Тантрический кекс• 06 января 2023
Декрет. Самоідентифікація. Хто я? Знайомо вам?
Дитині майже рік. Я в пошуку себе і не знаю як це зробити.
Можливо у вас вийшло і ви знаєте як вилізти, чи точніше, розбавити мамські будні тим, що могло б принести задоволення і можливо дохід.
Розкажіть про себе
Катастрофа• 06 января 2023
Сейчас вы мама. Этого достаточно.
Дорастите ребенка до сада - будете самоидетнтифицироваться. Это еще не скоро)
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Я без детей и у меня так же 🤷🏻♀️
Я думаю, що це нормально не знати , хто ти. Якщо виникає таке питання, а за ним і бажання щось змінювати , то не все так погано
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляКатастрофа
Сейчас вы мама. Этого достаточно.
Я розумію, що бути мамою - це першочергово на даний момент.
Але я думаю потрібно визначитись , чим займатися буду потім і рухатись помаленьку в даному напрямку
Але як знайти себе ? Якщо подобається все по трошки?)
Катастрофа• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Сейчас нужно думать не о нравится, а о том, что будет приносить доход в современных реалиях)
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
А ким хочете бути?
РозаФиалковна• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Вот что вы любите ?
Я например люблю готовить
Стригу
Я например люблю готовить
Стригу
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляКатастрофа
Я згідна ) тому хотілось би поєднати приємне з корисним
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляksusha1155
А ким хочете бути?
Я не можу визначитись
Слоник-тоник• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
А раніше чим займалися? Для мене декрет - це була просто невелика перерва в роботі в можливість подорожувати .
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Я не можу визначитись
Це добре, що залумуєтесь про таке взагалі. Щоб визначитись треба попрацювати у тих сферах, де подобається. Ви зрозумієте тільки у процесі. 2 етап- коли визначитесь- не кидати почате, будувати кар´єру.
Налетчица Муся• 06 января 2023
Я в декрете и получаю декретные (не Украина), должность сохраняется за мной, кто я - знаю
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Декрет це час пошуку гармонії.
Дуже багато робила неправильно, надто морочила собі голову і робила дурної роботи. Шкодую.
Зараз би просто насолоджувалась і ложила на все і всіх хер
Це круте рішення ,якого мені часто бракує
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляПерша на селі
А до декрета ви ким були?
Займалась клінінгом , це був типу бізнес , де робочі я і моя подруга 😅іноді люди , яких ми наймали . Я це ненавиділа і дуже радію , що це все позаду ))) техніку і все приладдя продати хочу і вкласти в щось інше . Та в що не знаю
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Дуже люблю в´язати . Виходить гарно , ношу свої речі , зв´язала декілька речей дитині . Монетизувати це все діло не вмію
Люблю продавати онлайн , чим і займалась паралельно . Та до великих масштабів так і не дійшла . В інстаграм не розкрутилась , використовувала лише торгові площадки.
А ще я за освітою психолог😅який ні разу не працював за освітою. Навчалась останні роки заочно
Перспектива шкіл та садочків завжди мене лякала , а для праці з людьми я не захотіла вчитись далі і пропрацьовувати власні таргани та травми бо це довго і напряжно.
В житті мені цього вистачає . Завжди оточуючі сприймали мене як ’жилетку ’ в яку випрдакувались та й на тому все.
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляНалетчица Муся
Ви молодець . Я щиро радію за Вас🌺
Перша на селі• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
якщо у вас вже є навик працювати ’на себе’ і подобається, то від цього і стартуйте.
Мені не вистачає сміливості, тому я все життя найманий працівник. В ідеалі , на пенсії, хотіла б бути хазяйкою затишної книгарні-кав`ярні.
Перша на селі• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
замовляла в цьому році перчатки в`язані кашемірові - 800 грн, чекала 2 міс, бо в дівчинки черга
Кима_кепка• 06 января 2023
У меня в декрете появилось куча хобби и новых занятий. Продала всю старую одежду. Начала делать косметику и свечи. Много вязала, делала сумки из атласных лент и продавала. Увлеклась всякими штуками для дома, типа плетеные корзинки, декор всякий. И параллельно повышала профессионалтный уровень. По выходным работала. Помощников не было, если что.
ДваДваВосемь• 06 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Автор, зараз багато виробів ручної роботи розходиться закордон, багато наших презентують іноземцям, я ось сама дарувала донечці знайомої резиночки ручної роботи, бачила класних зайчиків інші іграшки роблять та дууужеее багато всього дуже красивого.
Дитині пів року. З самоідентифікацією все ок. А от з концентрацією жопа. Забуваю буквально все, час нормально розподіляти не можу, важко зробити заплановане, якщо можна його не робити. Для мене це не характерно, я дуже організована і дисциплінована.
Допомагає ставити цілі івесь час давати собі копняка щоб їх виконувати. Ну і виявилося що бавити дитинку дуже прикольно і емоційна віддача більша ніж від будь чого іншого.
Може ви просто не можете зосередитися в розставити цілі і пріоритети?
Апочемучка• 06 января 2023
Вашій дитині тільки рік, ви у відпустці по догляду за дитиною, ось це ваша робота, не заставляйте себе страждати.
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Це напевне гормони))) тому такі справи з тайм менеджментом
Ви праві , зосередитися важко . Часто підлаштовуюсь під дитину , ще досі на ГВ . І нічні недосипи даються взнаки
Тантрический кекс
• 06 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Дякую, можливо правду кажете)))