КучМала• 05 января 2023
Поїхала до нього на секс
Я зараз в Німеччині з сім´єю, працюю, діти в школі. Якось зайшла у фейсбук і побачила, що мій знайомий хлопець онлайн. Познайомилися ми з ним, коли мені було 19, а йому 16. Він німець. Приїздив через літо на канікули до бабусі з дідусем, тому що мама його родом з мого міста. Це було на озері. Він мамі сказав, що я йому сподобалася, а ні українською, ні російською він тоді майже не розмовляв, тому його мама підійшла до мене і попросила номер телефона, розказавши мені, що у сина немає друзів і було б добре, якби я змогла з ним іноді проводити час. А я на той час навчалася в універі на ін´язі, німецька філологія. Мені було цікаво попрактикувати мою німецьку з носієм,тому я радо погодилася. Я не пам´ятаю точно, скільки ми з ним провели часу, але не надто довго. В останній вечір він мене поцілував і поїхав додому, в Німеччину.
Ми переписувалися якийсь час, але недовго. Він приїхав знову через два роки, його мама подзвонила на мій номер і запитала про мене, але я на той час була заміжня і в мене була маленька дитина.
Потім ми ще списувалися у фейсбуцііноді.
А цеякось зайшла,дивлюся, що він онлайн, написала щось типу як справи, як сім´я. А він пише,що розлучився. Потім ще якось списалися і він запросив до себе в гості.
Я зразу погодилася. Приїхала, він зустрів з квітами. Вже два дні не вилазимо з ліжка.
Виїжджаємо в місто тільки в ресторани поїсти. За два дні з ним я спробувала все в ліжку, навіть анал. Сьогодні жартували, що в нього зі мною був перший поцілунок, а в мене з ним анальний секс.
Я знаю, що це нічогісінько не означає. Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях. Блін, дівчата, як круто, коли чоловік поводиться, як джентельмен. Завтра додому, блін, а мені так добре біля нього........
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
І чоловіку по фіг де ви?))
Чому пофіг. Яв подруги. В мене тут подруга. Вчора до неї заїжджала.
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Автор,с одной стороны я вас очень понимаю,а с другой стороны как то вашего мужа жалко,хотя он может также поступил. Мы сейчас без света и звуки войны,а у других жизнь полная на всю катушку,получается улучшилась с приходом войны
Ви знаєте,мені болить, що я мусила покинути своє нормальне життя в Києві і їхати в сорок років сюди. Так склалося. Так, і я доначу на ЗСУ. А що б було краще від того, щоб я сиділа під бомбами з дітьми?
Додекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Чому Ви думаєте, що зради з обох сторін?
зрада це наплювательстке відношення до почуттів партнера і відсутність до нього емпатіі та поваги
вам видніше з двох чи лише з вашого
питання було в вашому
тема для мене бридка, виходжу
вам видніше з двох чи лише з вашого
питання було в вашому
тема для мене бридка, виходжу
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляПетриківна
Вы не знаете этого мужчину. Вы жили каждый своей жизнью эти 20 лет. Не виделись и не общались.
Ок, хай буде так, якщо Ви так хочете.
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляДодекаэдр
вам видніше з двох чи лише з вашого
питання було в вашому
тема для мене бридка, виходжу
вам видніше з двох чи лише з вашого
питання було в вашому
тема для мене бридка, виходжу
Могли і не заходити. Вас сюди ніхто не кликав і ніхто силою не тримає.
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляОцененная
Автор, а ви цікавились, яка причина розлучення німця з його дружиною?
Цікавилась. Знаю.
Додекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
не кликав, стало цікаво нащо люди так живут ще й хизуються своим трахом на стороні)
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляАмели на мели
Такссс... Чи буде хеппі-енд?)
Якого херпі-енду Ви чекаєте?
Зоя Жорівна• 05 января 2023
Знаєте автор, а я не буду кидати тапки. я за вас рада і за ваш якісний секс. вам не по 16 років, ви обидва дорослі люди. головне, щоб секс був смачний для двох та вас обох влаштовував.
не слухайте тут кашолок. вам класно? живіть своім життям так, як хочете ви.
єдине контрацепція і під час аналу також. ви ж себе любите і своє здоровя. а решта - респект. ви молодець
Амели на мели• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Я розумію, що це нічого не означає. Це просто приємне проведення часу. Не більше. Хоча я була б згодна на більше,якби він запропонував.
По скільки років вам зараз?
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляАмели на мели
По скільки років вам зараз?
Мені 40.
Йому 37
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую)
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляМеня не звали
зашел с тыла))
Ага. І мені дуже сподобалося.
Петриківна• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ок, хай буде так, якщо Ви так хочете.
Та мне вообще все равно)) вы и ваша жизнь для меня просто история из интернета. Вам тяжело оценить себя, тк вы в этом живёте. А постороннему человеку легко))
Но если вы просто пришли похвастаться на форум что был фееричный секс, то не обращайте внимания на комментарии))
Амели на мели• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Дякую)
Я також два дні тому казала, що анал не моя тема. Ніколи не думала, що цим займуся.
То Ви ж казали, що давно хотіли спробувати
Вся в кредитах• 05 января 2023
Ответ дляgrechka827
Ви просто на тому задку так акцентуєте увагу
Может вам просто не встречался мужчина который очень подходит вам в сексе? Вот реально отзывчивость, нежность. Да, вот с таким и хочется попробовать разный секс. Это нормально.
Амели на мели• 05 января 2023
Але ж Ви розумієте, що троє дітей - то трохи забагато, щоб брати на себе таку відповідальність. Як правило.
Скільки дітям років?
ФсеСама• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Блін, дівчата, вичитаєье, вже втретє питаєте. З чоловіком.
Скільки дітям?
Вкаблучках• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Так. З чоловіком стосунки дуже натягу і. Два роки практично без сексу.
Так вы замужем и так гуляете..
Вкаблучках• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Не мрію. В мене своїх троє.
Але якщо чесно, переживаю. Без презерватива, 12, 13 день циклу.
Троль.
СтелькаОТединицы• 05 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Автор, мало напридумывали. Надо было еще БДСМ добавить.
Подождите, добавит)