ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 03 января 2023

Краща подруга доньки її динамить. А моя тягнеться до тої

Нездорова ситуація.
Чоловік проти цієї дружби, і я теж.
В мене є подруга і ми здружили наших дівчаток по 7 років.
В садочок разом, в школу в один клас, на одні і ті ж гуртки.
При мамі та дівчинка - саме золото. Але коли мами нема, то вона мучає котів, підкидає котят, каже мені «моя мама дуже зла».
Мою доньку проганяє «відстань від мене!» Випросить цукерки але своїми не ділиться, бо в неі інші кращі подруги каже.
А потім проситься до нас у гості, коли мене бачить.
Тягне її на небезпечні місця, хоч я попереджала що туди не можна. Закриває в під’їзді і не пускає. Мене такі діти двулічні шокують, і я хочу віддалити доньку. Але як це зробити?
Пояснюю, щоб дружила з тими хто так себе не поводить, а вона і далі тягнеться до цієї дівчинки.
Це просто капець.
Ще боюся щоб моя не стала такою ж і не почала ображати дітей і проганяти.
Що робити, дівчата?
В мене єдина дитина і хочу виховати її правильною, розумною дівчинкою зі здоровою самооцінкою
Подскажите плиз• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я б ізолювала, але вони однокласниці..
Чи головне після школи не зустрічатися?
Я просто запретила дружить с мальчиком. Сказала что встречаемся только в школе. Заблокировала в мобильном. Мама мальчика все поняла сама. Мой рассказал что мама нам дружить не разрешает потому что это не дружба. Норм. В школе общение наладилось, играют по интернету уже, но не встречаются.

автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ длябибизяна
Мені не зрозуміло?
Це у вас проблеми з розтановкою осіб, що означає ваше ’ми дружили з милим дитям’
Дітвора на ДН моєї дитини або ж у піску біля неї не були моїми друзями або друзями мого чоловіка.
А, це ви продовбалися «ми дружили»?
Дитина дружила!
Ви одне скажіть, якби ваша дитина вам розповіла те що моя мені, ви б залишили все як є?

Ще раз пояснюю:
Доужба почала з дружби моєї і подруги. У нас діти одного віку ми годинами гуляли з колясками
Вкаблучках• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую, що поділилися.
Ми з подругою рідко бачимося, але ж діти в одному класі.
Подруга бачить що її донька маніпулює, ображається на мою ні ща що, просто. Не розмовляє бо моя не зрозуміла як грати «в кальмара», проганяє.
Пожимає плечима «я такою не була»
Переводьте в іншу школу. Якщо вас це реально хвилює, далі буде ще цікавіше. Ми дочку так перевели, теж був цікавий друг.
Ляля Убийвовк• 03 января 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
В мене схожа ситуація, тільки в мене хлопець. Мені довелося принести в жертву дружбу з подругою. Я перестала дзвонити їй та бачитися з нею, а діти вже самі по собі віддалилися один від одного. Знаю, що вона не розуміє, чому я так зробила, і дуже ображається на мене. Вона дуже гарна людина, і мені шкода тієї дружби. Якщо б повернути час назад, я просто поговорила б з нею, і пояснила, що дружба дітей погано впливає на них обох, і треба віддалити їх. Але думаю, що вона все одно образилася б. Моя дитина дорожча для меня за дружбу.
Чего нельзя общаться без детей???

У меня тоже есть подруги, с которыми я общаюсь тет-а-тет.
Потому, что подружиться вот прямо семьями - это нереально, чтобы мужья, дети, вот прямо все дружили-дружили.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А вы где в это время? У вас дочка в 7 лет сама шаландается по улице и каким то гаражам?
Ні, я на лавці була!
Я все бачила. Я побігла і забрала їх, а подруга своїй дозволяє на канікулах, бо сама на роботі і це іх двір.
І бачила як її закривали з іншими дітьми і також насварила.
Якби не бачила, то і не повірила б може. А я прозріваю з тої малої. Іноді гуляв свекр з дитиною і те ж саме враження. А деколи моя інша подруга бачила і так само каже «роби щось»
Вкаблучках• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви не нав‘язуєте, бо не вашій дитині фотографували попу і покащували старшокоасникам. А якби вона прийшла ображена або заплакана то напевно ви б замислилися також.
Я б прибила за таке і подружку і її маму, а ви про як роздружити думаєте.... Заборона спілкування тільки не дочці це кажіть, а тій дівчині і її мамані.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Дякую вам)
бибизяна• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А, це ви продовбалися «ми дружили»?
Дитина дружила!

Ще раз пояснюю:
Я придовбалася?

Прощавайте, мамо!
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Дівчата..
так сумно(
Вона любить свій клас і вчительку.
І школа гарна, поряд з будинком.

