Рассказница• 02 января 2023

Большинство беженцев из Украины останутся

за границей после войны?

Во многих темах доказывают, что да, останутся.

Мне не верится, особенно это касается семей с детьми.

А вы как думаете?
Результат:
вже голосів: 1683
668 (39.69%) Да
581 (34.52%) Нет
434 (25.79%) Не знаю
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляОксана-004e
А они еще и домой нас не пустят
Ви і такі як ви самі ж роздуваєте цю тему і ржете з себе

Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
А що робити, плакати? Переживають люди за долю біженців дуже.
Оксана-004e• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
А вы еле успеваете во всех темах отстреливаться
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви перша звалили, але тут рвати всім глотки, попрікаючи недостатнім патріотизмом.
Мариш_ка• 02 января 2023
Ответ дляОксана-004e
А они еще и домой нас не пустят
та не кажіть)))) враження, що вже і з руснею готові брататись, і перемога не важлива у війні, лиш би тих, хто виїхав, ’вигнали’ Хоча ще з перших днів славньзвісна Тютёха в кожній темі з однодумцями радісно ковбасились і писали ’ура, хай їдуть, нарешті жирні робочі місця для нас позвільняються, платити будуть більше’.
Коли читаю таких, відразу на гадку приходить прислів’я про тих, хто думкою багатіє)
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
У вас нині чудовий шанс відірватися на мені. Що ви і робите.
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляОксана-004e
А ви думаєте, що під анонімом пишуть стопіцот різних людей у всіх темах? Одні і ті ж. Я сама вирішую, що і де мені робити, до чого цей коментар, де і коли я пишу? Не дуже вас гарно характеризує, соррі.
Мариш_ка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
роздуває тему автор і ті, хто їй підспівує в радісному очікуванні, що ’іх вигонят’. І навіть в екстазі своєму ржати не можуть, хіба вищиряються
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Але є засада - щоб нас вигнали, треба оголосити перемогу!
Тому я особисто тільки за, щоб нас нарешті вигнали.

Takamaka• 02 января 2023
Ответ дляWorldIsOurHome
Контракт привязан к визе. Виза закончилась и контракт тоже
Ровно наоборот.
А еще бывают бессрочные контракты.
Lada_333• 02 января 2023
Я думаю, если упростят процедуру оставляния, то да, останутся. Читаю чаты Румынии, там столько семей с мужиками, вы даже не представляете. Такие точно останутся.
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Та навіщо? Ми дорослі люди і ведемо спокійну бесіду, а не тролимось, як матрьошки. Не переоцінюйте своє значення для форумчанок.
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Я бачу цей лейтмотив, всі його старанно обходять, але нема-нема і знайдеться той, хто підхватив.
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
Та мені якось байдуже. Але дійсно цікаво, чим полегшає вам, якщо нас виженуть після перемоги?
I_dyshka• 02 января 2023
Ответ дляWorldIsOurHome
Вы думаете, что после войны им будут платить пособие?

Уверена, что нет.
Когда настанет это ’после войны’?
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляLada_333
А що в Румунії з роботою? А мова? То ж жесть, та і країна дотаційна.
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Всім пофіг на вас особисто. Ваш коментар 489 не залишає сумніву, що зараз ви тролите. Хоча раніше в темах ми гарно спілкувались.
Ellillд• 02 января 2023
Ответ дляTammy21
Вы же сейчас сможете написать как ’берут на карандаш’ в ДЦ ’такие семьи’. Вот прям всю процедуру, пожалуйста.
Да пожалуйста. При первом знакомстве с биратором. Они себе помечают это где то. Есть программы. И эти семьи потенциально могут остаться. И им бираторы и предлагают легализацию, курсы В2, курсы по специализации, спец курс по профессии и переквалификации. Другим же просто поясняют про курс и В1, и работу. И ждут для дальнейшей работы. За тебя биратор ничего не будет делать, естественно. Но не многим дают добро на дальнейшее обучение.
Можете не верить) время покажет.
Мариш_ка• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для мене взагалі загадка, якщо чесно: чому, замість того, щоб дивитись в свою тарілку, певна категорія сенс життя бачить в тому, щоб плюнути в тарілку сусіду. Чому люди, замість того щоб піклуватись про своє життя, найбільше переймаються тим. чи когось там колись може вигонять чи т.п.? причому, найбільше ’переймаються’ ті. хто самі, як трутні, сидять і смокчуть останні копійки з бюджету воюючої країни на своє утримання. Бо серед моїх знайомих і рідних, хто залишився в Україні, чогось таких нема, нам нема коли такими дурницями займатись

Мариш_ка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
лейтмотив задала автор. До речі, без аноніма вона відписалась?
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Таке тільки на форумі, і пишуть то матрьошки. Ви ж самі кажете: серед ваших немає, ну немає такого. Тут задзеркалля якесь, як завжди.
замуловка12• 02 января 2023
Ответ дляEllillд
Можете не верить) время покажет.
А как биратор с джобцентра влияет на получение визы? Визу же совсем другое ведомство выдает
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
А що я маю робити, піддакувати?
Це якась нездорова фігня почалася ’Якщо у нас світла нема, то і сусідам вимикайте’.
Вам полегшає, коли приїде мільйон-два-десять злиденних біженців?
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Натиснула всі відповіді автора, таки відписалась)
Ellillд• 02 января 2023
Ответ дляTammy21
Что как? Курсы -- это бонус. Немцы, например на переквалификации, украинцы -- сперва на языковые. Пособие украинцы получают по той же системе, что и немцы. Без исключений. И да, пособие не снимают, его срезают, аренду не трогают. Снять могут только если основательно зарветесь и поймают на незадеклар.доходе.
Погодите. Ещё не вечер. Новое пособие и новые законы. Сегодня первый день приёма в джоб в этом году
Мариш_ка• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Мені це нагадує історію, котру розповідав тут хтось на початку ковідної епопеї, як сусідка-субсидіантка кричала радісно сусіду-заробітчанину ’ага, тепер і ти в ср*ці будеш’
Ellillд• 02 января 2023
Ответ дляce
Помоему вы не в теме
Она очень даже в теме)
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляБорисфенка
А що я маю робити, піддакувати?
Маніпуляційні коментарі залиште для рашаботів. Мене, Дніпрянко, таким не проймеш, я надто довго вас знаю, як опонента на форумі.
Борисфенка• 02 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Тому що в умовах війни у всіх потроху їде дах. І насправді ніхто не знає, як воно краще - їхати кудись чи сидіти під бомбами, планувати повернення чи тупо жити одним днем.
Жалко всіх. Я про це вчора писала в темі ’Чи справді безпечно у Києві’, але її видалили бігцем.
Мариш_ка• 02 января 2023
Ответ дляZelenkа
не тільки на форумі, на жаль. По роботі дуже часто з таким контингентом стикаюсь і повторюсь: найбільше цим грішать соціальні трутні-боневтіки