Стетоскопуло• 02 января 2023
Не знаю що робити з відносинами
Знайомі давно, почали близько спілкуватися та переросло у відносини, і з мого боку почуття. Він каже що налаштував себе так щоб не закохатися, бо я про це говорила на початку, що дуже дорога, важлива та цікава. Нам дійсно класно разом, є розуміння, весело, комфортно та затишно разом. Але я закохалася, а з його вчинків є тепло, турбота, та коли я піднімаю тему про те що між нами, він каже нічого не змінилося. Мені боляче, накручую себе що йому шкода зробити мені боляче, та тому ми все ще спілкуємося. І це такий дисонанс, на словах каже одне, а я відчуваю інакше, що ще підкреслюється діями. Обидвоє вільні самодостатні люди, він дуже спокійний та врівноважений та більше травмована попередніми відносинами.
Задумаюся що далі, чи нехай буде як є, чи припинити спілкування взагалі, якщо він немає почуттів(
Немає з ком поговорити, не хочу подругам розповідати
Летала_НаМетле• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Так, коли багато роботи було я не думала про це
А це відпустка і ми не бачимося та весь час вільний
Ну прям как я, мне вообще нельзя не выходных не отпуска, я тогда начинаю с ума сходить, сейчас работаю без выходных и меньше дряни в голову лезет 😁
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Он в вас ещё сомневается. Слишком вы много говорили о «не влюбляться».. Просто наслаждайтесь, вы же чувствуете его симпатию, зачем вам эти слова..
Так, відчуваю симпатію, та турботу в діях, допомога де потрібно
Ще і секс супер класний для нас обох
Я тут Живу• 02 января 2023
Так скажите это ему, что у вас чувства и вас не устраивает не ясно что. Вы и дальше будете мучаться, а уйдете молча будете жалеть. Если б вас все устраивало, вы б не создавалт тему на форуме.
Похоже ему удобно. Вроде и отношения, но в любой момент он может сказать я ж говорил что у меня нет чувств сорян
Xвостокрутелка• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ну так, ви зрозуміли про що я
Але з його боку я відчуваю почуття, як би він не казав що не закоханий
Так склалося що я йому симпатична багато років, і він дуже давно мене добивався
Тоді вам треба поводити себе так щоб він відчував що ви ще не його. Він має про вас постійно думати, гадати що ви мали на увазі - таким хлопцям потрібен тонус у відносинах
ОноВамнадо• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Активне спілкування з березня, в серпні я відчула що хочу його як чоловіка, бо до того не сприймала взагалі, ну і як я повернулася на початку вересня все закрутилося.
Він в моїх очах ніколи не був сексуальним, якось не було тієї хімії, і я в шоці що все це прийшло.
Ну Ви відчули, а він не відчув. Прийміть це. Всі його слова, то просто лояльні відмовки, щоб не образити Вас
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Я не хочу тиснути аж так щоб ставити умови
Він і так періодично відчуває тиск,ми розмовляємо про все
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Та так, загалом він постійно сам пише, турбується, я не відчуваю байдужості
Цикавенная• 02 января 2023
Оо, водные знаки склонны к самокопанию, понимаю вас. Смотрите по поступкам, если вас любят то поступки будут, но чуть позже. Просто держите себя в руках, самой поменьше активничать. а он кто, земной знак?
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Те що він мене хоче як жінку він добре відчув та відчуває)))
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Він телець, а я рак
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляsur_sur
О, значить має якісь сексуальні проблеми)
А чому саме сексуальні?)
В сексі в нас все дуже гарно, мені дуже подобається та збуджуюся від його близькості та аромату) він так само )
Я тут Живу• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Поздравляю, вы не вільна і не самодостатня)) не пойму какой совет вы тут ждете. Боитесь спугнуть, тк не уверены в своей ценности для него. Что-то не так пошло еще раньше...
Цикавенная• 02 января 2023
Дайте е у больше времени, себя занять по максимуму, работа и хобби, спорт. А про какое давление вы говориои, что он говорил при этоим? Мождет это все несерьзно для него, сколько ему были серьезные отношения
ОноВамнадо• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ну це взагалі ні про що не свідчить. Здоровий сексуально чоловік це відчує майже до будь-якої жінки. То жінкам треба спочатку емоц. зв´язок отримати, а в чоловіка стоїть і так
Сегодня я не я• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
На початку я сказала що не закохуємося один в одного, я тільки вийшла з відносин, що нам класно разом, і це супер
А тепер я хочу щоб це були нормальні відносини
Хоча не сумніваюся в ньому, він порядний
Для вас нормальні - це він має освідчитись в коханні?
