ЯблокоРаздора• 01 января 2023

Представьте ситуацию с вашим сыном 25+ лет

Допустим: вы живете вдвоем с сыном 25+ лет в 3к квартире.
Квартира осталась от покойного мужа. То есть вы и сын равноценные владельцы.
Сын хочет привести жить в квартиру свою женщину с ее ребенком, чтобы жила в меньшей или средней комнате. Женщина переселенка, переехала в ваш город пол года назад. Пока живет у знакомых.
Или вариант на будущее: как сын подзаработает, продать 3к квартиру и купить вам 1к, а сын добавит и купит себе 1-2к.
Что выбираете счастье сына или "ваше удобство"?
Результат:
вже голосів: 1493
1062 (71.13%) Продажа или размен 3к квартиры
267 (17.88%) Против всего
164 (10.98%) Согласна путь живут в 3к кварт
мадам Везувий• 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Тому що це житло матері, не сина! Є житло батьківське, його не можна чіпати за життя батьків. Діти дійсно мають жити окремо, я з вами погоджуюся. Але є нюанс: це окремо вони мають забезпечити собі самі. Орендувати, купити - як вийде. А батьківське - то спадщина, після смерті старих.
Это жилье матери в той же мере как и сына. Остальное - риторика.
Ламборджини• 02 января 2023
Я бы заранее разменяла квартиру
Пешеходик• 02 января 2023
Выберу счастье сына. Для меня это странный вопрос. Счастлив сын, счастлива мама.
Злюка-закусюка• 02 января 2023
На місці матері, я б прийняла молоду сім´ю так сказати до себе..а потім дивилася б на те, що відбувається в їх сім´ї і далі думала..по першому дзвінку робити щось з нерухомістю-таке собі.
как тебе такое илон маск• 02 января 2023
Ответ дляКучерявочка
А комуналку за 3к кв пенсіонерка теж сама готова оплачувати? А то існують ситуації, коли ось так мами не пускають дітей з родинами, ті самі на оренді + іпотека, а потім «ой, а скинь на комуналку»
+ часто дорослі діти, які живуть з батьками, забезпечують їх га 80% (їжа, ремонти, техніка). А як переїдуть і будуть заробляти на квартиру - цього вже не буде
Мама оформить субсидію, якщо не зможе оплатити, пустить квартирантів, запропонує сама розподіл і т.д.
Очевидно, що зараз такої проблеми немає у них.
Та легко!• 02 января 2023
Ответ дляПосле 18
Дивлячись, які відносини у мами і сина і тд. Я би розміняла
А потім знову розміняла , і знову ))))
ПироженкА• 02 января 2023
Зависит от мамы. Сможет жить вместе, пусть пускает.
Но меня раздражала б 100%
Поэтому планирую, когда вырастит мой сын , свалить жить в другой город, к морю)). Конечно, если поможет с арендой).
Но у меня меньшая часть квартиры)).
автор ЯблокоРаздора • 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Цікава арифметика)
Квартира куплена до знайомства з матір´ю, тобто мінімум 26-27 років тому. Все життя матір прожила родиною з чоловіком, вкладалася в це житло, ремонтувала його, облаштовувала, виховувала сина. Щоб що? Опинитися без свого кутка, бо якась жінка, яку він знає півроку, вирішила, що їй те житло потрібніше?
До речі, якщо ремонт і меблі за рахунок батька і сина, то дозвольте поцікавитися: мінімум 21 рік родина жила без меблів, техніки і ремонту? Чи син прям з першого року життя вкладався в житло? І коли ж помер батько?
Опять вы выдумываете.
Мать не вкладалася и не ремонтувала (шторы, скатерти и т.п. не считаю за серьезные ’вложения’).
Отец как умер в 2014г. Жили скромно или бедно.
Сын работает с 18 лет (з/п 1,5-2 минималки).
Поменял: входную дверь, 2 окна, трубы и плитку в ванной. Купил холодильник и телевизор ЖК 40 дюймов.
И никто мать не оставляет ’без свого кутка’, минимум 1-к квартира будет ей. Или надо 2к?
Ответ длямадам Везувий
Житло має подружжя, а не діти. Син на нього не заробив, тож і ділити йому нічого.
PANTERA_KET• 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Якщо по совісті, то квартира належить матері, яка жила з чоловіком. Син має заробити на своє житло, куди і вести свою жінку.
По какой такой совести? Квартира обшая! Те размен
Вірші на замовлення• 02 января 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
’нажили’ отменяется! (на правах автора темы).
Квартира была куплена покойным отцом еще до знакомства с будущей женой. Вложения в квартиру (ремонты, мебель, техника) - 80% за счет отца, 20% за счет сына.
Прикольно, ви точно невістка) мама зовсім нічого не заробила) трутень)
Та легко!• 02 января 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Опять вы выдумываете.
Ви та жіночка дорослого синочка ?
автор ЯблокоРаздора • 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Каких еще квартирантов? Что то с вами не так!
Сеточка• 02 января 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Опять вы выдумываете.
Надо не торопиться с разменом, первый год пожить сыну с женщиной на съёме. А там видно будет.
ПироженкА• 02 января 2023
В чем неудобство жить отдельно?
Пусть копит, если это реально и не супердолго. Продают и маме 1ком и себе 2к.
Я б 2мя руками за была б...
Но, например, продавая 3шку в Киеве даже 2 однушки не купишь.
При стоимости условно говоря 3ки 70 тыс, однушки стартуют от 40 и то поискать...
КАроче, чем плохо маме в 1ком я не понимаю... Чего все накинулись...
Кучерявочка• 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так і мати не заробила на нього
Ответ дляЯблокоРаздора
Опять вы выдумываете.

