Та легко!• 06 января 2023
Я знайшла свій ідеал
Яка ж вона красива мені здається…
Мені такою ніколи не стати бо як мінімум я низька ростом з 20 зайвими кг і такого обличчя гарного не маю
І колір волосся і фігура в неї красота
Я таких в реалі не бачила але дівчина дуже красива)
Так груди зроблені і губи але воно все якось гарно виглядає
І колір волосся і фігура в неї красота
Ну ниче се• 06 января 2023
Симпатичная, но только чем она отличается от тысяч таких же? Поставьте 10 в ряд и не отличишь.
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляТа легко!
Та ладно вам)) з моїм зростом 155 і вагою 70 хіба зніміть на камеру і десь покидають в групи посміятись з мене)))
То схудніть. Думаєте вона така народилась? Там огого тюнінгу і пахоти в залі.
Та легко!
• 06 января 2023
Ответ дляksusha1155
Схуднути то можна хоч і важко мені
А розтяжки купа ніде не дінуться(
фан L.O.S.T.• 06 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Сиськи маленькие просто прижала и фейс непонятный без очечков но вдуть можно
А кто вам даст, фантазёр?
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляТа легко!
Схуднути то можна хоч і важко мені
А розтяжки купа ніде не дінуться(
Під одягом не видно)
Я в дамках• 06 января 2023
Ответ дляТа легко!
Дівчина) хіба ні?
это модель бренда Мисс Даймонд.
Без фильтров она вполне себе обычная симпатичная девочка.
Сестра ее поинтересней, но вживую ее не видела.
Муууумие• 06 января 2023
Ответ дляalisarich
Мне совсем не нравится. Фигуры нет, внешность обычная. Нравится только цвет волос
А фигура - это как? Можете пример показать?)
Тётя Хрюша• 06 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Да ладно купите такой комбинезон расстегните замочек на груди и все мужики штабелями
Костюм аквалангиста.
Дама_с_караваем• 06 января 2023
Как же надоели эти раздутые губы...Ну это же ужасно выглядит. Как будто они вот вот лопнут. Фу
Лама_мама• 06 января 2023
Ответ дляalisarich
Вы серьезно? Грудь сделана неплохо, а низ обычный, не эротичный
У девушки очень красивая фигура, хотя, насчет роста, на фото она не кажется высокой и длинноногой
Фигура мечты• 06 января 2023
Ответ дляМарія В
Та прям сама звичайна?)
ви знаєте скільки пахати треба для такої фігури в спортзалі?)
Зрозуміло ,що дівчина такого рівня сидіти тут не буде от як ви і розказувати ,що є звичайним...
Нет там пахоты в спортзале, просто худая
Лама_мама• 06 января 2023
Ответ дляksusha1155
Могла і народитися, наприклад, як я. І якщо їй років 20-25, то і без спорту фігура ще крута