Ну ниче се• 01 января 2023
Порекомендуйте перевірений рецепт Київського торта в домашніх умовах
Порекомендуйте, будь ласка. Бажано щоб був не дуже складний, щоб за один день і зробити його вже.
Физрукая• 01 января 2023
Я печу по госту. Загугліть Чадейка, Київський по госту, через впн. 99,9% на смак як Рошен Київський. Але потрібна додаткова доба на заквашування білків. І в ідеалі ще доба на досушку коржів.
Можливо, буде у Вас більше часу, дуже рекомендую. Тільки печу не на 150 градусів, а на 120, потім зменшую до 100 і 80, інакше в моїй духовці згорить.
Ось, пекла на Новий рік, тільки прикрасити як в оригіналі, не встигла
А із швидкого рекомендую Чадейка, Політ по госту. Теж дуже смачний, а готується швидко
Ответ дляФизрукая
+1 чадейка
Каменная Фрося• 01 января 2023
Ответ дляФизрукая
Як зайти через впн?
Физрукая• 01 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Як зайти через впн?
Потрібно скачати на свій смартфон ВПН.
Я скачувала з плей маркету, що встановлений в телефоні. В мене такий, наприклад, безкоштовний turbo vpn (значок вгорі зліва з кроликом).
Підключаєте його і в пошуку в гуглі пишете Чадейка Киевский по госту. Або по ссилці, що Mena дала вище,переходьте з включеним впн.
Каменная Фрося• 01 января 2023
Ответ дляФизрукая
Потрібно скачати на свій смартфон ВПН.
Дякую!
Каменная Фрося• 01 января 2023
Ответ дляok1904
Скачати.
В мене є рецепт з старої книжки , можу пошукати
Пошукайте,будьласка!
Ну ниче се
• 01 января 2023
Ответ дляФизрукая
А ви не знаєте, якщо купити готові білки в супермаркеті, їх теж можна сквасити? Чи вже не те буде?
Ну ниче се
• 01 января 2023
Ответ дляok1904
Скачати.
Можу скріни екрану зробити з сайту якщо хочете. Мені впн не потрібен
Борец за справедливость• 01 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Дякую!
Я заходжу до Чадейки без впн
Борец за справедливость• 01 января 2023
Ответ дляНу ниче се
Взагалі то, сквашені білки, то міф. Можна збивати і не сквашені. Не розумію, навіщо досі цей міф підтримують.
Физрукая• 01 января 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Ну, це не зовсім міф. Я готувала і зі зквашуванням, і без. Структура коржів різна. На Рошеновський не схоже, якщо не заквашувати
Физрукая• 01 января 2023
Ответ дляНу ниче се
Ви маєте на увазі сухий білок альбумін?
Я особисто не готувала з нього. Думаю, що повинно вийти, але власного досвіду не маю.
Ну ниче се
• 02 января 2023
Ответ дляФизрукая
Ви маєте на увазі сухий білок альбумін?
Ні, зараз в деяких супермаркетах вже білки і жовтки окремо продаються в пакетах. Нормальні, просто розділені, готові.
Ну ниче се
• 02 января 2023
Дякую за відповіді, бачу що легким шляхом піти не вийде, але так хочеться Київського торта, що готуватиму😄
Ну ниче се
• 10 января 2023
Ответ дляФизрукая
Зготувала нарешті торт і є питання до вас. Дивіться якщо в мене коржі вийшли твердіші ніж в київському покупному, що я зробила не так? Чи це нормально? Коли відрізаєш то так все купи і тримається і їсти треба рукою, бо ложкою не відломиш навіть.
З відступів від рецепту були білки з пакету і цукор з тростини, бо іншого тут в принципі нема. Могло повпливати? У вас коржі не тверді виходять?