КучМала• 05 января 2023
Поїхала до нього на секс
Я зараз в Німеччині з сім´єю, працюю, діти в школі. Якось зайшла у фейсбук і побачила, що мій знайомий хлопець онлайн. Познайомилися ми з ним, коли мені було 19, а йому 16. Він німець. Приїздив через літо на канікули до бабусі з дідусем, тому що мама його родом з мого міста. Це було на озері. Він мамі сказав, що я йому сподобалася, а ні українською, ні російською він тоді майже не розмовляв, тому його мама підійшла до мене і попросила номер телефона, розказавши мені, що у сина немає друзів і було б добре, якби я змогла з ним іноді проводити час. А я на той час навчалася в універі на ін´язі, німецька філологія. Мені було цікаво попрактикувати мою німецьку з носієм,тому я радо погодилася. Я не пам´ятаю точно, скільки ми з ним провели часу, але не надто довго. В останній вечір він мене поцілував і поїхав додому, в Німеччину.
Ми переписувалися якийсь час, але недовго. Він приїхав знову через два роки, його мама подзвонила на мій номер і запитала про мене, але я на той час була заміжня і в мене була маленька дитина.
Потім ми ще списувалися у фейсбуцііноді.
А цеякось зайшла,дивлюся, що він онлайн, написала щось типу як справи, як сім´я. А він пише,що розлучився. Потім ще якось списалися і він запросив до себе в гості.
Я зразу погодилася. Приїхала, він зустрів з квітами. Вже два дні не вилазимо з ліжка.
Виїжджаємо в місто тільки в ресторани поїсти. За два дні з ним я спробувала все в ліжку, навіть анал. Сьогодні жартували, що в нього зі мною був перший поцілунок, а в мене з ним анальний секс.
Я знаю, що це нічогісінько не означає. Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях. Блін, дівчата, як круто, коли чоловік поводиться, як джентельмен. Завтра додому, блін, а мені так добре біля нього........
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Общение какое-то примитивное у вас..) после таких ощущений и «мне тоже классно..»
И как это он пишет на русском, если не знал его…, или выучил за 20 лет для вас? 🙂
А що треба було написати?
Козяка-маляка• 05 января 2023
Ответ дляАмели на мели
Чуттєва мила історія.
Що тут милого та чуттєвого? Брехня родині, зрада, анал? :)Ото в людей цінності.
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляШаленчиха
’Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях ... мені так добре біля нього’
туда, это всё надо писать туда, в тот чат :) правда
Написала
неДодекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Зачем оно вам надо, осспаде?
Неужто райское наслаждение испытываете?
уржацца как говорит одна моя знакомая - нет, ну какая необходимость?!...
СтелькаОТединицы• 05 января 2023
Ответ дляКрасота неземная
А що діти робили 2 дні без вас?
Да с мужем они) я всю тему перечитала)
Вумна вутка• 05 января 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
Ой, автор, а я Вас розумію( ну, окрім зради і анала).
Ви вражені ставленням - відкриває двері, поводиться як з леді, дуже приємно так час проводити. Але, треба пам’ятати, що це ще нічого не означає. Просто мужчині самому подобається так себе поводити, і получати віддачу. Загалом, розумний мужчина. Але оте все він більше для себе робить.
Справжнє відношення видно буде в подальшій допомозі - вирішенні питань, подарках і тп.
Але і це не факт, що йому будете ви для чогось серйозного потрібні.
Тому, розслабтесь і отримуйте задоволення. Але не закохуйтесь в цей образ, бо це лише образ. Жінки майстрині дофантазувати.
Чоловікі так поводяться лише з тими жінками, які їм дійсно подобаються. Не всі, але багато хто.
Коробка с карандашандрами• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Не в сексі справа.
Радію за вас, може все складеться? 🙂
Заела_пластинка• 05 января 2023
Ответ дляАмели на мели
Чуттєва мила історія.
Троллинг 80 левел.
Иванка Бур• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Дівчата, коли я з ним познайомилася, він не говорив ні російської ні українською. А зараз говорить чистою російською і починає говорити українською. Я з ним принципово лише українською. Мене його мова заводить ще більше.
а че так? ві же филолог немецкий))))
напишите-ка нам как собираетесь вікручиваться из ситуации с залетом,но по-немецки,докажите,что не тролль
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляИванка Бур
а че так? ві же филолог немецкий))))
Ага, уже пишу.
РозаЛюксен• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Зраджувати чоловіку це не норм. Але якщо сексу не а вже два роки і стосунків такі,що якби не війна,то вже не жили б разом, то я вважаю,що маю право. Цього німця знаю вже 21 рік.
І яйому чомусь довіряю .
Автор,, що вам сказати...Та насолоджуйтесь собі. Хай буде к буде..Жаль, що не буде продвження, але.. Секс то гарно і добре.В мене чоловік етнічний німець, аде українець, в нього прадід німець, але ось з сексом погано, два роки немає зовсім.Тому бажаю вам відірватись по повній .
Життя одне і на жаль,коротке
КучМала
• 05 января 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Життя одне і на жаль,коротке
Это зна, може, же щось буде.....
Пугачиха• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Это зна, може, же щось буде.....
армянин и немец был, может негр будет) обязательно тему сделайте
Дверной_Проем• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ну, дівчата, я готова ловити тапки. Є, як є.
Та не від всіх
Головне що ви щаслива
А що ви говорили чоловіку??
Що ви де?)
Ви перший спробували АС а як ви до цього в нього дома готувались??
Головне що ви щаслива
А що ви говорили чоловіку??
Що ви де?)
ротцвеники• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Там не тільки задній прохід. Квіти, ресторани, сніданки, кава в ліжко.
Мені давно ніхто не відчиняв двері автомобіля. А він це робить. Все до найменшої дрібниці.
..як же мені шкода вас,коли коли елементарні по відношенні до жінки ,- ви міняєте на таку гадость і радієте.. (вам би до психіатра.. )
Пожмаковна• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
А ви йому двері відчинили в задню спальню за їжу, каву і квіти...
КучМала
• 07 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
Та не від всіх
Головне що ви щаслива
А що ви говорили чоловіку??
Що ви де?)
Головне що ви щаслива
А що ви говорили чоловіку??
Що ви де?)
Не готувалась
Все ок
руки_Крюги• 27 января 2023
Ответ дляКучМала
Їду знову до нього.
Всім форумом радієм за Ваші ’дірочки’.