В первые недели, это нормально? Сколько может длиться?
harchushyn• 06 января 2023
Автор, в перші тижні симптоми усугубояються.
Це нормально,все по плану.
Вам мали до АД приписати гідазепам і ще щось,для врівноваження стану.
Приписали?
Хто виписував АД?
Це нормально,все по плану.
Приписали?
Хто виписував АД?
harchushyn• 06 января 2023
До місяця часу може штормити.
По друге.
ОБОВ´ЯЗКОВО ходіть до лікаря щомісяця і кажіть що змінилося,що добавилося. Інколи потрібно збільшити дозу. Інколи змінити препарат. Його не так легко підібрати.
По третє. А Д пється до покращення стану +мінімум 12-ть місяців після цього. Інакше -всеикоту під хвіст буде.
Успіху вам у лікуванні.
По друге.
Успіху вам у лікуванні.