Бритоножка• 03 января 2023
Чоловік сказав, що в моїй родині культ їжі, коли є гості
Посварились. На ділі в мене мама завжди, коли приходять гості готує їжу і накриває стіл. То зазвичай шашлик чи просто щось м’ясне, картопля, два салати з майонезом/свіжі овочі, нарізка, сирна тарілка, закуски формату тарталетки/шпажки та на десерт торт.
Його ж мама може поставити вчорашній плов і купити два майонезні салати і то на Різдво такий «стіл». Я до неї, як йду в гості, то завжди щось несу, бо знаю, що їсти не буде що.
Браку фінансів ні в кого немає. Вирішила цього року на стіл в додаток нічого не нести. А ви б як вчинили?
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Отут ви неправі. Його мама готує те, що вважає за потрібне. У себе вдома ви готуєте, що схочете. Не їжте те, що вам не до смаку.
Я закидони гостей-веганів і з іншою придуррю ігнорую.
Так я ж приводжу їжу ще, готую щось. Бо свекру і чоловіку навіть би не було чим закусити. Але цього року хай свекруха зі своїм столом власнозробленим і приймає. Побачу, як всім сподобається.
Точный сантиметр• 03 января 2023
Свкрови не привозите еду, проведите эксперимент. Только потом напишите нам, как все отреагировали. Аж интересно!
Меряю от единицы• 03 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор , яка ваша вага?
Зараз напише, що 55-60😆
Душка-свекровь)))• 03 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Зараз напише, що 55-60😆
Якщо 100 кг вам не пох...?
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Так а вам вже сто раз сказали, не заморочуйтеся. Вона хазяйка, це її клопіт.
Собі якоїсь трави візьміть чи зерна, що ви там жуєте без майонезу. Чаю дадуть.
Мафиозная• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Так. Все добре.
Єдине що хобі у нього дурня останнім часом. Вдарився в йогу і мені цим трохи голову забиває.
Ой, дивіться, щоб та йога дурні в його голові не наробила. А то почнеться..... Він буде нірвану постигати а все інше ваше: їжа, гроші, одяг.... Бачила вже таких: подарунки дітям зло, радіти треба сонцю, новий одяг зло, радіти треба зіркам. Про веганство та інше мовчу
Душка-свекровь)))• 03 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Шановна, чому Вас це турбує? Хочете отримати медаль ’анорєксічка року’?
То у людини більше немає чим похвастать, лише собою...
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Зараз напише, що 55-60😆
А для вас нонсенс, що є люди, які слідкують за їжею і їдять щось нормальне?
Вечный двигатель• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Так. Все добре.
Авторе,Ви не праві,шо хорошого чоловіка порадниці полощуть,так не можна,не виставляйте. Це все дрібниці про культ їжі і тд, елементарно різні погляди на побут,це не привіт ні до сварок,ні до розборок. Да,в моєї культ їжі і шо? Ти ж знаєш,шо прийдуть дідусь з бабусею,вони старі люди,таких не переробиш,всі хочуть мати застілля-ізобіліє,інакше їм буде страшно,некомфортно і тд. Головне,як ми з тобою харчуємося в родині. Коли ти знову зготуєш мені той салат з цукіні,коханий? І все,спустили на тормозах
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляВечный двигатель
Дякую за адекватну відповідь.
Просто звязда• 03 января 2023
Ничего ей не несите! Пусть муж ест то что мама наготовила) , а сами перекусите перед выходом
И ещё, обсуждать маму жены и её готовку, для меня дно.
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляМафиозная
Він в плані роботи розвивається. Все нормально. Але просто ця література формату «пізнай дзен», то жах. Тренера з йоги персонального знайшов, який коштує, неначе з космосу.
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляПросто звязда
Дякую, так і зроблю.
Бентливуман• 03 января 2023
Ответ дляБезникаЯ
То ж ваша мама Теж готує майонезні салати. Для чого тоді, якщо ви не їсте їх? 🤔
А там що, тільки одна автор?
Бентливуман• 03 января 2023
Ответ дляВишиванка
У вас есть лишний вес? Вы так трепетно относитесь к еде…
Та ,,трєпєтно,, тут ті, хто напав на автора із питаннями про вагу, хоча тема про мам)
Сеточка• 03 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Ігнорувати потреби гостей як мінімум неввічливо. Ви цим показуєте свою неповагу.
Сеточка• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Так. Все добре.
Чому йога це дурня?
Лукава_Кiшка• 03 января 2023
Автор, я б мабуть принесла щось смачненьке, що б сама і їла.
