Амелі на мілені• Изменено сегодня в 08:14
Список продуктів які ми купуємо і що ми з них готуємо
Майже всі види мʼяса сирого.
Риба: лосось, скумбрія, хек, сібас. Креветки, червона ікра.
Різні крупи і цільнозернові макарони, оліі, маслини, консерви тунець, печтріски.
Яйця. Дуже багато овочів і зелені різних незалежно від сезону. Фруктів не багато. Творог і витримані сири.
Проста вода, ягоди.
Все, в 90% ми купуємо це все, більше нічого.
Готуємо переважно печене мʼясо/рибу, або тушене з овочами, салати, каші
Як у вас?
Проста вода, ягоди.
Як у вас?
В танке• сегодня в 10:25
Ответ дляТаракашечка
Це ви почали про то, шо ви у вихідні відпочиваєте. М´ясо не печеться 30хв, не прибріхуйте. Свинина чи телятина по 2.5 години печеться, ви крильця запікаєте? Якщо я печу м´ясо, то спочатку мариную його, шпигую різним, а потім печу довго і нудно, а 30 хв лиш курка печеться. Навіть стегно індика 2години печу. Так ви останній раз коли в театрі були?
Ну для мене запечене мʼясо з салатом у порівняні з налисниками та голубцями це теж відпочинок. Бо роботи на 10-15 хвилин. А голубці треба крутити, начинку готувати, соус.
Гладиолус• сегодня в 10:26
Ответ дляАмелі на мілені
В закладах я переважно їм стейк і салат
Я думала я одна такая))
Бабайко• сегодня в 10:35
Я думала у вас там щось цікаве - різотто з морепродуктами чи цікавий соус для пасти,запіканки овочеві. Так як ви майже всі їдять.
Парова машина• сегодня в 11:05
Так само . Білкове (мʼясо , риба , яйця , творог сир , гриби )
+ вуглеводи (каші , макарони )
+ овочі зелень .
Це всі люди таке купують ) ви не відкрили Америку )
Але не завжди вистачає на високобілкову дієту . Це і дорого і планеті важко прокормити білком стільки людей , вникніть звідки береться і які наслідки .
+ вуглеводи (каші , макарони )
+ овочі зелень .
Зяблик протестант• сегодня в 11:08
Ответ дляMary_40
Рыба без имёникоасеая и белая.
Бывает мелкая есои дешевая, но давно не попадалось
Поэтому хек в основном.
Красная по скидке.
Поэтому хек в основном.
Красная по скидке.
У вас плохое зрение или проблемы с головой?
Зяблик протестант• сегодня в 11:09
Ответ дляАмелі на мілені
Там є ягоди хоча ми рідко їмо кавуни
Арбуз - это не ягода, это тыквина
Амелі на мілені
• сегодня в 11:10
Ответ для60 метрів сметани
А для чого вам в усьому тому консерви?
Для того щоб їсти, там написано- це список їжі
Зяблик протестант• сегодня в 11:11
Ответ дляАмелі на мілені
Для чого в такому разі пишете вже тут 4 повідомлення?
Капец, вот почему гавгав видно под любым анонимом. Хамство из нее прет с первой же минуты
60 метрів сметани• сегодня в 11:12
Ответ дляАмелі на мілені
Я навіть подумати не могла що людей якомь здивує чи зачіпить печене мʼясо на обід. Так, останнє десятиліття це точно. Ми можемо на вихідних на вулиці на мангалі на смажити різного мʼяса і поставити в морозилку чи таке саме томлене зробити.
Насмажити і заморозити? Навіщо?
Секретница• сегодня в 11:14
Рыбу редко покупаем. Не люблю её готовить, этот запах рыбный не люблю.
У нас основной рацион: курица, овощи, картошка, рис. Из фруктов яблоки, груши, сезонные.
Секретница• сегодня в 11:15
Ответ дляАмелі на мілені
Так оно ж как сопли будет после морозилки.
60 метрів сметани• сегодня в 11:15
Ответ дляАмелі на мілені
Тобто ви їсте все свіже, щодня м´ясо готуєте по декілька разів на день, зловтішаєтеся на вареники з голубцями і при цьому їсте консерви? Це і є дивно.
Секретница• сегодня в 11:16
Ответ дляПарова машина
+ вуглеводи (каші , макарони )
+ овочі зелень .
+ вуглеводи (каші , макарони )
+ овочі зелень .
Да, я от красного мяса из этических соображений отказалась. Совсем. Лет 8 уже. Полёт шикарный)
Послушная• сегодня в 11:18
так вы назвали весь ассортимент супермаркета
ну еще похвастались что не едите сладкого
что за бобо тема?
Амелі на мілені
• сегодня в 11:18
Ответ для60 метрів сметани
Де ви прочитали що я зловтішаюсь на вареники ?
60 метрів сметани• сегодня в 11:19
Ответ дляАмелі на мілені
Там
Послушная• сегодня в 11:19
Ответ дляАмелі на мілені
Да, мені надо
ок
покупаем в основеом чипсы вафли торты печенье хлеб колбасу колу йогурты с сахарам вечного хранения пиво таранку и арахис
ваше эго довольно?
рада что порадовала
ваше эго довольно?
рада что порадовала
Амелі на мілені
• сегодня в 11:20
Ответ для60 метрів сметани
А покажіть духовку, будь ласка
Духовка мілле
Зашла на 5минут• сегодня в 11:20
Ответ дляАмелі на мілені
Роками і майже щодня запікається двічі на день на обід і вечерю
Ви не в Україні?
60 метрів сметани• сегодня в 11:20
Ответ дляПослушная
ок
ваше эго довольно?
рада что порадовала
ваше эго довольно?
рада что порадовала
Можна до вас?
60 метрів сметани• сегодня в 11:21
Ответ дляАмелі на мілені
Духовка мілле
Я ж не питала її бренд, я попросила вас показати
Послушная• сегодня в 11:21
Ответ дляАмелі на мілені
Духовка мілле
а уменя печка вместо духовки, огонь жгу из украденых деревянных поддонов с базара
60 метрів сметани• сегодня в 11:23
Ответ дляПослушная
Я дуже бажаю з вами дружити
Амелі на мілені
• сегодня в 11:23
Ответ для60 метрів сметани
Сорі, в такому наказовому тоді « просіть» десь в іншому місці
60 метрів сметани• сегодня в 11:23
Ответ дляАмелі на мілені
Ясно
Здулась