Тобто, за 30 років в квартирі нічого не зроблено? Шпалери не клеїлися, не фарбувалося, ніяких меблів, техніки в квартирі не було?
Ви смішні. Син аж на 1,5 мінімалки ’ремонтував’ квартиру?) А харчувався з маминого холодильника :)
Ви - та сама жінка? І вже опис провели, що ваше золотко зробило на свої ’аж 1,5 мінімалки’?
Заробіть своє. А материне не чіпайте.
І так, у матері 3-к квартира, а не 1-к чи 2-к.
Кучерявочка• 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск

Заробіть своє. А материне не чіпайте.
У матері і сина
П.с. У моєї свекрухи 3к, за спадком - на ній і моїм чоловіком, пле заробляли на цю квартиру свекруха і Свекр
І я цю квартиру вважаю повністю її, не дивлячись, що у мого чоловіка там 50%. Навіть думок таких немає
У автора трохи інша ситуація
Ответ дляЯблокоРаздора
Це лише можливі варіанти для мами, якщо не буде грошей на комунальні. Але думаю, у них такої проблеми нема.
Беззубовна• 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск

Заробіть своє. А материне не чіпайте.
почитала тему, пойду писать завещание на мужа, у меня линии жизни короче...А то детки поселят в коммуналку на старости лет.
Ответ дляКучерявочка
Так і мати не заробила на нього
30 років шлюбу, точно не заробила? Чоловік помер, навіть не розлучилися. Про що мова? Це батьківське житло, а не дитяче.
Та_шо_ж_таке• 02 января 2023
Не могу понять при чём тут то что мама не вкладывалась в ремонт? Вкладывался ее муж.
Это сейчас детки такие продвинутые?
постою_послушаю• 02 января 2023
Ответ длямадам Везувий
Ну видите, у всех свое ’по совести’.
Мое ’по совести’ как раз, что квартира пренадлежит сыну в той же мере, как и матери. Поэтому есть не по совести а по закону. По закону они владельцы в равных долях, как я понимаю.
Да, хорошо хоть закон на стороне не тех, кто ’никто никому ничего не должен’
Ответ дляКучерявочка
У матері і сина
У автора трохи інша ситуація
А чим ситуація автора відрізняється від вашої? Ви розумієте, скільки матір вклала в те житло за спільного життя з чоловіком? Можливо, більше, ніж сама вартість квартири. А як би хотів покійний батько: щоб його жінку отак з хати виганяли чи все ж вважав, що то їх з жінкою спільне житло?
Ответ дляБеззубовна
Заповіт легко в суді оскаржити, краще дарчу.
Мене теж дуже дивують відповіді у темі.
автор ЯблокоРаздора • 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск

Заробіть своє. А материне не чіпайте.
Да вы правы, за 30 лет матерью ничего не зроблено.
Обои поменяны только в коридоре и в зале. Мебель вся старая (кроме 1-го диван нового образца, подарили родственники).
У сына 1,5-2 минималки + подработки. Готовить умеет.
У матери только 1 минималка.
Так кто кого кормит?
В гости звали?• 02 января 2023
А где вариант, снять жилье ипать там свою бабу?
постою_послушаю• 02 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
По совісті батьки нажили квартиру, а не син. Тому син може жити на цій площі як зареєстрований. А ось вести своїх жінок він мав би у своє власне житло.
Матір має повне право жити у своїй квартирі, а не розмінювати його. Коли матері не стане - тоді син може розпоряджатися спадщиною як заманеться. А поки там господиня мати.
Большинство батькив в нашей стране свои квартиры ’нажили’ как наследство от родителей, которые, в свою очередь, получили их бесплатно.
Беззубовна• 02 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Это сейчас детки такие продвинутые?
сама в шоке. Сейчас матери так -пустое место,обслуга. Все папки молодцы нажили сами! Рожать не просили, дети ничего не должны.... Сколько сил и здоровья вложено в семью/детей не считается,везде только должен. А если еще детей убирать за собой заставляла и гулять не пускала по ночам- все! считай жизнь загубила
Свисток ля-минор• 02 января 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Опять вы выдумываете.
Таких ’женщин’ в жизни сына может быть еще много. Квартир 3-х комнатных на всех не хватит. Женщина-переселенка с ребенком только полгода, как приехала в город, а уже куча требований? На месте сына я бы задумалась, не пытается ли эта женщина с ребенком решить свои проблемы за счет него. И нужен ли ей этот молодой человек, если бы у него не было жилья.