Вечно недо...• 03 января 2023
Професійна маска для блонду?
Дівчата блондинки порекомендуйте засоби та маски якими Ви рятуєте своє волосся, роблю техніки та Аір тач вже більше 8 років, посічених кінчиків немає, але волосся пушиться. Багато чого пробувала, але хочу щось спробувати нове)
Вечно недо...
• 04 января 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Мне эта очень нравится.
Вона і тонує, і відновлює?
Сосиска_Втесте• 04 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Вона і тонує, і відновлює?
Так, у мене шампуні, маски, кондиціонери, масло. Все дуже подобається
Наталія-8550• 04 января 2023
У мене тонке світле волосся. Зараз пробую бальзам, маску та філер бренду Marie Fresh. Результат є. Волосся стало більш зволоженим, блискучим та м´якусіньким, я задоволена. Також обов´язково наношу термозахист, зараз у мене Echosline Styling