Добрий вечір, дівчата, хто заробляє на комісії OLX, Amazon і т.д на платформі???
Питаю бо декілька раз вивела гроші все нормально, сумами не великі були а зараз потребує поповнення на 5 тис, і мені якось стремно...
Ответ дляТасюля
Підкажіть, будь ласка, як саме там можна заробляти? Дякую
Мені прислали смс запрошення, я зареєструвалась спробувала та нічого не розумію, хотіла спитати в кого є опит