Застряла• 04 января 2023

Выплаты 3 месячных депозитов в ПриватБанке

Нормально ли выдают депозиты в долларах в ПриватБанке?
Кундалини• 04 января 2023
Да,забрала 30 декабря,но валюту нужно заказывать

Нерадистка Кэт• 04 января 2023
В приваті всі валютні депозити йдуть тільки на ато, тому що вони розцінюються як валюта окупанта...
автор Застряла • 04 января 2023
Ответ дляКундалини
А какие то комиссии есть? И за сколько нужно заказывать?
Ухтышка_малышка• 04 января 2023
и я забрала 31го, уже даже снимала. комиссии не было за снятие. карта валютная для выплат
Борщичок• 04 января 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
Нужно открыть валютную карту?
Борщичок• 04 января 2023
Ответ дляКундалини
Сколько вы положили?
Мафиозная• 04 января 2023
А можно перевести депозит на валютную карту?

Ухтышка_малышка• 04 января 2023
Ответ дляБорщичок
Нужно открыть валютную карту?
конечно. иначе на гривневую переведут по курсу в гривне, когда будете депозит закрывать. в приложении 2 минуты открыть виртуальную карту. снять можно с нее же
Кундалини• 04 января 2023
Ответ дляЗастряла
Нет,когда закончится депозит через приват 24 оформила забрать депозит,пошла в банк и забрала ,без комиссии,ложила 1000 д,оформила ещё один ,теперь на 2000
Я б такое не носила, но продаю• 04 января 2023
Ответ дляКундалини
А в чем выгода? Там же совсем копейки набегают.
Одни_мысли• 04 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Выгода в покупке доллара по 37.45, а не по 40.75 грн.
Я б такое не носила, но продаю• 05 января 2023
Ответ дляОдни_мысли
Та то понятно) сама несколько депозитов оформила из этих же соображений)

Вы же в $ забрали первый депозит? Если так, то миссия выполнена. Зачем эти $ на депозит класть?
Или я неправильно поняла?
Одни_мысли• 05 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю

Или я неправильно поняла?
через 5 дней истекает срок 3 мес. но забирать не буду.оставлю на валютной карте для пополнения следущих депозитов.там условия - не более 200% от первоначального взноса и только в долларах.с гривневой карты пополнить нельзя. снимать не хочу,хочу собирать на валютной карте.депозита у меня 3,буду еще открывать.хочу попробовать в привате.но в сенсбанке больше процент- 2,5%. первый депозит 600$ -проценты набежали 3,75$.
Менее Более• 12 января 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
Виртуальная карта - это интернет-карта или диджитал?
Масяня Я• 14 января 2023
Ответ дляОдни_мысли
А не краще зняти в доларах, обміняти долари на гривні і покласти в гривнях на валютний рахунок. На 50000 грн за 3 місяці заробите 4000 грн на курсовій різниці
Масяня Я• 14 января 2023
Ответ дляМенее Более
З інтернет карти не можна зняти готівку, треба диджитал. Мені пересилали євро того року на інтернет карту , я євро перекинула на диджитал карту 0,5% комісія, у мене соціальна карта і тоді гроші зняла в касі банку в євро з диджитал без комісії
Менее Более• 14 января 2023
Ответ дляМасяня Я
Дякую за розгорнуту відповідь!
Я б такое не носила, но продаю• 14 января 2023
Ответ дляМасяня Я
О, благодарю за подсказку💐
Выходит, по этой схеме можно заработать больше, чем на любом валютном депозите, предлагаемом банками? Посмотрите, пож-та, мне кажется, Вы разбираетесь в этом)

https://minfin.com.ua/deposits/usd/
Масяня Я• 14 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
О, благодарю за подсказку💐

https://minfin.com.ua/deposits/usd/
В гривнях 17% річних ? Якщо такою схемою як я написала , в гривнях на доларовий депозит , то за рік з 100 тисяч грн вийде 36000 тисяч грн курсової різниці та ще й отримаєте в кінці депозиту в доларах суму .Але в любий час банки можуть цю лавочку закрити, ризики є скрізь

Ответ дляМасяня Я
Ні. Цікавить депозит в $. Але там річний % маленький. Є банки зверху списку, що пропонують більший %, але для мене вони невідомі (=ненадійні).
Масяня Я• 14 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не чула за ті банки, де більший відсоток. А в відомих банках приват, райфайзен 0,,01%- це типу використовуєте банк як комірку для зберігання, але нічого не платите, а Вам банк заплатить якісь копійки .
автор Застряла • 14 января 2023
Ответ дляМасяня Я
За рахунок різниці покупки доларів у банку и продажі у мінял, можливо заробити теж непогано.
Ответ дляЗастряла
Ось це я і мала наувазі...
І щиро дякую Вам за таку підказку💐

Закінчився термін дії валютного 3-місячного депозиту у ПБ (задумка була заради обміну грн на $ по більш-менш прийнятному курсу). Вивела на карту. Залишилося замовити $ та забрати в касі.

Але хотілося б, щоб гроші не просто лежали вдома, а приносили дохід. Знайшла, що можна відкривати депозит в $. Але мінус в тому, що у топових банків річний % - це якісь копійки.

А ось Ваша схема мені зайшла.
Підкажіть, чи є якісь ризики? Обслуговуюсь лише в ПБ.
Дякую.
автор Застряла • 14 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ось це я і мала наувазі...
І щиро дякую Вам за таку підказку💐

А ось Ваша схема мені зайшла.
Дякую.
Ризики завжди є, але в великих банках ризик мінімальний тому там і % по депозиту мінімальний.
автор Застряла • 14 января 2023
Я хочу в 3 банках покласти по 3 депозити і кожен місяць продовжувати відкривати нові.
Ответ дляЗастряла
Дякую Вам❤️
Ответ дляЗастряла
Які банки розглядаєте?
автор Застряла • 14 января 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Які банки розглядаєте?
Приват, ощад та райффайзен.