непорядок))
муж пьянь, есть куда воспитывать))
Та куди вже його виховувати) вони класні такі-жили в селі, їм діти купили однушку і забрали в місто. Він коли не п´є-постійно прибирає подвір´я, щось на дитячій площадці лагодить.А в перші роки як переїхали і десь випивав-дзвонив ій і просив йти його шукати, бо не знає де він)
Семена рукколы• 01 января 2023
Приватний будинок.
Мені б і в голову не прийшло роззуватися взимку на вулиці
Я не в теме
• 01 января 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
О, як моя мама..
А якщо вкрадуть ваші туфлі?
Барышня_Смольный• 01 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
То вы наверное в Норвегии не были. Они в стоматологии разуваются и идут в носках по коридору на кресло к врачу. Не всегда, но часто. И дети в школах разуваются и ходят в носках. По уставу положена сменная обувь, но эти тапочки/лёгкие кедики почти у всех лежат без дела в шкафу, дети бегают в носках. И носки специальные продаются шерстяные с махровой более толстой стопой
Я не в теме
• 01 января 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
І на вулиці чоботи лишають? По холодній підлозі ходять? Закаляються?
Котенок аки рысь• 01 января 2023
Вообще не роззуваюсь у мамы. У нее очень холодные полы, дорожки не спасают. У меня ей обутой ходить запрещено
Ответ дляБарышня_Смольный
У нас в спортзале так. На входе на обувь надеваем бахилы, в раздевалке носки и дальше в них.
РозаЛюксен• 01 января 2023
У нас всі за воротами роззуваються. Нема чого мені брущатку загажувати у дворі!