Стетоскопуло• 02 января 2023

Не знаю що робити з відносинами

Знайомі давно, почали близько спілкуватися та переросло у відносини, і з мого боку почуття. Він каже що налаштував себе так щоб не закохатися, бо я про це говорила на початку, що дуже дорога, важлива та цікава. Нам дійсно класно разом, є розуміння, весело, комфортно та затишно разом. Але я закохалася, а з його вчинків є тепло, турбота, та коли я піднімаю тему про те що між нами, він каже нічого не змінилося. Мені боляче, накручую себе що йому шкода зробити мені боляче, та тому ми все ще спілкуємося. І це такий дисонанс, на словах каже одне, а я відчуваю інакше, що ще підкреслюється діями. Обидвоє вільні самодостатні люди, він дуже спокійний та врівноважений та більше травмована попередніми відносинами.
Задумаюся що далі, чи нехай буде як є, чи припинити спілкування взагалі, якщо він немає почуттів(
Немає з ком поговорити, не хочу подругам розповідати
Цикавенная• 02 января 2023
Ты мне дорога, но я впяд ли влюбоюсь. Ну чтобы вы на это не рассчитывали, вот и не нужно всерьез пока рассматривать. Отодвинулась, встречпетесь с друзьями, не всегда соглашаетесь.на встречи. И флиртуете еще с кем то. Не зацикливаетесь, если вам говопят что вряд.ли влюблюсь через 4 мес то поеятно наверное..
автор Стетоскопуло • 02 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Если сможете легко относится, то это одно. А если вам нужно больше, а он говорит это давление, то наверное понятно что ему больше не надо. Есть люди, которые легко ко всему относятся, а есть переживатики и тп, легкие отношения не для всех
Загалом якщо без слів а по вчинкам то в нас гарні стосунки, та я наче хочу щоб він це признав словами також
автор Стетоскопуло • 02 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Дякую вам, та дякую всім за підтримку 🙌
Я добре знаю свої мінуси та травмованості, це псує часом відносини
Я тут Живу• 02 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ні, не боюся злякати, боюся ще більше привязалися а потім буде боляче.
Я боюся болю, бо мала його, і звикла діяти радикально, мені стає боляче, то потрібно прибрати джерело болю.
Тут я хочу змінити в собі цю кардинальність.
Вы сами себе противоречите, по факту не уверены в его чувствах и боитесь спугнуть. Почему тогда он продолжает отношения с вами? Ответ - удобно. Или есть чувства, тогда нечего боятся)
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляЯ тут Живу
В ті моменти коли я приревнувала та різко його відшивала, він одразу поспішав до мене.
Але згодна, йому зручно, і мені зручно теж. Разом дійсно класно, і секс став тут лише хорошим бонусом, бо не тільки на ньому все тримається.
Я тут Живу• 03 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Всем хорошо это главное, нет проблемы)
Цикавенная• 03 января 2023
Вы хотие гарантии его отношения, чтоб скащал слова исделал прищнания, наверное сами знаете в чем дело, может это проработать. И любить себя и перебирать кавалерами, если этот не лает что вам надо , то дальше. Вы в нем не уверенны и он сам говорит что вряд ли влюбится, сможете легко относится и ничего не ждать? Или лучше не занимать.место тем кто вас не любит
Бесстыдница• 03 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ну які слова через 4 місяці відносин?
Чоловіки не такі.
Ви передивились фільмів, мелодрам, де головний герой півнем про своє кохання виспівує на третьому побаченні?
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Все так і є. А у відносинах де мені казали що люблять, та по вчинках то була жесть, я ж би мала зробити висновки що не все слова правда.
А в цих відносинах я значно більше відчуваю себе жінкою, та маю довіру до нього і є взаємоповага.
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляБесстыдница
Ну які слова через 4 місяці відносин?
Чоловіки не такі.
Так, я страждаю дурницями та накрутила себе(
Бесстыдница• 03 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Справді страждаєте дурницями.
З моїх знайомих, у кого хлопець форсував відносини і про кохання починав швидко говорити, ні у кого путнього нічого не вийшло.
І одруження через півроку після знайомства вилилось майже у кримінальну історію.
Адекватні чоловіки не язиком мелють, а діють.
Згадайте свого дідуся, свого дядька, тата, будь-якого чоловіка, який Вас щиро любив у дитинстві - як часто вони про це говорили? Але ж Ви відчували, що люблять.
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляБесстыдница
Справді страждаєте дурницями.
Так, тато то взагалі дуже холодний, та я знаю як сильно любить мене.
Сама тепер як все написала, то бачу наскільки безглуздо все з мого боку( обом добре, та я поспішаю бігом бігом, так веду себе наче ми маємо одружуватися
Вумна вутка• 03 января 2023
Автор, гадаю проблема як раз не в ньому , а в вас! Ви після одних стосунків до тями не прийшли і стрибнули у інші. Ви самі в собі розібратися не можете, не розумієте - наче все добре, але щось таки бентежить. От людина це теж бачить і відчуває, не впевнений він у вас, чесно вам каже, що закохуватися не хоче, тому що теж боїться обпектися.
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Так і є, це в мені проблема
Як її правильно вирішити?
Вумна вутка• 03 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Так і є, це в мені проблема
Як її правильно вирішити?
Краще всього звичайно з гарним психологом поспілкуватися. Але для початку подивіться відео на Ютубі таких відомих як Сатья, Бартон, може самі зможете з їхніх лекцій для себе потрібну інформацію винести.
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Сатью я давно дивилася) та часом передивлялася його, потрібно знов оновити інформацію в голові
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Ну і періодично спілкувалася з психологом
Ці відносини легко почалися самі собою, коли не було планів чи намірів на щось серйозне, тепер я розгубилася а що робити далі
Куплю орехи• 03 января 2023
Помнится как-то был у меня тоже такой ,,травмированный,,. Чувств ,,боялся,, очень близких отношений тоже, ,,влюбиться не могу,, и так далее. И такой он весь верный и порядочный. Через время оказалось, что у него женщин десятки, а эти отговорки для того, что отношения близкие не заводить.
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляКуплю орехи
Тут я не сумніваюся в порядності, бо ми давно знайомі, дуже багато спілкувалися як друзі, де не приховували один від одного щось, щоб сподобатися чи якось виглядати краще в очах один одного
Ну і є спільні знайомі, які його теж знають
Куплю орехи• 03 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
У меня точно так же было. Давно знакомы, общение, общие знакомые. Если бы не увидела его переписки с кучей барышень, так бы и думала до сих пор.
автор Стетоскопуло • 03 января 2023
Ответ дляКуплю орехи
Ну ми проводимо багато часу разом, і телефон його відкрито лежить завжди, ще й разом там щось дивимося) та і я такі речі дуже відчуваю, маю досвід))
Тут питання в іншому