Сам себе Петросян• 04 января 2023

Вчу польську по піснях, а тут не цензурні слова, але

То, якщо по нашому. Тут переклад стриманий, але як ці слова, насправді розуміють і що мають на увазі поляки?
бЭйбА• 04 января 2023
Эти маты нам более чем понятны. То и имеют в виду
автор Сам себе Петросян • 04 января 2023
Ответ длябЭйбА
Нам, так. Але ж вони до біса відправляють і в повсякденному житті, то теж так виходить?
бЭйбА• 04 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Да, матерятся они много в реале
Матрёна• 04 января 2023
Поищите в инсте polski.kumpel , много нового про польские маты узнаете)
Ластоноша• 04 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Авто,ви точно в Польщі? Ви не чуте як матеряться поляки ,навіть жінки .У мене сусідка,постійно говорить поїбане до всього на світі
Агент Пинкертона• 04 января 2023
Поляки багато матюкаються, старші жінки палять, як паровози, а на вихідних після костелу дехто любить випити. Я була здивована.
Ответ дляЛастоноша
Ні, я вдома.
Ответ дляАгент Пинкертона
дякую за відповідь.