Подскажите плиз• 04 января 2023

Державний міжнар. ветпаспорт, Київ - тільки на Волинській?

Хочу чіпувати кота, зробити всі прививки за віком і отримати відразу міжнар.ветпаспорт для виїзду за кордон - все в один день можливо? Титри пізніше, знаю.

Чи можна крім Волинської десь це зробити, хто де робив? Я на Лівому березі, на Волинську їхати дуже далеко((
І чи є попередній запис на час на Волинську? телефони не відповідають.
Та никада в жизни• 04 января 2023
Там долго вроде ... За один день все прививки?
ЗаведУющая• 04 января 2023
Обзвонить клиники под домом, может и есть у них бланки, там было дешевле, я ездила туда
I-va• 04 января 2023
Это все возможно. Будьте настойчивей, дозвониться можно. Прививки и чип можно сделать где угодно, но международный паспорт только в государственной ветеринарной клинике. Найдите к себе ближайшую и уточните. На Волынской предварительной записи нет,только в порядке живой очереди. Придется потратить пол дня, но вы все сможете сделать за один заход.
автор Подскажите плиз • 04 января 2023
Ответ дляI-va
дякую! буду трезвонити далі
navariya• 04 января 2023
Ціна питання?
Чіп ваш. Кличка тварини ваша. Власник...
Все решта - 14 робочих днів - по передоплаті.
Доставка документів - НП.
Лунтик-паунтик• 04 января 2023
Це все робиться в будь-якій державній вет клініці. Вони є в кожному районі міста. І черг там зазвичай немає. Тільки уточніть чи є бланки паспортів, з ними періодично проблеми
автор Подскажите плиз • 04 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
дякую! знайшла в районі поруч держ.клініку. Сказали все є, можна підʼїжджати) дуже дякую вам! Я чогось думала що тільки на Волинській держ. клініка спеціальна.
Лунтик-паунтик• 04 января 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Я теж раніше думала, що лише Волинська.
А от тітри лише там. Але кров можна здати в будь-якій держ чи приватній лікарні, а на Волинську відвезти пробірку
Не куру• 04 января 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Подскажите, пожалуйста, сколько у вас стоит чип, паспорт, прививки?
Вчера ездила узнавала у себя в городе, Днепр. Кошки у меня не привитые ранее, поэтому знаю, что прививки нужно делать дважды (ревакцинация). А мне в клинике сказали, что сделают один раз сразу с бешенством. Уточнила про две прививки. На меня странно посмотрели, и ответили, что если я хочу растянуть, то сделают две прививки. Еще и вакцина Биофел, я другую планировала. Мне важно именно прививки качественные (болели кошки тяжело), ну и заодно документы.
Вот не пойму, что мне делать... Можно ли вакцины и чип в частной сделать, а за паспортом уже в гос поехать?
Лунтик-паунтик• 04 января 2023
Ответ дляНе куру
Можна робити будь-де щеплення та чіп, а в державній лише паспорт.
Але мені в державній відмовились переклеювати наліпки зі старого паспорта. Тому можете зробити в державній чіп, вони внесуть в базу та паспорт, і потім вже робити щеплення де завгодно.
Я своєму коту робила комплексну Пюревакс. Ще зверніть увагу, що якщо плануєте вивозити тварин, то не всі вакцини від сказу підходять
Не куру• 04 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо!
автор Подскажите плиз • 04 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
тобто, щоб отримати паспорт потрібен тільки чіп по суті, так? Це основа для паспорту? і потім вже вакцинацію робити?
Лунтик-паунтик• 04 января 2023
Ответ дляПодскажите плиз
Та простіше одразу зробити чіп та сказ і отримати паспорт, а вже потім робити інші вакцини де завгодно.
Від сказу в державних норм вакцини, ті ж, що і в приватних
автор Подскажите плиз • 04 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
дуже дякую! так тоді і буду робити)