Радикальная• 04 января 2023

Девочки кто знает, долг по алиментам

Так и остаётся долгом и не выплачивается?
БМ и его мать живут в квартире Киев
На нем ничего нет
При любых раскладах Алименты не выплатяться уже, ребенок вырос
Я такая наивная• 04 января 2023
Так.
МЧСница• 04 января 2023
До юриста зверніться, він підкаже в яких випадках буде сплата(не зможе переоформити нерухомість аліменщик ка себе, за кордон не випустять), цемпогано виконпвча працює, треба Вам до юриста.

Мені три роки назад сплатили весь борг за 16 років , плюс 50% від сумии боргу штраф, бо
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМЧСница

Спасибо
Но я думаю что например мать его умрёт, он вступит в наследство, просто продать её не сможет (они прописаны в одной квартире) , но он будет далее жить в этой квартире например до смерти , а дальше что с квартирой?
МЧСница• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Спасибо
Вступити не зможе, поки борг
автор Радикальная • 04 января 2023
Или мать должна при жизни написать на кого то завещание чтоб квартира не пропала , они знают что на него нельзя.
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМЧСница
Вступити не зможе, поки борг
Жить сможет в этой квартире, как и жил
МЧСница• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Спасибо
От Вам на ці питання юрист дасть відповідь,
Такі квартири через суд потім знаходять нащадків, ге через нл аріуса, доводиться, що от такий тотне прийняв спадок, а я його син і маю право. У моїх родичів таким чином віджали будинок (жили, ремонти робили, квартира була не переоформлена, прийшла людина з рішенням суду)
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМЧСница
Я думаю у нас никто наследников не ищет
МЧСница• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Я думаю у нас никто наследников не ищет
Наследники сами себе находят, там на жену зека дом ушел (замуж естественно в тюрьме, фиктивный брак), покам человнк сидел, все по доверенности через суды провели и наследство ему орформили, хотя он не жил в том доме много лет. Все может быть, Вам к юристу узнать вартанты, возможно надо в исполнительную узнать ситуацию, пока не к адвокату
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМЧСница
Он молодой и мать его тоже молодая.
Мы простые люди , я их жизнь не отслеживаю поэтому ничего не узнаю даже если кто то из них помрёт
Я такая наивная• 04 января 2023
Материна квартира поки ніякого відношення до його боргу не має.Це тільки цого власність після його смерті може бути спадком.Хто зна кому вона заповість і чи продасть чи ні,всяке буває
Мексиканочка• 04 января 2023
Якщо дитина стала повнолітньою, блог не зникає. Колись батько дитини отримає спадок, приміром. Га нього накладуть арешт.
Мексиканочка• 04 января 2023
А поки поштурхайте виконавчу - обмеження на кермування авто, громадські роботи... Якісь незручності йому треба б створити
Мексиканочка• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Жить сможет в этой квартире, как и жил
Гм, не факт, можна виставити на продаж частину квартири таке купують, зазвичай, не дуже приємні люди
МЧСница• 04 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Для цього треба знати, чи виконавча зробила відповідні запити
Мексиканочка• 04 января 2023
Ответ дляМЧСница
Ну, виконавчу треба шпиняти, без цього ніяк, на жаль
МЧСница• 04 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Ото ж. Я листа написала в виконавчу, по пораді юриста, десь після нов року, то до червня мені вже весь борг повернули, це як По закон по боржникам зробив, тоді бувший на роботу за кордон збирався, у травні його з кордону повернули, знайшлися гроші.
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Ну так я об этом и пишу, а толку ну будет он дальше жить в арестованном жилье до конца своих дней
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМЧСница
Всё это сделала, у него ничего нет и наверное работает неофициально
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМЧСница
У меня всё печальнее
Рассказница• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Он молодой и мать его тоже молодая.
Молодые, это сколько?
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляРассказница
Молодые, это сколько?
40 и 65
Мексиканочка• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Ні, можна виставити частку на продаж...як вона буде..уже писала вище
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляРассказница
Молодые, это сколько?
Нет даже 40 и 60
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Яку частку арестованную? Арестованную продать нельзя.
Но вообще мать его понимает наверное что на него ничего нельзя писать и тд и наверное что то сделает чтоб квартиру не потерять в будущем
Мексиканочка• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Арештоване майно інколи виконавча якраз і виставляє на продаж. Але поки немає тої частки. То у це діління шкури невбитого ведмедя. Нюансів там багато.
Але борг на аліментнику не зникне з повноліттям дитини і штурхати виконавчу є сенс
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМексиканочка
У него там ещё какие то кредиты , полно дел на него заведено , поэтому мать точно что то придумает, чтоб на нём ничего не было
Мексиканочка• 04 января 2023
Зрозумійте, війна не на вічно,колись він захоче за кордон, а зась.
За кермо авто чи дозвіл на зброю...
Можуть таки покликати на громадські роботи - ті ж завали розбирати. У нас навіть арешт передбачений як найтяжча санкція... І арешт не гасить борг, але добре так може стимулювати знайти гроші
автор Радикальная • 04 января 2023
Ответ дляМексиканочка
За кермо авто чи дозвіл на зброю...
Должники прекрасно водят авто, понятно что авто будет не на нём числится, закордон вряд-ли, зброя тоже мимо .
Незнаю, поживём увидим
Мексиканочка• 04 января 2023
Ответ дляРадикальная
Незнаю, поживём увидим
То теж треба довго клювати виконавчу, щоб заборонили керування. Не має значення, на кому авто, мають внести в базу заборону керувати авто.
Так, теж є винятки, можуть обгрунтувати необхідність доглядом за родичнм-інвалвжом тощо.
Але то все додаткові трабли і не всі знають