Носки на подтяжках• 03 января 2023
Ваші фаворити з мейкап
Що найчастіше там замовляєте?
Мир Мир Мир!• 03 января 2023
Relance пінка, гідрофільна олія, тонік, тонер, крем зволожуючий, крем під очі, сироватка під очі та сироватка для обличчя. Мені підійшла вся їхня лінійка. Замовляю повторно вже декілька разів.
Носки на подтяжках
• 03 января 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую за відгук. Мені багато що потрібно замовити зараз. А для якої шкіри ви брали пінку?
лаМпочка• 03 января 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Я теж замовила цю марку вперше і мені сподобалася. Скажіть, а ви їх ампули з віт С замовляли? Хочу спробувати.
Мир Мир Мир!• 04 января 2023
Ответ длялаМпочка
Ні. Я купила окремо вітамін с ( ордінарі) і добавляю до крему чи сироватки.