grilldom• 03 января 2023

Айфон з Польщі

Підкажіть будь ласка.Ситуація така племінниці колишній чоловік купив їхньому синові на день народження айфон в Польщі за 1000 у.е Як його можна відправити на Україну.Знаю що Нова п.перевозить, але знаю що є ліміт ,чи не прийдеться його розтаможувати ?
Жена брата Админа• 03 января 2023
Новой почтой как посылку

Язвочка• 03 января 2023
Тобто, користуватись телефоном за 1000 ойро є бажання, а платити податки до бюджету України ні?
Файно так
Патріотично.
Пушкининиана• 03 января 2023
Передайте нашими перевізниками, а то Вам тут зараз понаписують за податки та ще якусь херню.
ИннусичкаЯ• 03 января 2023
Не на Україну,а в
Печальки.нет• 03 января 2023
Поехать забрать, а так украдут и чем докажете