Я вас розумію, що хочеться визначеності, але пройшло ще не багато часу. Кайфуйте від того що у вас зараз, припиніть ці загони про те що відносинам треба дати назву.
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ні, не боюся злякати, боюся ще більше привязалися а потім буде боляче.
Я боюся болю, бо мала його, і звикла діяти радикально, мені стає боляче, то потрібно прибрати джерело болю.
Тут я хочу змінити в собі цю кардинальність.
Цикавенная• 02 января 2023
Если он уже говорил, что вы на него давите морально, о чем это говорит по впшему. Что вы в нем не уверенны, он впм не дает эту уверенность что вы дорлгая и любимая. Знпчит этого нет. Отдалитесь и займите себя. Он либо притянктся либо отвалится, не потеряете зря время.
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Ну він бачить що я більше прив’язана, що хочу більше загалом, і це теж сприймається як тиск з мого боку
Та і загалом я вмію тиснути, як танк 😭
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляsur_sur
Думала більше.
Ну, якось все дивно, довго добивався, а по факту відносин не хоче..
Час покаже, вимикайте свій турборежим, переключайтесь на щось інше)
Ну не він не те що добивався)) я його дуже приваблювала, та в мене були відносини, потім я довго тримала його на дистанції а тоді здалася
мимАпроходила• 02 января 2023
Отпустить человека, это его выбор. Захочет быть с Вами- пускай действует, а отвечать или нет - Ваше право.
Маруська Му• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
А як саме ви піднімаєте тему про ´що між нами´?
Ви йому сказали про свою симпатію?
Бо якщо лише на початку поставили умови без прив´язаностей і про почуття свої не говорите, то він і боїться признатись, щоб ви його не бортанули взагалі.
Скажіть просто, що на початку вашого зв´язку розраховували на ´без зобов´язань´, а зараз відчуваєте, що прив´язуєтесь. Запитайте як він на це дивиться, бо ви маєте знати в яку сторону рухатись, поки остаточно не закохались і все можна відмотати назад до початкового формату
Ви йому сказали про свою симпатію?
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Так, це про мою невпевненість та сумніви.
Я сумніваюся що йому потрібні наші відносини, чи дружба. Не хочу навязуватися.
Але не бачу приводу радикально припинити спілкування.
Цикавенная• 02 января 2023
Отодвиньтнсь, любящий сам звонит часто и хочет вилеться много, все свободное время с вами и у вас нет сомнений. А вам говорят что вас много и другие планы. Часто после развода первый партнер как лекарство, несерьезеый. Кто влюбился от него отбится нельзя, а кто нет говорит ты на меня давишь. Займите себя, а лучше клин клином, флирт с кем то еще, тогда не будете себя нпкручивать. Я тоже водный знак и оч вас понимаю
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Ви йому сказали про свою симпатію?
По мені видно, та він розуміє що я маю почуття.
Каже що дорога, важлива, цікава і разом дуже добре, та він не закоханий бо дав собі таку установку і навряд чи закохається.
Хвилюється за мене, щоб мені не було боляче.
Та разом з тим проявляє турботу та піклування.
Цикавенная• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Если сможете легко относится, то это одно. А если вам нужно больше, а он говорит это давление, то наверное понятно что ему больше не надо. Есть люди, которые легко ко всему относятся, а есть переживатики и тп, легкие отношения не для всех
Стетоскопуло
• 02 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Він сам постійно виходить на зв’язок, та вільний час проводимо разом
Про тиск то він може згадати в рідких розмовах. Загалом ми дуже позитивно та мило спілкуємося
Флірт з іншим для мене буде як зрада, а він дуже цінує відданість.
На початку коли ми тільки все починали як вільні відносини, в нього було ще спілкування, та потім я поставила умову, що або я або нехай десь там будує відносини, та залишить мене в спокої. От після цієї розмови він швидко приїхав до мене))