Вечно недо...• 03 января 2023
Професійна маска для блонду?
Дівчата блондинки порекомендуйте засоби та маски якими Ви рятуєте своє волосся, роблю техніки та Аір тач вже більше 8 років, посічених кінчиків немає, але волосся пушиться. Багато чого пробувала, але хочу щось спробувати нове)
Люблю_смаколики• 03 января 2023
Купите что-то для холодного восстановление и делайте дома под теплом на 30 минут
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Например?
Инста_Богиня• 03 января 2023
У мене в догляді завжди є дві маски: відновлююча та зволожуюча. Оцінила зараз засоби davines, raywell та bes
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Например?
Мені подобається комплекс Raywell Shine Filler
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А чи пробували розкручені Nyce и Brae? Я взяла домашнє лікування Nyce нічого особливого(
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Не користувалась, якщо чесно й не чула про них) Стараюсь на склад дивитися - аби були олії, жирні спирти на перших місцях у складі, а не лише одні силікони.
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А я до кого з колористів не попаду всі ці фірми хвалять, купила шампунь Brae за 800 грн 250 мл то нічого особливого
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Та колорист - не значить, що дуже розбирається у складі)
Може, заімпонувало. Але ціна так, височенька. Я за 700 грн брала хорошу лістрову маску bes
В каждой бочке...• 03 января 2023
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Lebel також розчарування, була непогана Dr. Sorbie.
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Я мабуть спробувала майже все на ринку, відомі засоби, подобається з того певно 10%. Сьогодні замовила шапку для волосся, що нагрівається та сприяє дії масок
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
От в мене те саме і вирішила спитати тут, вже пробували шапку?
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Так)
Як користуватися цими засобами?) Розповідайте)
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Lebel мені також не сподобалося зоовсім, нажаль(
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Та там просто все, шампунь, кондиціонер і сироватка)
шампунем мию голову двічі, але по довжині не мию.
Тоді кондиціонер залишаю хв на 15) Тоді змиваю і сироватка
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Тільки замовила, бо весь вечір читаю про догляд за волоссям и різноманітні системи як щастя для волосся, джойко, ланза. Системи я ще не робила, вирішила почати з шапки, догляду в мене і так забагато.
А, зараз нанесла на волосся нічну маску Sisley, цікаво як вона)
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Салонні процедури та щастя це реально дорого та не ефективно ну це мій досвід я і на розпив купляла додому набори, на пару миттів.
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Напишіть будь ласка тут про шапку коли спробуєте дуже цікаво)
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Я живу закордоном, тут взагалі не роблять нічого такого, тому тільки домашні процедури та догляд. Щастя можна замовити досить недорого, 135€ з Японії, але якщо не підійде, теж буде не прикольно)) Та ці 10 пляшок теж треба десь зберігати
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Для мене воно взагалі не підійшло
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Добре.
Мені також цікаво.
Я колись робила маски Редкен під гарячий рушник, тоді волосся було дуже доглянуте
Мені також цікаво.
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Дякую!
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
Добре.
Мені також цікаво.
В мене фіолетовий шампунь цієї фірми не поганий
В каждой бочке...• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Мені зараз подобається фіолетовий бальзам Кевін Мерфі
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
І у мене є, але сушить волосся. Взяла на силіконах від масіл - волосся не пересушене після)
Вечно недо...
• 03 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А я з ним переборщила і була сіра та мені колорист ним заборонив користуватися
Инста_Богиня• 03 января 2023
Ответ дляВечно недо...
З масіл? Дивно. Він мені дуже ніжно тонує волосся. Може, щось у складі змінилось чи що)
Вечно недо...
• 04 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ні з Редкен