Бритоножка• 03 января 2023

Чоловік сказав, що в моїй родині культ їжі, коли є гості

Посварились. На ділі в мене мама завжди, коли приходять гості готує їжу і накриває стіл. То зазвичай шашлик чи просто щось м’ясне, картопля, два салати з майонезом/свіжі овочі, нарізка, сирна тарілка, закуски формату тарталетки/шпажки та на десерт торт.
Його ж мама може поставити вчорашній плов і купити два майонезні салати і то на Різдво такий «стіл». Я до неї, як йду в гості, то завжди щось несу, бо знаю, що їсти не буде що.
Браку фінансів ні в кого немає. Вирішила цього року на стіл в додаток нічого не нести. А ви б як вчинили?
Звезда в шоке• 03 января 2023
І до чого ваш чоловік сказав про культ? Не несіть-поїжте вдома.

Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 января 2023
Чиню, як мама чоловіка)
So_so• 03 января 2023
Я 3й вариант. Я заказываю суши или делаю что-то минимальное, в гости несу хороший торт.
ГЛЮкоза• 03 января 2023
А ви до свекрухи чи до мами тупо поїсти приходите?
автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Що моїй мамі варто менше готувати цього року, бо його мама накриває стіл мінімально і все ок.
Луковая• 03 января 2023
А он не ест у вашей мамы или шашлычок наворачивает?
ГЛЮкоза• 03 января 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Теж хотілося б почути.

Автор, може, ви критикували перед чоловіком свекрухин святковий стіл?
автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Чиню, як мама чоловіка)
І всі гості голодні? Я майонезні салати не їм. Вчорашній плов також апетиту не викликає.
Булку Дай• 03 января 2023
а його яка справа, хо що готує?нехай жере мовчки

автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляSo_so
Батьки і його і мої живуть в пгт. Де суші, піца і все інше, то не варіант.
Ненька наша• 03 января 2023
Вы любите упахиваться у мартена и не приемлете, когда кто-то осмеливается жить по-другому?
Вариант два - у вас 10+ кг лишнего веса
А может, и то, и другое?
Звезда в шоке• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Хіба він є спонсором вечері що його це турбує?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Це виключно ваші проблеми
ГЛЮкоза• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Я б на таке запропонувала самому запропонувати такий варіант його тещі, якщо він не боїться :) думаю, на цьому тема би заглохла.
автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Провести вечір, а зазвичай то і день, бо з 3 дня і до 9, а то їхати далеко.
Цілий вечір сидіти без їжі і лише вино пити?
Борисфенка• 03 января 2023
А чого сваритися? Ви погоджуйтеся ’Так, у моєї мами культ їжи’.
А що там у його мами, яка вам різниця? Одну страву для себе принесіть, щоб було що жувати.
So_so• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Всегда можно обойтись без того, что Вы перечислили.
Если нравится так готовить, то отлично, конечно. Но это точно не то, что нужно гостям.
Сарафанное радио• 03 января 2023
От проблеми в людей-походити по хатах і пожерти з чужих тарілок. Ще й носом воротять як вчорашній плов
автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляЛуковая
Їсть, п’є. Прекрасно себе там почуває.

Луковая• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Їсть, п’є. Прекрасно себе там почуває.
Ну хай не звиздить))
автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Теж хотілося б почути.

Не критикувала.
Я не Тролль• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Чи він не охрінів вказувати Вашій мамі що і скільки їй треба готувати?
Чучело-Мяучело• 03 января 2023
Автор , яка ваша вага?
Мэри Попкинс• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
Дома кушайте
автор Бритоножка • 03 января 2023
Ответ дляНенька наша
Вариант два - у вас 10+ кг лишнего веса
А может, и то, и другое?
Я вважаю, якщо запрошувати гостів, то необхідно накрити стіл. Якщо в мене немає настрою на готування, то замовляю доставку. Якщо немає настрою на гостей, то їх не запрошую. От і все.
Я якраз за нормальне харчування, а не майонезні салати його мами. 168/54.
Лень гуглить• 03 января 2023
Так само, як ви. Вважає, що права його мама, хай жує що дадуть.
Я не Тролль• 03 января 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор , яка ваша вага?
Шановна, чому Вас це турбує? Хочете отримати медаль ’анорєксічка року’?
БезникаЯ• 03 января 2023
Ответ дляБритоножка
То ж ваша мама Теж готує майонезні салати. Для чого тоді, якщо ви не їсте їх? 🤔
Вишиванка• 03 января 2023
У вас есть лишний вес? Вы так трепетно относитесь к еде…
Лень гуглить• 03 января 2023
Ответ дляНенька наша
Вариант два - у вас 10+ кг лишнего веса
А может, и то, и другое?
А хрючево із кулінарії це шлях до схуднення? Ото я не знала...