Сеточка• 03 января 2023

Косметологи. Для чого ви до них ходите?

Я ніколи не була в косметолога. Мені 38 років. Подумала, що пора. Порекомендувати мені з подруг ніхто не зможе, бо такі як і я. Почала шукати в інстаграмі. І бачу, що послуги які вони надають мене і не цікавлять. Інєкції-проти, чистки-доглядаю сама не погано за шкірою і не потребую, губи-нізащо, підбір догляду-сама можу підібрати. Є вікові зміни. Як допоможе косметолог?
Думаю про апаратну косметологію. Може тут щось порадите.
ХдеЯсь?• 03 января 2023
Вот как раз на инъекции и хожу.

TaFo• 03 января 2023
#шовымнетутрассказываетеясамавсезнаю
Рыжик-пыжик• 03 января 2023
Опять...к психологам не ходи, к косметологам не ходи, массаж фигня, рарикмахерская - лучше сама красься....
Пушап Ми• 03 января 2023
Отдохнуть хожу и массаж
Пошаманю• 03 января 2023
Я вперше пішла до косметолога в 50. Зробили пілінг, зволоження, массаж. Я спитала як би вона оцінила стан шкіри мого обличчя. На що відповідь була така, що в мене чудова шкіра і має стан на 40 років. І запропонувала робити процедури кожного тижня. Я більше не пішла. Не моє це, не маю ні бажання, ні зацікавленості, ні кайфу. Була рік назад ще одна спроба, подарували сертифікат. Все рівно не моє. Чудово почуваюсь без усього цього. Наразі буде 54. Іноді користуюсь маслом виноградних кісточок і є крем під очі. І ще скраб. На цьому все.
Листопад-920d• 03 января 2023
Раз ви не знаєте для чого вам косметолог, то у вас все чудово з обличчям! Значить і не потрібен вам косметолог.))
автор Сеточка • 03 января 2023
Ответ дляTaFo
#шовымнетутрассказываетеясамавсезнаю
Не знаю, а питаю. Косметологія це бізнес. І збагачувати просто так когось не хочу. Готова платити. Хочу результат. Але хочу знати ефективні процедури які можна робити. А те, що я можу і сама зробити я і сама зроблю.

Shady lady• 03 января 2023
Я ходила на курси масажів для обличчя. Це дуже приємно, я боялася заснути. Але.. ефекту нуль)
Апаратне насичення киснем робила, ефекту не бачила.
Після чистки пори забилися дужче ніж було, так що на це більше не піду.
Ефект бачу від пілінгів, масок. Але роблю вдома, в косметолога лише косметику купую.
Рогнеда Карповна• 03 января 2023
Ответ для Shady lady
Навчіть,буль ласка, як Ви робите пілінги та маски вдома. Дякую.
Ищу-брожу• 03 января 2023
Мне 51, тоже ни разу не была. Только сиали появляться пигментные пятнышки, общий цвет лица стал более желтый, хотя был белый. Хочу подпитать и отбелить. Сама не подберу уход.
автор Сеточка • 03 января 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Не прекрасно, на жаль. Є вікові зміни. Цікавлюся зараз, що можна зробити.
СкокоМнеДадите• 03 января 2023
Я хожу на пилинги, чистка тоже дома, вот хочу углы молодости сделать. Ботокс колоть не хочу. Мне 35. В 25-30 делала уколы мезококтейль, мне кажется тоже дало о себе знать, тк в плане морщин лицо до сих пор в порядке
Kusalochka• 03 января 2023
Так вам не надо, странная тема. Я хоже, чтобы нормально выглядеть и убирать возрастные изменения, а Вы и так красотка, которая все знает и умеети против всего.
Марія В• 03 января 2023
я тому і не ходжу,ще занести якусь заразу можуть
фан L.O.S.T.• 03 января 2023
Почему против иньекций?
Улучшанский-Ухудшанский• 03 января 2023
Пора, что бы что?
Планшетница• 03 января 2023
Хожу на аппаратные процедуры недавно Микроигольчатый rf лифтинг сделала ботокс делаю давно активная мимика мне не нравиться когда лоб на курагу похож . Но опять же выгляжу на свой возраст не моложусь .
АнтиТанкист• 03 января 2023
Я смотрю на подругу, у которой сестра косметолог, и вижу, что её состояние кожи мне не нравится. Но это может и индивидуально всё.
Единорог помог• 03 января 2023
Я делаю регулярно массажи у косметолога и маски, эффект нсть

автор Сеточка • 03 января 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Ви дуже категоричні. Да, протонувати волосся можна і дома, а гарний блонд тільки в салоні. Покриття гель лаком теж можна зробити дома і оновлювати кожні 10-14 днів, а не ходити з відрощиними по 1-1,5 міс. , зате в майстра.
magistralchimik• 03 января 2023
Моей маме 73. Она по косметологам ходила еще при совке. Выглядит очень хорошо.
Так что тема рабочая.
Shady lady• 03 января 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Пілінг Гоіколакт від Ренью беру тут на кідстафф. Якийсь час його не було, взяла крістіну, але трошки не те. Ренью дуже классний.
Там дівчата одразу і пояснюють і маску після нього треба. Шкіра дуже гарна після.
від Крістіни маю маски різні: фореве янг, і пілінг фореве янг, біофіто, і рожеву для пружності.
Ще люблю альгінатки і сироватки під них в апулах беру Діор, Ланком і тд це не дорого. Одна шт 75 грн і вистачає на 3-4 рази
Також бачу ефект
автор Сеточка • 03 января 2023
Ответ дляПушап Ми
Отдохнуть хожу и массаж
Який результат бачите від масажу?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 января 2023
Ответ дляПошаманю
зачем туда ходить? действительно.. ведь вы состоите из пластика и ваты
Kusalochka• 03 января 2023
Ответ дляСеточка
Не фантазируйте. Я хожу к мастеру и не хожу с отросшими. Если не завтыкиваю конечно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 января 2023
Ответ для Shady lady
как может быть нулевой эффект о т массажа? это пинзец. где вас учат таких???
Дайте подумать• 03 января 2023
Ответ дляСеточка
Ну ви хочете результат БЕЗ процедер)
Без ін´єкцій, масажу, пілінгу, смас... Так же?)
Незламна Україна• 03 января 2023
Поддерживаю мнение. Косметология єто бизнес. Видела знакомых женщин, которые колят себе что-то в лицо, блиин, это же заметно, кожа раздутая, нет морщин, но и нормальной упругой кожи тоже на лице нет то.
Shady lady• 03 января 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Не зрозуміла вас?
Ви точно мені збиралися відповісти?
автор Сеточка • 03 января 2023
Ответ дляKusalochka
Ви може і ходите. Але невже не помічали скільки ходить з дуже відрощиними, з пластирями на нігтяг.