ЗабежАЛОЧКА• 02 января 2023
Книга, що змінила життя?! Є така? Про відносини
Як змінити відносини якщо в них присутня агресія не повага з боку чоловіка. Є тільки його позиція Не згодна ВСЕ ! .. відразу крики мати і не можливість з мого боку і слова вставити а потім довгий ігнор у тижні!
Повинні ж бути якісь шаблони дій у подібних ситуаціях?
Леплю из пластилина• 02 января 2023
Нема таких книг. Не вірте в це. Його тільки життя може змінити, коли дасть веслом по голові.
Леплю из пластилина• 02 января 2023
І шаблон тут один, зібрала речі і пішла, або виставила за двері його.
ksusha1155• 02 января 2023
Ответ дляBetelgeise
Є така книга. ’Женщины, которые любят слишком сильно’
О, ця книга мене вразила. Хороша.
Нафаня Маня• 02 января 2023
Зачем книги какие-то? Если плохо - значит надо уходить, об этом не надо ни писать книги, ни читать.
Корсет_на_шурупах• 02 января 2023
если позволяете с собой так обращаться, значит и сами себя не уважаете
Гжегож Бженчишчикевич• 02 января 2023
Ответ дляBetelgeise
+
И еще ’Парадокс страсти. Она его любит, а он ее нет’. Название специфическое, но тоже классно высветляет дисбалансы в отношениях)