Не стесняюсь• 03 января 2023
Дипвідомства будуть вести військовий облік!! Ура
Прочитала в телеграм.каналі і не можу нарадуватись, невже всіх чоловіків хто виїхав закордон візьмуть на облік, нарешті! Хто, що знає?
Ответ дляНаталья557
В нормальных странах так и есть. Но нас выбора лишили. На фронт пока отправляют только тех, кто в Украине. Их никто не спрашивает хотят они или нет. Вы можете обратиться к президенту со своей идеей: ’Воювати НЕ повинні всі. Воювати повинні висококласні профі. За ШАЛЕНІ гроші. І за власним бажанням.’ И послушайте, что он вам на это ответит.
Так что тут нового слушать. Студенты уже обратились. И что?
«Все равны», разве вы не заметили?
Ответ дляНаталья557
Ми самі себе цього вибора позбавили. Оті всі совкодрочери. І не треба спихувати все на президента. Кожен несе персональну відповідальність. Кожна паскуда яка привела до влади всіх отих медведчуків та іншу шваль.
Наталья557• 03 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
А знаете сколько на этом форуме тех, кто додумался в свое время проголосовать за януковича?
Ответ дляVlada-Maria
Тю, а нову постанову бачили?
Аукціони на Prozorro скасовуються до кінця війни
Аукціони не проводитимуться на період дії воєнного стану і та протягом 90 днів з моменту його припинення.
Там зради нема. Логічно. Результат визначатимуть за ціною поданої пропозиції.
Бо реально в умовах блекауту неможливо забезпечити рівних доступ до аукціону всіх учасників.
Подавати треба одразу свій мінімум. Я так це бачу. Іноді працюємо у цій галузі.
Ответ дляS.s.s.
вы с луны?
Я - Вселеная - написано ж.
Оті всі плакальниці зараз - нічим не краще раша самок ’я внє палітікі’.
Думати треба. Маючи такого іпанутого сусіда. І історію вчити.
Треба було у 90 ті як Прибалтика.
А ми 30 років як то гімно в ополонці.
От і маємо що маємо.
Треба було у 90 ті як Прибалтика.
А ми 30 років як то гімно в ополонці.
От і маємо що маємо.
Не чіпай - вб ю• 03 января 2023
Ответ дляНатаГон
Посварилась з чоловіком і дуже хочу щоб його забрали хоча б на навчання
ДЛя вас ЗСУ то якась каральна організація чи що?
Leeloo_aloha• 03 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
ахметку і Ко вони кормили, а ’кормільців’ - Україна, дотаціями і субвенціями з державного бюджету
Донбас був багатий на металургічні заводи, вугілля. Те що в нас все йшло в чиїсь кишені, то питання до корумпованої влади.
Ответ дляLizavel
Возьмут на облік, а если они не вернутся, шо им тот облік дасть?
52. Закордонні дипломатичні установи України:
інформують громадян, які перебувають на тимчасовому консульському обліку та досягли призовного віку і не мають відстрочки або не звільнені від призову на строкову військову службу, про початок чергового призову громадян України на строкову військову службу;
сприяють поверненню військовозобов’язаних та резервістів в Україну в разі проведення мобілізації та у воєнний час (в особливий період);
Ответ дляS.s.s.
Интересно, как именно они сприятимуть, какой механизм...
Ответ дляКондуктор трамвая
Чому вас це так радує?
Тому що це наші люди. Тому наші люди в 33 році найбільше доносів писали один на одного, тому що наші самі записувались в есери і хліб відбирали, тому що наші ставали комендантами, коли німці зазрдили в села, тому що наші люди стукають на сусіда, коли в нього саітло горить при блекауті, тому що наші люди один з одного готові 3 шкури злупити на павербанках, на роботі за кордоном, яка в принципі безкоштовна. Це просто щира українська душа
Natali Parfum• 04 января 2023
Ответ дляHeksa
Неправда. Про світло неправда. Кума зараз цим займається, підключають свій будинок. Всі кошти по квитанціях.
Правда
Трансформатор на підприємство підключити -думали 2 тис дол від сили загатять
Ага
Десять !!
Пропальшиця ви
А ми працювали і будемо працювати
Ага
Десять !!
Пропальшиця ви
А ми працювали і будемо працювати
shutaya-irina• 04 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А зараз за що воюємо? У нас дефіцитний бюджет, всю промисловість розвалили, багатий донбас окупували.
Воюємо за вливання грошей і зброї з заходу. Вони нам гроші, ми людей, а наша земля - полігон.
Мудрі ті, хто змогли виїхали сім´ями.
Хоч хтось пише те,що реально відбувається!