КучМала• 05 января 2023
Поїхала до нього на секс
Я зараз в Німеччині з сім´єю, працюю, діти в школі. Якось зайшла у фейсбук і побачила, що мій знайомий хлопець онлайн. Познайомилися ми з ним, коли мені було 19, а йому 16. Він німець. Приїздив через літо на канікули до бабусі з дідусем, тому що мама його родом з мого міста. Це було на озері. Він мамі сказав, що я йому сподобалася, а ні українською, ні російською він тоді майже не розмовляв, тому його мама підійшла до мене і попросила номер телефона, розказавши мені, що у сина немає друзів і було б добре, якби я змогла з ним іноді проводити час. А я на той час навчалася в універі на ін´язі, німецька філологія. Мені було цікаво попрактикувати мою німецьку з носієм,тому я радо погодилася. Я не пам´ятаю точно, скільки ми з ним провели часу, але не надто довго. В останній вечір він мене поцілував і поїхав додому, в Німеччину.
Ми переписувалися якийсь час, але недовго. Він приїхав знову через два роки, його мама подзвонила на мій номер і запитала про мене, але я на той час була заміжня і в мене була маленька дитина.
Потім ми ще списувалися у фейсбуцііноді.
А цеякось зайшла,дивлюся, що він онлайн, написала щось типу як справи, як сім´я. А він пише,що розлучився. Потім ще якось списалися і він запросив до себе в гості.
Я зразу погодилася. Приїхала, він зустрів з квітами. Вже два дні не вилазимо з ліжка.
Виїжджаємо в місто тільки в ресторани поїсти. За два дні з ним я спробувала все в ліжку, навіть анал. Сьогодні жартували, що в нього зі мною був перший поцілунок, а в мене з ним анальний секс.
Я знаю, що це нічогісінько не означає. Але мені так приємно, він такий уважний, такий класний, такий ніжний. У всьому, навіть у найменших дрібницях. Блін, дівчата, як круто, коли чоловік поводиться, як джентельмен. Завтра додому, блін, а мені так добре біля нього........
КучМала
• 05 января 2023
Дівчата, коли я з ним познайомилася, він не говорив ні російської ні українською. А зараз говорить чистою російською і починає говорити українською. Я з ним принципово лише українською. Мене його мова заводить ще більше.
Люблю Поумничать• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Чоловік вдома з дітьми.
Понятно. Значит у вас просто видимость семьи.
Чёрти Шо• 05 января 2023
Ответ дляФрекенБок
А діти з ким, так у школі й сидять, поки ви на два дні відлучилися?
Даха-сваха• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Дзвонять. І я їм дзвоню.
І що ви сказали, що подруга змінила стать і громадянство? Чи ви їм пообіцяли цукерок від дядька?
ЖонДуан• 05 января 2023
Ответ дляПомидорина
Пробачте, що легально, в жопу давати? Чи що Ви маєте на увазі? Дякую за відповідь
тема явно не в той прохід пішла
Вірші на замовлення• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Зраджувати чоловіку це не норм. Але якщо сексу не а вже два роки і стосунків такі,що якби не війна,то вже не жили б разом, то я вважаю,що маю право. Цього німця знаю вже 21 рік.
І яйому чомусь довіряю .
Він не змінився за 21 рік?
ЖонДуан• 05 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Ви фригідна?
а всї, хто не бл*дує і не слабі на передок, по Вашій версії фригідні?
УлыбАчка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ні, я вже була на третьому курсі, як познайомилася з ним. Ні разу не пошкодувала. Чому Ви вважаєте, що не дуже? Я все життя заробляю німецькою непогані гроші.
Вони нацисти.
МошеЙница• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ну, дівчата, я готова ловити тапки. Є, як є.
Автор, не слушайте никого. Вам хорошо и это отлично, пусть это счастье будет сколько будет, наслаждайтесь жизнью!
ЖонДуан• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Ви знаєте,мені болить, що я мусила покинути своє нормальне життя в Києві і їхати в сорок років сюди. Так склалося. Так, і я доначу на ЗСУ. А що б було краще від того, щоб я сиділа під бомбами з дітьми?
теж заднім проходом донатите?
ЖонДуан• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
о, так то анал такий чудодійний
патентуйте методику
КонФФетОшка• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
Там не тільки задній прохід. Квіти, ресторани, сніданки, кава в ліжко.
Мені давно ніхто не відчиняв двері автомобіля. А він це робить. Все до найменшої дрібниці.
Пишите, Шура, пишите ))))
Дерево береза• 05 января 2023
То секс з вірменом на будівництві, то анал з німцем. Яка фантазія у тролей
Додекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляЗарядка для хачапури
Ну не всім каклєтами і памперсами хизуватися
декому сексом на стороні) ви праві)
Додекаэдр• 05 января 2023
Ответ дляЗарядка для хачапури
Оооойй ядемамама целочка
На ваші почуття якось фіолетово
Кожен маж право жити в своє задоволення , а не в ваше
На ваші почуття якось фіолетово
в мене взагалі дітей нема)) але дякую за коментар))
Ms. Скромность• 05 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Теперь я понимаю откуда говно на отельных простынях.
фу
Чтооооооооооо?• 05 января 2023
Автор, життя одне і прожити його потрібно так, чк Вам подобається! Ви молодець
Злюка-закусюка• 05 января 2023
Ответ дляДодекаэдр
зрада це наплювательстке відношення до почуттів партнера і відсутність до нього емпатіі та поваги
вам видніше з двох чи лише з вашого
питання було в вашому
тема для мене бридка, виходжу
вам видніше з двох чи лише з вашого
питання було в вашому
тема для мене бридка, виходжу
А для чоловіка автора не бридко не займатися сексом з дружиною 2 роки, не жити нормальним спільним життям?
Я проти зрад, але якщо б була в такій ситуації і був би чоловік, якого хочу, то зробила б так само, як автор.
СтелькаОТединицы• 05 января 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
а почитать? нет?
Та уже почитала) охренела заодно от подробностей
СтелькаОТединицы• 05 января 2023
Ответ дляЗарядка для хачапури
Боже
Дістали зі своїми дітьми
Скільки можна
Дістали зі своїми дітьми
Скільки можна
Та не со своими, где мой я в курсе) прочитала уже, не нервничайте так
Реанимация• 05 января 2023
Ответ дляКучМала
В нас анал був раз. Все інше орально і вагінально
Ще й овуляція, щойно зрозуміла.
А він у вас кінчав? І що,ви зробили аборт?
Ще й овуляція, щойно зрозуміла.
Орал після аналу? Ви розкута). А діти з ким, поки ви дві доби вивчаєте глибини свого організму?
СтелькаОТединицы• 05 января 2023
Ответ дляРеанимация
Сейчас Вам напишут, что задрали вопросом о детях) дети с мужем дома
Irina-5d24• 05 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Я теж дивуюся, які люди бувають, не люди а роботи прям. І труси не брудняться, чи автор їх застірує і вішає німцю на батарею
Какое-то кубло неудовлетворенных змей
В чем проблема взять с собой 2 пары трусов или 3? Вы когда отдыхать едете, трусы застирываете и батареи или что у вас там, завешиваете?