Телефон Рубика• 02 января 2023
Інномед Вінниця
Доброго вечора. В Вінниці проїздом. Потрібен толковий лікар гінеколог. Знайшла в інтернеті клініку Інномед. Приймає лікар Омельянчук В.І . Поділіться відгуками. Чату міста в телеграмі не знайшла, в фейсбук публікація на розгляді вже 2 день
Кнопус• 02 января 2023
Інномед гарна клініка. Омельянчук Вікторія хорлший лікар, вона безпліддям багато займається і як дюдина приємна. ще рекомендую лікар Вноровська.
Пульт от линолеума• 02 января 2023
Омельянчук не гінеколог, вона репродуктолог та узист, в своїй сфері профі, а гінеколог класний Гаваньо та Чечуга, хоча в цій клініці всі лікарі хороші, той випадок коли ціна- якість
Телефон Рубика
• 02 января 2023
Ответ дляПульт от линолеума
А менеі її радили як лікаря гінеколог, яка лікує
Пульт от линолеума• 02 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Що лікує?Якщо безпліддя, то так, до неї
Телефон Рубика
• 02 января 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Що лікує?Якщо безпліддя, то так, до неї
Гінекологічні хвороби