40ка• 06 января 2023

Хто буде відбудовувати Україну?

В прямому розумінні.
Хто проектуватиме нові будинки, кластиме підлогу, облицьовувати стіни?
Кластиме труби?
Але війна колись скінчиться, сподіваюсь, на 9му році буде вже все.
З 2014 року ми вже втомилися чекати...
Де братимемо робочі руки?
Всі ми знаємо, що у нас робочих рук стало набагато, набагато менше...
Може, до нас почнуть приїжджати на заробітки?
0208mariia• 06 января 2023
Ответ дляtirin
Что значит на заработки? Приедут руководить проектами, как минимум. Если платить будут европейцы, они будут строить через свои фирмы. Никто нашим это не поручит и узбекам тоже.
Руководить и проектировать да. А месть цемент и кирпичи класть будут простые роботяги

автор 40ка • 06 января 2023
Ответ дляtirin
Руководіть знайдуться.
Питання про звичайних робітників
Мені здається, такі будуть дефіцит
автор 40ка • 06 января 2023
Ответ для0208mariia
Отож
healer09648293• 06 января 2023
Ответ дляЮлияА91
😅От куда?))) не смешите
З Індії може
navariya• 06 января 2023
Десь писали в новинах, що держава, після війни почне робочу мобілізацію...
Розробляється законопроект...
Ирина 789• 06 января 2023
Ответ для40ка
Як думаєте, на заробітки до нас почнуть їхати?
Зачем? У нас своих много высококлассных специалистов.
автор 40ка • 06 января 2023
Ответ дляИрина 789
Багато хто з них або загинули, або потребують реабілітації. Багато хто виїхав
Та й не будуть висококласні класти цеглу
lana_banana04• 06 января 2023
Ответ для40ка
А скільки з фронту вернуться? Їх же требуде реабілітовувати і реабілітовувати.
А скільки вернуться без рук чи без ніг?
Мы же рассматриваем ситуацию в целом, да и на фронт ушли далеко не все.
Вот в чем, а в рабочих руках недостатка у нас точно не будет.
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляKarin 777
Раньше встречала информацию,что другие страны помогут нам. Будут задействованы лучшие архитекторы,и каждая страна выберет себе город,который она будет восстанавливать. Всё будет лучше прежнего.
Так, в нас під Сумами в селі рашисти розгепали амбулаторію. То буде відбудовувати Ролс Ройс