Левый Локоть• 06 января 2023
Посварились з чоловіком, не розмовляємо вже 4 дні
Завтра планували йти святкувати Різдво до моїх батьків... Що робити? Перша миритися не буду
ТрубоДурочка• 06 января 2023
Тоже со своим поссорилась, вернее он со мной, у нас, как праздник религиозный, так он на ровном месте ищет причину и как с цепи срывается. Перед этим как раз на Николая было. Устала уже от его агрессии
Ответ дляЛевый Локоть
знаєте як це жахливо брехати, ліцемірити та створювати фейкову сім´ю перед батьками і друзями
Ні я так не вважаю.
От коли ниють усім і всюди ,псують свята,жаліються один на одного заочі,коли всі сварки виносяться на люди. А потім живуть по 20 років і всі сміються з них,оце краще?
Все має лишитись за закритими дверима.
Краденые абрикосы• 06 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Прям все так серьезно?
Ответ дляЛевый Локоть
Куми мої,на всіх святах сваряться між собою,за столом вічно напруження,вже сил немає . Всі на нервах ,можуть і битись почати. Зате на ранок ,вона телефонує як нівчому не бувало,ще і розказує як класно вони провели ніч.
От нахрен таке треба?
Після таких посиділок ми їх не кличемо і до них не ходимо,і як гарно все стало ,все спокійніше і веселіше)
От нахрен таке треба?
Левый Локоть
• 06 января 2023
Ответ длякет8888
Ні я так не вважаю.
Все має лишитись за закритими дверима.
це мудрі слова
Левый Локоть
• 06 января 2023
Ответ дляЩас ухожу
Идите сами к родителям, всё равно семьи у вас нет
оце ж так і думаю
Левый Локоть
• 06 января 2023
Ответ длякет8888
От нахрен таке треба?
в мене такі ж, 2 дітей народили, вже розвелися, зареклась більше когось хрестити, бо таке ото вийшло
Левый Локоть
• 06 января 2023
Ответ длякет8888
І в моїх двоє дітей,і розвелись теж,так ні живуть і далі так вже 12 років .

ну вона вже в Німеччині з березня, до цього біля 2 років вони не жили разом, то не знаю
Запретный фрукт• 06 января 2023
Ще помовчіть з місяць та йдіть розлучатись. Оця дитяча гра в мовчанки🤦♀️ Мій перший чоловік цим страждав, тепер грається сам
Левый Локоть
• 06 января 2023
Ответ длякет8888
Її хоч не Катя звати? Моя теж в Німеччині була, наразі повернулась до улюбленого чоловіка ,вже і сварились раз п´ять за свята😄
ні, така собі італійська сімейка, може їм до душі таке, та не мені.....
Мечты сбываются• 06 января 2023
Идти к родителям одной праздновать. Пусть молчит дальше. Пару раз первой заговорите, он возьмёт в привычку молчанием Вас наказывать.
Левый Локоть
• 06 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
таке позорище перед ними, вони засмутяться дуже, почнуться ці розпитування, зіпсоване свято, щр казати їм....
Мечты сбываются• 06 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Перестаньте, это же Ваши родители. Зачем носить маску перед ними ? Так и сказать как есть. А он может знает что для Вас важно пойти вдвоём, вот и выделывается и ждёт что Вы начнёте извиняться .
Ответ дляМечты сбываются
А навіщо батькам настарість років вся ця канетель, щоб пожаліли? Щоб самі не спали і нервували,а потім голубята помиряться ,а у матері на душі лишиться смуток за зятя назавжди.
Я такая боевая• 06 января 2023
Ответ длякет8888
А ви не з кислою будете?
Ото навпаки,посміхайтесь ,спілкуйтесь,хай його це бісить.
Я завжди так роблю)
Глас_Народа• 06 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
он у вас не кацап случайно?