Але треба буде розглядати і цей варіант

Ляля Убийвовк• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви ж не знаєте всієї ситуації.
Дитину тягнє за гаражі скакати з висоти.
Проганяє, каже «пішла звідси!»
«Дістала!»
Мучає котят
Це нормально? Це я просто повернута мама, яка зациклена на дрібничках?
А якщо розповім, як вона стягнула з неї штани і сфоткала труси а потім пішла і показала всім хлопчикам в тому числі і 13 річним. Подруга насварила, я думала що помирилися. Але далі щоразу чую що «пішла звідси» і тд
Якого хрена моя дитина має товаришувати з таким відношенням?
Це психологічно негативно впливає
Ви б вважали це пустощами?
Бажаєте своєму чаду такого товариша?
Тільки от чесно
Странная вы мама.
Ваша семилетка гуляет одна.
С неё стягивают штаны за гаражами и фоткают?!!

Мамаша, вы в своём уме???
Придите в себя!!!

Какие вас там подружки волнуют?

Занимайтесь ребенком.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляВкаблучках
А я все навпаки. Мамані нічого, дівчині також.
А своїй постійно кажу «не подруга це тобі. Дружи з іншими дівчатами»
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ длябибизяна
Я придовбалася?

Прощавайте, мамо!
Пока-пока
Вкаблучках• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дівчата..
так сумно(
Вона любить свій клас і вчительку.
І школа гарна, поряд з будинком.

Але треба буде розглядати і цей варіант
Ви як теля якесь... Вашу дитину ображають, а ви тій мамі слово сказати боїтеся. Завжди треба вибирати своє дитя, а не дружбу якихось тіток. Вона свою дочку захищати буде, в от ви соплі жуєте. Може якби та дівчина від мами отримала притихла б. І вам треба не їх дружба, а припинення спілкування.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
Странная вы мама.
Ваша семилетка гуляет одна.

Мамаша, вы в своём уме???
Придите в себя!!!

Какие вас там подружки волнуют?

Занимайтесь ребенком.
Дочитуйте!
Я була на лавці коли повели за гаражі і побігла!
Хоча та мала мені каже «можна ми тут коврик на травці постелимо і буде пікнік» я дозволила, а вона моя за руку і давай дігти ща гаражі!
А коли сфоткали то було в самому центрі дитячого майданчику, і поряд був свекр!
Моя ніколи сама не гуляла! Ні-ко-ли!
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Я цілком згодна!
Саме тому і не кажу їй, бо вона після «фоткання» насварила свою і просила слізно вибачатися перед моєю.
Тобто вона знов насварить і попросить вибачитися і примусить дружити. А я хочу припинити.
сладкий_ноябрь• 03 января 2023
Ваша тянется, потому что лишена выбора, + ей с ней интересно.
Будете ограничивать, получите обратную реакцию + детям Нада давать возможность разобраться самому в том, что хорошо, а что плохо
Вкаблучках• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я цілком згодна!
Так в чому проблема подрузі сказати що спілкування дітей треба припинити на певний час, взяти тайм-аут. У вас язика не має, чітко окреслити кордони. Що вам не вибачення треба, у дитини психологічна травма від спілкування і ви не хочете щоб вона поглиблювалась. Все.
Ляля Убийвовк• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я цілком згодна!
А шо мала б зробити?
Насварила і попросила вибачитися.
Там_все_размывчато• 03 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
Чего нельзя общаться без детей???

Та можна, звісно. Але треба було відразу поговорити з людиною. Я ж просто звела спілкування на ’ні’. Зараз вона дуже ображена, звісно. Навіть якщо піду на контакт, у стосунках буде тріщина назавжди.

euhunter• 03 января 2023
Я вважаю як моя бабуся в саме такій ситуації: відволікати дитину та краплина за краплиною вливати своїй у мозка, що це неприйнятна поведінка дуже хворої дитини. Дівчинка явна садистка, трохі далі можливий серйозний діагноз + вплив обставин нашого часу. Треба кожен день пропрацьовувати соціальну норму поведінки зі своєю дитину та вказувати на значні відхилення ’подружки’.
Та контроль. У вашої доньки просто немає бути часу на спілкування з проблемною дівчинкою.
Так, ви не зможете її 100% виключити з життя своєї дитини. Але вся ця праця пійде на той самий випадок, коли ваша скаже подружці СТОП - вона не буде робите безглузді та жорстокий вчинки за нею. І дружба закінчиться.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую! Ось бачите, одні бачать проблему, а інші кажуть що я себе накрутила і очорняю чужу дитину.

Я і так внушаю їй що це не подруга, що подруги таке не роблять і тд
Але вона всеодно тягнеться. Швидко пробачає і забуває. Я така ж.
Але хочу щоб дитина була не така як я, а з чіткими кордонами і зі здоровою самооцінкою.
euhunter• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ

Люди взагалі та особливо зараз нормалізують абсолютно неприйнятні речі. Це дуже важкий час, але все одно ми можемо зберегти нашу мораль та цінності. Працюйте з дитиною, не забороняйте - розчаровуйте.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 января 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую
Тарабарщина• 03 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви ж не знаєте всієї ситуації.
Проганяє, каже «пішла звідси!»
«Дістала!»
Мучає котят
Це психологічно негативно впливає
Ви б вважали це пустощами?
Бажаєте своєму чаду такого товариша?
Тільки от чесно
Ну от чесно перевела б в інший клас і суворо б заборонила спілкуватись з тією дівчинкою