ПадаюВреверансах• 03 января 2023

Які у вас передчуття з приводу подальшого ходу війни?

Може, знає хтось більше і готовий поділитись.
Скажу чесно, сьогодні дуже погані передчуття. Ніби як затишшя перед бурею. Навіть відсутність виключень сввтла вже котрий день не радує. З чого б це перестали виключати нам світло. Невже раптово почало вистачати всім е/е і відсутні аварії через перенапругу, ремонтні роботи?
Повідомлення від Маляр також злегка напружило.
Ще й вчора президент попередив про посилення атак дронами.
Просто поговорить, давайте без срачу
МаргаритаЛьвовна• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka
Я живу на Оболоні і працюю на Оболоні продавцем. Багато моїх покупців, хто має знайомих серед військовослужбовців, кажуть, що то не навчання у Вишгородському районі. Наші хлопці за допомогою вибухівки роблять окопи та рви глибшими. Що наче в січні рипнуться. Але далеко не пройдуть. Сумно. Але вірю в ЗСУ
а давно живете на Оболони? памятник Горькому еще стоит?
Valentyinka• 03 января 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
22 роки живу) ваш сарказм не знаю до чого))
rivara• 03 января 2023
Ответ дляrybka21
То бот свіжачок
Ага . Очень много свежачков перед НГ зарегалось. Новая ботоферма подоспела?
Устименко29• 03 января 2023
Аааааааааааааа🤣🤣🤣
-Инга-• 03 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
люди наверное пересмотрели блокбастеров)) только там за 2 часа освобождают всю планету от инопланетян)
А тут еще и 2 месяца не прошло после освобождения Херсона, а людям все мало.
когда нужно затянуть протяжное ууу всегда найдется причина.
Нет света - плохо.
Есть свет - зрада - плохо.
Захват территорий - плохо.
Освобождение - мало...

На кого это рассчитано?
Весной мы все хором сидели на антидепресантах и искали бомбоубежища.
Сейчас мы ищем кому донатить и верим в освобождение захваченных с 2014-го года территорий.
Но надо же что-то с нами делать, так совсем не интересно жить кому-то, ищем болевые точки и жмем...
rybka21• 03 января 2023
Ответ дляrivara
Та може старі знайомі, шо їх побанили тут
Nat-li• 03 января 2023
Ответ дляappareils
На советчице весной уже победу ждут. А я читала что деруны готовятся весной,вернее не они ,а с их территории(((
можно ссылочку, где читали?
Kupiryukzak• 03 января 2023
Що до кінця війни ще далеко, нажаль
rybka21• 03 января 2023
Новорічна казка в беененрії

⚡️⚡️❗️#нампишут
Почему нигде не сообщается что села Мешковое постоянно бомбят?

В новогоднюю ночь люди в подвалах сидели.

@info_belgorod_bot
Устименко29• 03 января 2023
Рекордные потери: в декабре в войне с Украиной погибло 17.280 российских военнослужащих – больше, чем за 10 лет войны в Афганистане.

Частичная мобилизация ничего не дала российским войскам, кроме стремительно растущих потерь.
-Инга-• 03 января 2023
Ответ дляappareils
знов за рыбу гроши
Nat-li• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka

а де саме позиції вони вам також за прилавком розказують?
Устименко29• 03 января 2023
В Самаре празднуют выпуск из 19 бурсы в Макеевкена видео толпа народу с цветочками у вечного огня.траур типа
линка76• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka
Спеціально знайшла Ваш комент і напишу. Не знаю, хто Вам таке говорить... Розмінування в тому районі йдуть постійно, там дуже багато нерозірваних снарядів, розмінування як такого там не проводилось, знаходять - повідомляють - знищують. А окопи хлопці руками копають, а ще можуть тракторами, просили наших чоловіків їм допомогти.
ёжовые рукавицы• 03 января 2023
Ответ дляElena755
Значит вы не из Киева, раз такі думки.
+±+ як говориться добре чужими руками жар загрібати.
appareils• 03 января 2023
Удалено администрацией...
Valentyinka• 03 января 2023
Ответ дляNat-li

Вас дивує, що покупці можуть спілкуватись з продавцем?) І чому саме про позиції? Я написала лише те, що почула від людей. Магазин ’М´ясний рай’ на Тимошенка 13-А (тепер вже Левка Лук´яненка) і всі постійні покупці знають, що продавець привітна, комунікабельна і кожен щось своє розповідає) тільки на порадниці суцільна зрадонька)
линка76• 03 января 2023
Я наприклад до неї дуже негативно ставлюсь. Було багато моментів, особливо по столиці, коли ця особа городила, що попало. Загинули люди, їй нічого. Я більше довіряю Буданову, Залужному, Ігнату та ще кільком, та в кінці кінців, читаю Гаюнів.
Wendy Rhoades• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka
дуже малоймовірно, що попруть с Білорусі, їм під Бахмутом вже не вистачає боєприпасів, звідки нові візьмуться?
А те, що риють - то ж чудово, я б ще і крокодилів у ті рви запустила.

