Патриотка• 02 января 2023
Хочу снова темы, что в Египте отдыхают нищеброды
А я слетала в Египет на 4 за 10000, а вы в вонючем Коблево со своими кастрюлями и т д 😔
Скорая помощь• 02 января 2023
Ответ дляЗалатавая
Дай бог. Не сравнить Красное море со Средиземным или Черным
Красное лучше или хуже?
Наталья-249d• 02 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Красное лучше или хуже?
В средиземном нет той красоты подводного мира
Веселая моль• 02 января 2023
Пам´таю тут була тема, коли одна совєтчиця пропонувала два квитки в Єгипет, її подруга з дитиною відмовились їхати. В номері мали жити ця совєтчиця, її якась бабушка і син підліток+ цих двоє, які б поїхали з ними. Ціна питання була ,якщо не помиляюсь біля 10тис. Боже, там були такі коментарі, що я аж ікати почала)
Думы мои думы• 02 января 2023
Ответ дляНаталья-249d
4 часа это далеко лететь.Турция ближе:)
В любое время года
Вилами по воде• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
Знаєте, мені на морі головне море. Поїсти я можу і чебурек. Але коли наявність кондиціонера і туалету з душем в номері класифікується як ’люкс’, тут скоріше питання самоповаги, особисто для мене.
А мені приємно повернутися в чистий номер, де працює кондиціонер і де чисті рушники, які не потрібно везти з собою. Ми багато років поспіль їздили відпочивати на Бірючий. Якщо не помиляюсь, то влітку 2020 будиночок на 4 (кухня та 2 спальні) з 3 кондиціонерами коштував 1600 грн/доба. Сусідні новіші і трохи більші будиночки на 6 чоловік (бо на кухні-вітальні був розкладний диван - 24000. Ми туди їздили з початку як додатковий відпочинок, а потім тому що дитина мала була. З урахування дизеля на проїзд, харчів та того, що ми обідали у місцевому ресторанчику виходило дорожче ніж раннє бронювання Турції.
Залатавая• 02 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Красное лучше или хуже?
Рыбки. У меня ребенок в Турции отказался купаться из-за того что рыбок не было. И живу возле Средиземного. Рыбок нету тоже.
Проня_Прокоповна• 02 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Да, 3 раза. Первый была моя ошибка - июнь, второй и третий август - начало сентября. Все одно и тоже.
Если бы у вас был нормальный агент, он бы вам обьяснил, чтов египте летом не сезон).
П с август - это тоже лето)))
Скорая помощь• 02 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
П с август - это тоже лето)))
У меня создалось впечатление, что по отдыху вы эксперт только по роликам ютуба)))
Наталья-249d• 02 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
П с август - это тоже лето)))
Мы были в октябре все время.Самое оно для Египта.Летом пекло
Проня_Прокоповна• 02 января 2023
Ответ дляДумы мои думы
В любое время года
А в Египте сезон в любое время года?
Ответ дляВилами по воде
Так і я про що! Чомусь в Україні стандартні умови типу кондиціонера і санвузла у номері прирівнюються до лакшарі. Я, наприклад, не можу стояти в черзі в туалет/душ, це принизливо. Але коли електрочайник/праска за гроші, це, вибачте, поза розумінням чогось адекватного.
Наталья-249d• 02 января 2023
А кто то уже летал через Молдавию хоть куда то?Как у них самолеты и сам аэропорт?
Проня_Прокоповна• 02 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Т е вы хотите сказать, что в египте летом - сезон?)
Проня_Прокоповна• 02 января 2023
Ответ дляНаталья-249d
Согласна полностью!
ksusha1155• 02 января 2023
Ответ дляЗалатавая
Так, Червоне просто казкове
лазурна водичка))) це скріншот з відео, не передає всієї краси.
Наталья-249d• 02 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А в Египте сезон в любое время года?
Вы правы.В Еги сезон пару месяцев осенью и пару месяцев весной.В Турции сезон комфортный это с апреля по октябрь.
Думы мои думы• 02 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А в Египте сезон в любое время года?
Нет, но когда мы могли полететь, в Турции для меня уже прохладно
Скорая помощь• 02 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я же написала про свой отдых. Но у меня сложилось стойкое впечатление, что вы знаете про такой отдых только из роликов. Обидеть не хотела. Но такое бывает: не знаю, но что-то доказываю
Наталья-249d• 02 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ага:)яСезон:)Как ужи на сковородке:)))
Наталья-249d• 02 января 2023
Ответ дляДумы мои думы
А когда вы летали в Египет?
Вилами по воде• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
Бо так звикли з радянських часів. Свекруха, наприклад, все життя відпочивала по профсоюзних путівках. Для неї і зараз душ на території норм. Якщо б попалась така ж невістка, яка так звикла з дитинства, то і її син (тобто мій чоловік) так продовжував відпочивати. Але я звикла до комфорту з дитинства і не маю ніякого бажання робити крок назад. Мені краще тиждень з комфортом в Турції, ніж 10-14 днів без елементарних зручностей
Ответ дляВилами по воде
100% ви як я! Я краще сім днів як людина, ніж двадцять бігати в душ по графіку.
Вилами по воде• 02 января 2023
Ответ дляНаталья-249d
Знайомі не витримали напруги війни і виїхали до Турції жити. Вчора показувала фото, то дитина на пляжі у шортах та футболці, а на задньому плані пані загоряють у купальниках. Купатися мабуть холодно, але загоряють
Наталья-249d• 02 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Прикольно :)
Вилами по воде• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
Мені подобається оте «митися у ванній та лежати під кондером я і вдома можу». Бляха, що то за відпочинок, якщо умови гірші ніж за домашнє життя?
Проня_Прокоповна• 02 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Конечно только по роликам). Куда уж мне до Египта)
Ответ дляВилами по воде
Я ніколи цього не зрозумію, ніколи. Море заради моря мені було в кайф в 16-17, коли ми з подружками їздили в Рибаковку, знімали халабуду з трьома панцирними кроватями і нам було класно, бо до ранку на діскотеці) Зараз я хочу комфорту.
Рожайтретьего• 02 января 2023
Ответ для__Jane__
Ну,бедность- не порок. У кого на что хватает- тот так и живет🤷♀️
Бедность - порок. Как и тупость.