В моїй сім`ї культ їжі був з обох сторін. Моя мама завжди рада зустрічати зятя і накриває стіл, як може, максимально щедро. І в мене були свекри (мої другі мама й тато), які теж дуже смачно готували. В мене був культ жору, коли я приходила до них в гості. Іноді я приносила з собою піцу власного приготування, батьки дуже нахвалювали і смакували. А я їла всі смачні салатики і всі інші яства. Потім частину смакоти (окремо відразу готували і фасували в судочки для нас) нам віддавали. І я вже вдома продовжувала культ їжі. Такі гарні часи були, які вже ніколи не повернеш. Коли я жила з малюком разом із ними, вони готували всі необхідні дієтичні страви, які були потрібні на той момент мені. Це було дуже приємно і велика подяка батькам чоловіка за таку любов і турботу від них.
Жертва интернета• 03 января 2023
У мужа в семье культ еды . У него все воспоминания из детства о еды ,как ели ,что ели и т.д
ну такое .
Сказал и сказал ваш , можно поинтересоваться какая ему разница ,если не хочет пусть не ест .
ну такое . Сказал и сказал ваш , можно поинтересоваться какая ему разница ,если не хочет пусть не ест .
Пописанная парта• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Що моїй мамі варто менше готувати цього року, бо його мама накриває стіл мінімально і все ок.
Все наши привычки из детства. Если у Вашего мужа принято в семье готовить на стол мало, это для него норма. Для Вас норма, накрывать поляну, потому, что Вы с детства это наблюдали, росли в этом. В чем вопос? В разном воспитании, привычках и детстве? Вы оба правы.
Подкустовый выползень• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Я розумію Вашого чоловіка. В мене культ з їжі робить моя мама, мене це бісить і при тому дуже.
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляСеточка
Коли на сина з невісткою нападають якісь заскоки, вони мене за пару днів до свят попереджають. То вони цукор не їли, то м´ясо, то постилися.
Тоді вже вигадую щось для них - буряк варю, капусту тушкую тощо.
А решта їдять те, що приготувала на власний вибір. Ніхто на жалівся наче.
Проня_Прокоповна• 03 января 2023
Вы сами идете в гости или Вас приглашают ?
Как часто Вы приглашаете и что готовите ? Или Вы любители поесть в гостях ?
Проня_Прокоповна• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Солідарна. Думаю до його мами придумаю суто овочі/фрукти. Мені цього вистачить. І побачу, як цього року йому зайде мінімалізм його мами)
Автор, Вы можете вообще ничего не нести.
И не портите никому настроение.
Если Вы там не можете есть, то что готовит свекровь наешьтесь от пуза дома
За мужа не переживайте.
С голода за это время не помрете.
И не портите никому настроение.
За мужа не переживайте.
С голода за это время не помрете.
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Запрошують на Різдво щороку. І мої батьки, і його.
Сама гостей приймаю рідко, бо не люблю прибирати, мити посуд. З друзями по кафе/ресторанам сидимо. Якщо родичі і є настрій готую, а немає, то доставка.
В гості до батьків їдемо з 3 годин дня, до 9. Як тут не їсти?
Проня_Прокоповна• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
То есть за 6 часов, если Вам предложат только чаек, Вы помрете с голоду ?
Но вот Вы правда едете туда поесть. И для Вас еда это культ, Ваш муж прав.
Не надо сравнивать столы свекрови и Вашей мамы.
Очень странно обсуждать свекровь женщине, которая сама не любит гостей.
АфродитаПетровна• 03 января 2023
моя свекруха - кухарка ’від бога’ і завжди такою була - зазвичай це якісь побовтюхи. я це знаю і завжди несу на її свята щось своє, навіть якщо вона не просить. Бо чоловіку, мені і дітям треба теж щось істи, а її їдло - то лотерея. Тому мовчки готую щось таке, що істиме моя родина і я. Головне тут - мовчки. Просто приготувала і принесла, без пафосу і апломбу типу от я така класна невістка наготовула і приперла, нате-їжте, бо у свекрухи нє то пальто.
Бритоножка
• 03 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не чай п’ємо. На Різдво на столі алкоголь. А нащо влаштовувати собі день голодування? Ви коли їздите до своєї свекрухи, то влаштовуєте голодовки?
Пообідати та повечеряти, то елементарні потреби, а не культ їди. Але можливо ви сонцем харчуєтесь чи фанатка майонезних салатів, хто його зна.
Проня_Прокоповна• 04 января 2023
Ответ дляБритоножка
Я ем то, что мне предложат.
Если, как Вы пишите, там гидота, наешьтесь дома и не привлекайте к себе внимание, что стол Вам не нравится.
А еще лучший вариант, Вам не ездить. Вам все равно там есть нечего. Ибо Ваш организм голодовки не выдержит.