Це теж береться до уваги при плануванні ймовірного наступу. Вони тупі, але ж не настільки. Логічніше всі резерви кинути на схід і для захисту Криму. А не розбитим лобом в ту ж саму стіну битися.
Valentyinka• 03 января 2023
Ответ длялинка76
Заходила дівчина, наприклад, яка працює хірургом, я її не питала, вона зітхала, нікого не було, почала таке казати, зітхала, що вони з чоловіком були в АТО в 14 році, чоловік і зараз на фронті.
Valentyinka• 03 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades

Боже, що з вами))) я написала, що мені люди сказали. Неможна писати було, я бачу...
rybka21• 03 января 2023
Ответ для-Инга-
знов за рыбу гроши
Креативність не їхній коник
Nat-li• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka
а чому ваш попередній акаунт забанили?
Valentyinka• 03 января 2023
Ответ дляNat-li
а чому ваш попередній акаунт забанили?
Запитайте у адмінів
Устименко29• 03 января 2023
посмотрите что пишут раша военные в закрытых чатах.ℹ ГИРКИН ЗАПАНИКОВАЛ ИЗ-ЗА ОБСТАНОВКИ НА ФРОНТЕ

Ситуация для РФ чревата военной катастрофой.

Московитская армия и Кремль попали в тупик, который затягивает Московию в военную катастрофу, пишет бывший офицер московитских спецслужб Игорь Стрелков-Гиркин. Он считает, что военное вторжение московитской армии в Украину спустя 10 месяцев оказалось практически в безвыходной ситуации.

В своем телеграм-канале он рассказал, что состоит в одном из закрытых военных чатов, где московиты пытаются проанализировать сложившуюся ситуацию, однако их выводы неутешительные.

По мнению московитских военных аналитиков, Московия и ее армия в Украине находятся в ситуации шахматного цугцванга, когда любой ход Кремля ведет к ухудшению его позиций.

Гиркин подчеркнул, стратегический тупик РФ состоит в том, что она не может ни наступать, ни эффективно держать оборону, поскольку попытка большими силами атаковать Украину обернется быстрой военной катастрофой. По его словам, Московию может ожидать ситуация 1917 года, когда в ходе Первой мировой войны Московия начала разваливаться и ее охватила революция.

«Стоять в обороне нельзя, так как это быстро ухудшает стратегическое положение Московии, а наступать нельзя, поскольку это чревато быстрой военной катастрофой: боеспособность и боевой дух армии сильно напоминают такие же перед июльским наступлением Керенского 1917 года», - пишет Гиркин.

Более того, надежд на улучшение ситуации нет, поскольку руководство Кремля отказывается от кадровой перестановки и реформ армии, а значит ничего в командовании не поменяется.
starlink• 03 января 2023
Я думаю будет тянучка на года.
Просто лупить так часто перестанут
Wendy Rhoades• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka
ви написали, що вам кажуть люди, а люди вам сказали свої думки з того приводу.
Але окрім думок (моїх, ваших, ваших покупців) є ще факти, аналітика, інформаційна війна, дезінформація і тд.

Всі можуть помилятись, можливо це такий дуже підступний план росії притримати техніку, форму, боєприпаси для нового наступу, замість того, щоб використовувати ці засоби на найгарячішій ділянці фронту зараз.

Ви можете вірити в новий наступ з Білорусі, я особисто переконана, що його не буде, з огляду на те, що відомо зараз.
Але теоретично може бути що завгодно.
Ksu160576• 03 января 2023
Ответ дляrybka21
І я спілкуюся. То що з того?
нічого, то ви кажете, що война фігня і скоро перемога
-Инга-• 03 января 2023
Ответ дляValentyinka
на левом берегу тоже гучно, так что, вокруг всего Киева взрывами окопы углубляют? Я думаю это ипсошная информация. Чтобы что?
Valentyinka• 03 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades

Але теоретично може бути що завгодно.
Америку відкрили своїм коментарем!) Я про те що причепилися, наче це твердження 100%